Free rider

kićosaki

New member
U zadnje vrijeme viđam po motorijadama sve više "free ridera" sa nekakvim osobnim grbovima na leđima.Malo mi to nema smisla,jer već ako nemaš grb kluba na leđima valjda se predpostavlja da si free rider!? Čemu to onda isticat?
Vidim kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?
 
Pa kaj već nije bila takva glupa tema i ošla u bann?

Nemrem je pronaći, ali siguran sam da je bila, evo i sličnih tema:

Član moto-kluba
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,186089.0.html

VAŠE MIŠLJENJE - član dva moto kluba
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,182909.0.html
.
.
.
A sada moje mišljenje...fakat mi nakurac ide ekipa sa lajbekima, oznaka i općeniti preseravanjem ja sam veći bajker od tebe, vidiš znak na leđima/moj lajbek/moje ovo ono!
Aj već jednom odrastite, zapalite te jebene motore i odite se voziti!
 
Tema prožvakana već milijardu puta.
kićosaki said:
U zadnje vrijeme viđam po motorijadama sve više "free ridera" sa nekakvim osobnim grbovima na leđima.Malo mi to nema smisla,jer već ako nemaš grb kluba na leđima valjda se predpostavlja da si free rider!? Čemu to onda isticat?
Vidim kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?
Retarda ima u cijelom svijetu, pa tako i kod nas.
 
kićosaki said:
U zadnje vrijeme viđam po motorijadama sve više "free ridera" sa nekakvim osobnim grbovima na leđima.Malo mi to nema smisla,jer već ako nemaš grb kluba na leđima valjda se predpostavlja da si free rider!? Čemu to onda isticat?
Vidim kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?
To što tebi nešto nema smisla, ne znači da je to etalon pametnog razmišljanja....  (y)

A smijem li imati veliki "dainese" znak na leđima ? jednodjelni je, pa valjda neće nikome smetati.... ?!?

Ili bih i za to trebao pitati recimo tebe ?  :misli:
 
opet ta tema...  :LOL:

eo ti o oznakama jedna http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,172622.0.html
 
ja smatram da je u principu najbolje biti free rider,ideš kod drugih klubova na susrete svoje ne praviš jer nemaš kluba.jedino bi od free ridera trebalo naplatiti ulaz,da se kompenzira to što ne moraju gubiti vrijeme na organizaciju susreta koje oni vole pohoditi. (y)
 
varadero10 said:
ja smatram da je u principu najbolje biti free rider,ideš kod drugih klubova na susrete svoje ne praviš jer nemaš kluba.jedino bi od free ridera trebalo naplatiti ulaz,da se kompenzira to što ne moraju gubiti vrijeme na organizaciju susreta koje oni vole pohoditi. (y)

Si ti malo, bez uvrede da se izrazim, čudan! Aj molim te prebroji ekipu na bilo kojemu susretu i daj mi omjer onih koji imaju lajbeke i oznake i onih koji nemaju nikakve oznake. Bogami je veći omjer u korist onih koji nemaju nikakakve oznake (osim IXS, Dainese...) i ti bi takvima naplaćival upad? Glupost! Koji klub to napravi raspad sistema u roku odmah i pušiona od susreta.
 
strasilo said:
To što tebi nešto nema smisla, ne znači da je to etalon pametnog razmišljanja....  (y)

A smijem li imati veliki "dainese" znak na leđima ? jednodjelni je, pa valjda neće nikome smetati.... ?!?

Ili bih i za to trebao pitati recimo tebe ?  :misli:

Uf što ima pametnih :LOL:
Npr.ti si jedan od njih :LOL: Pročitaj šta sam pitao pa odgovori ako znaš odgovor!!!
Btw.Smiješ imati Dainese na leđima :bonk:
 
pa odgovorio sam ti na isti način na kakav si i pitao ..  (y)
 
pa ima puno ljudi koji jednostavno nemogu ispunjavati obaveze koje im nameće članstvo u klubu(posao,obitelj....) ali imaju motore i vole se voziti i ići na susrete..i ja sam spadam u tu skupinu skupa sa nekoliko frendova ...vozimo se vikendom i posječujemo susrete i happeninge,ne tražimo zahvalnice niti ništa ali bi bilo glupo da moramo plačat ulaz zato kaj smo došli...pa plačamo hranu i piće ionako.
 
Pitanje je na mjestu, i stoji… (y) kad se dijele zahvalnice, dijele se i free riderima dali je samo kod nas ili svuda u svijetu…
Vidim ima vas dosta koji ste free rideri, pa i ja imam pitanje: - mene zanima i zbog cega....Dali se ne želite se učlaniti u neki moto klub da uživate sa njima po moto skupovima jer niste drustveni ili nezelite nikake obaveze sa Bikerima iz MK ili MC-a tj. želite se voziti sami, ili postoji treći odgovor?? :misli:
..a  logiku "označavanja" nalik klupskoj ako ste free rider?? :?:  Ne vidim smisla…što je to «označavanje» freeridera grbovima?? klupska ikonografija a retorika slobodnjaka??? :misli: :misli: :misli:
I najbolje pitanje u svemu je dali znaš šta ti znači taj simbol kojeg želiš nositi na leđima kao freerider, ili je to za tebe samo ukras tj. modni detalj???
Kod većine nažalost ovo drugo…
Neradi se o natpisu "dainese",ixs,ili nečem trećem na leđima, nego o bojama na koje si ponosan, za koje živiš i za koje daješ sebe…Mk i Mc klubovi i njihovi članovi znaju o čemu govorim… Street illegal , Osnovna vizualna identifikacija člana MK ILI MC-a je prsluk označen sa specifičnom velikom klub-skom zakrpom ili zakrpama, pretežno lociranim na sredini leđa. Zakrpe sadržavaju klub-ski logo, ime klub-a, i slova « MK» ili "MC", i moguću državu, grad, ili druge identifikacije. Ova odjeća i same zakrpe se nazivaju “boje”...To što tebi citiram: «fakat mi nakurac ide ekipa sa lajbekima, oznaka i općeniti preseravanjem ja sam veći bajker od tebe, vidiš znak na leđima/moj lajbek/moje ovo ono!», ništa ne znači, nemoj omalovažavati druge kojima je to način života... 1%  (y)
 
bonebreaker said:
Pitanje je na mjestu, i stoji… (y) kad se dijele zahvalnice, dijele se i free riderima dali je samo kod nas ili svuda u svijetu…
Vidim ima vas dosta koji ste free rideri, pa i ja imam pitanje: - mene zanima i zbog cega....Dali se ne želite se učlaniti u neki moto klub da uživate sa njima po moto skupovima jer niste drustveni ili nezelite nikake obaveze sa Bikerima iz MK ili MC-a tj. želite se voziti sami, ili postoji treći odgovor?? :misli:
..a  logiku "označavanja" nalik klupskoj ako ste free rider?? :?:  Ne vidim smisla…što je to «označavanje» freeridera grbovima?? klupska ikonografija a retorika slobodnjaka??? :misli: :misli: :misli:
I najbolje pitanje u svemu je dali znaš šta ti znači taj simbol kojeg želiš nositi na leđima kao freerider, ili je to za tebe samo ukras tj. modni detalj???
Kod većine nažalost ovo drugo…
Neradi se o natpisu "dainese",ixs,ili nečem trećem na leđima, nego o bojama na koje si ponosan, za koje živiš i za koje daješ sebe…Mk i Mc klubovi i njihovi članovi znaju o čemu govorim… Street illegal , Osnovna vizualna identifikacija člana MK ILI MC-a je prsluk označen sa specifičnom velikom klub-skom zakrpom ili zakrpama, pretežno lociranim na sredini leđa. Zakrpe sadržavaju klub-ski logo, ime klub-a, i slova « MK» ili "MC", i moguću državu, grad, ili druge identifikacije. Ova odjeća i same zakrpe se nazivaju “boje”...To što tebi citiram: «fakat mi nakurac ide ekipa sa lajbekima, oznaka i općeniti preseravanjem ja sam veći bajker od tebe, vidiš znak na leđima/moj lajbek/moje ovo ono!», ništa ne znači, nemoj omalovažavati druge kojima je to način života... 1%  (y)
1%
 
bonebreaker said:
Pitanje je na mjestu, i stoji… (y) kad se dijele zahvalnice, dijele se i free riderima dali je samo kod nas ili svuda u svijetu…
Vidim ima vas dosta koji ste free rideri, pa i ja imam pitanje: - mene zanima i zbog cega....Dali se ne želite se učlaniti u neki moto klub da uživate sa njima po moto skupovima jer niste drustveni ili nezelite nikake obaveze sa Bikerima iz MK ili MC-a tj. želite se voziti sami, ili postoji treći odgovor?? :misli:
..a  logiku "označavanja" nalik klupskoj ako ste free rider?? :?:  Ne vidim smisla…što je to «označavanje» freeridera grbovima?? klupska ikonografija a retorika slobodnjaka??? :misli: :misli: :misli:
I najbolje pitanje u svemu je dali znaš šta ti znači taj simbol kojeg želiš nositi na leđima kao freerider, ili je to za tebe samo ukras tj. modni detalj???
Kod većine nažalost ovo drugo…
Neradi se o natpisu "dainese",ixs,ili nečem trećem na leđima, nego o bojama na koje si ponosan, za koje živiš i za koje daješ sebe…Mk i Mc klubovi i njihovi članovi znaju o čemu govorim… Street illegal , Osnovna vizualna identifikacija člana MK ILI MC-a je prsluk označen sa specifičnom velikom klub-skom zakrpom ili zakrpama, pretežno lociranim na sredini leđa. Zakrpe sadržavaju klub-ski logo, ime klub-a, i slova « MK» ili "MC", i moguću državu, grad, ili druge identifikacije. Ova odjeća i same zakrpe se nazivaju “boje”...To što tebi citiram: «fakat mi nakurac ide ekipa sa lajbekima, oznaka i općeniti preseravanjem ja sam veći bajker od tebe, vidiš znak na leđima/moj lajbek/moje ovo ono!», ništa ne znači, nemoj omalovažavati druge kojima je to način života... 1%  (y)
Prvi put čujem da se dijele zahvalnice free riderima, nikad ih nisam tražil ni neću, e sad zakaj sam ja free šofer :mrgreen::
Smatram da se klub mora sastojati od istinskih prijatelja, velikih ljubitelja motora, ljudi koji imaju, odn bolje reći najdu vremena za motore, vožnje, društvo. Pošto ja ne poznam opisane ljude nisam u klubu i redovito odbijam pozive u klub ovaj ili onaj, u današnje vrijeme upast u klub je najmanji problem, nažalost. Po meni stažiranje je obavezna stvar.
Nemam nekakav znak na prsluku osim malog ispisa freerider itd. i prišavaka ostalih klubova.
Godišnji prosjek mi je 15-20000 km,motor mi je jedini "hobi",posječujem "sve" motosusrete, nebitno MC,MK.
50% vremena vožnji sam sam, ostatak sa curom, frendovima na svojim motorima koji tu i tam nađu vremena za vožnju, a možda i jesam samo čudak :misli: :mrgreen: :jesus:
 
bonebreaker said:
kićosaki said:

Ma na koji način ste to vas dvojica "zaradili" 1%  .....  :povraca:

Pa ja bih se sad od sramote obrisao sa foruma ....  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ŽIVJELI 99%  (y) (y) (y)

A što se zahvalnica za free riderse tiče, to je u 99% slučajeva interna zajebancija kluba prema određenim pojedincima....  :jesus: no to je vama očito preteško za shvatiti ....  :LOL:

A onih 1% free ridersa koji čak i dobiju "pravu" zahvalnicu, vjerovatno su ju nečime i zaslužili.... a ja poznam nekoliko takvih,  no, vjerovatno je i to teško za shvatiti....  :LOL: :LOL:
 
Ja sam free rider, doduše sa logom "Kawasaki - Let the good times roll"  :LOL: zakaj ja nisam dobil zahvalnicu  :jesus: nego me uvijek naliju pivom i vinom  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
bonebreaker said:
Pitanje je na mjestu, i stoji… (y) kad se dijele zahvalnice, dijele se i free riderima dali je samo kod nas ili svuda u svijetu…
Vidim ima vas dosta koji ste free rideri, pa i ja imam pitanje: - mene zanima i zbog cega....Dali se ne želite se učlaniti u neki moto klub da uživate sa njima po moto skupovima jer niste drustveni ili nezelite nikake obaveze sa Bikerima iz MK ili MC-a tj. želite se voziti sami, ili postoji treći odgovor?? :misli:
..a  logiku "označavanja" nalik klupskoj ako ste free rider?? :?:  Ne vidim smisla…što je to «označavanje» freeridera grbovima?? klupska ikonografija a retorika slobodnjaka??? :misli: :misli: :misli:
I najbolje pitanje u svemu je dali znaš šta ti znači taj simbol kojeg želiš nositi na leđima kao freerider, ili je to za tebe samo ukras tj. modni detalj???
Kod većine nažalost ovo drugo…
Neradi se o natpisu "dainese",ixs,ili nečem trećem na leđima, nego o bojama na koje si ponosan, za koje živiš i za koje daješ sebe…Mk i Mc klubovi i njihovi članovi znaju o čemu govorim… Street illegal , Osnovna vizualna identifikacija člana MK ILI MC-a je prsluk označen sa specifičnom velikom klub-skom zakrpom ili zakrpama, pretežno lociranim na sredini leđa. Zakrpe sadržavaju klub-ski logo, ime klub-a, i slova « MK» ili "MC", i moguću državu, grad, ili druge identifikacije. Ova odjeća i same zakrpe se nazivaju “boje”...To što tebi citiram: «fakat mi nakurac ide ekipa sa lajbekima, oznaka i općeniti preseravanjem ja sam veći bajker od tebe, vidiš znak na leđima/moj lajbek/moje ovo ono!», ništa ne znači, nemoj omalovažavati druge kojima je to način života... 1%  (y)
Bold:
Zbog toga jel mi ide nakurac ekipa s lajbekima, goblenima i uglavnom retardiranom filozofijom. Da citiram Kraljicu "Motor vozim zbog sebe, a ne zbog mira u svijetu". I zašto bi ja trebal biti član nekakvog primitivnog klana ako vozim motor? Zbog "uživanja" na moto skupovima? To mi nije nikad bilo niti na kraj pameti.

Underline:
Ponosan sam na činjenicu da sam kompletna osoba i da mi ne treba nikakav statut koji će mi govorit kako da živim, i kako se trebam voziti. Živim i dajem sebe za svoju obitelj i za svojeg sina, a ne za nekakvu debilnu oznaku na lajbeku.


Zasad na leđima nosim ovo:
logo-alpinestars1.jpg
 
neznam zašto svi svršavaju na te zahvalnice, ako neko (free rider) želi skupljati gdje je sve bio a obilazi hrpu toga zašto ne bi skupljao i imao pa da jednog dana vidi šta je sve obišao na 2 kotača

neko skuplja salvete, neko svete sličice a neko zahvalnice  :LOL:
 
strasilo said:
Ma na koji način ste to vas dvojica "zaradili" 1%  .....  :povraca:

Pa ja bih se sad od sramote obrisao sa foruma ....  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ŽIVJELI 99%  (y) (y) (y)

A što se zahvalnica za free riderse tiče, to je u 99% slučajeva interna zajebancija kluba prema određenim pojedincima....  :jesus: no to je vama očito preteško za shvatiti ....  :LOL:

A onih 1% free ridersa koji čak i dobiju "pravu" zahvalnicu, vjerovatno su ju nečime i zaslužili.... a ja poznam nekoliko takvih,  no, vjerovatno je i to teško za shvatiti....  :LOL: :LOL:


Sigurno nismo "zaradili" 1% sa neukusnim komentarima i sa 6491 postom...
Pa ne znam zašto se onda ne obrišeš sa foruma... :misli:
A što se zahvalnica tiče, to nije u 99% interna zajebancija kluba prema određenim pojedincima,iz razloga što osobno znam određene freeridere,koji dolaze na moto susrete, prijavljuju se kao freerideri,pokupe zahvalnicu i odu..a malo smo daleko i promasili temu koja je otvorena... pitanje teme je bilo: kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?
Znači, tko zna da odgovori...

Fronius
Sa svojim izjavama vrijeđaš sve Mk i Mc...To sto je za tebe biti član kluba primitivizam i kako kažeš retardirana filozofija, za mene su takve izjave na forumu...Tko je član Mk-Mc po tebi nije kompletna osoba.. :palacdolje:  Da citiram Tebe i Kraljicu "Motor vozim zbog sebe, a ne zbog mira u svijetu" :misli: :misli: Svi voze motor zbog sebe,a ne mira u svijetu..samo neki kao kompletne osobe,a ostatak koji su članovi Mk ili Mc-a kao primitivci.. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Po tebi, članovi Mk,Mc-a ne daju sebe za svoju obitelj??? Ponosan sam na činjenicu da si kompletna osoba za razliku od nas (y)

runner180, avinko38  (y) Svaka čast na odgovorima..Hvala (y)
 
Zašto sad vas sekiraju nebitne stvari? Šta vas briga šta kom piše il ne piše na leđima? Dali po tome vrednujete ljude? Svačije je pravo da piše što hoće dok ne vređa druge pa makar i free rider. Jesu li članovi klubova veći zaljubljenici u motore ili ...?
Ljudi moji molim malo tolerancije prema drugima.  (y)