Free rider

strasilo said:
Pazi da se ne iznenadiš, jer nekim čudom su ti se javili baš oni koji prave zavidan broj kilometara.... (izuzev mene, ja samo pišem po forumu, čak i nemam motor, ali već godinama si planiram kupiti jedan, samo da položim za motor)


Još nisi kupio motor :eek:hne:
 
gledam nešto po oglasnicima..... ali nikako da nađem neki sa grbom free ridera  :misli:
 
strasilo said:
gledam nešto po oglasnicima..... ali nikako da nađem neki sa grbom free ridera  :misli:
gle....ili si free ili nisi :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
strasilo said:
onda sam ja "ili" ....  :LOL:

Budi free rajder!

314d01v.jpg
 
gospodine maxo ne razumijem to šta ste napisali,molim vas budite malo konkretniji.gospodine munjeni ja bi sad vas trebao nazvati s.....m zato što drugčije mislim od vas :misli:eek:vo nije nikakva osobna tema nego pitanje free ridera koji sebe stavljaju u kontekst kluba,odnosno koristili bi tuđu organizaciju zabave ,nebi se u to  šteli mešati ali bi rado zahvalnicu i sve ostalo što pripada klubovima,svi oni koji sa voze motorom i spremni su platiti što se neko drugi umjesto njih trudi su meni ok. (y)
 
varadero10 said:
gospodine maxo ne razumijem to šta ste napisali,molim vas budite malo konkretniji.gospodine munjeni ja bi sad vas trebao nazvati s.....m zato što drugčije mislim od vas :misli:eek:vo nije nikakva osobna tema nego pitanje free ridera koji sebe stavljaju u kontekst kluba,odnosno koristili bi tuđu organizaciju zabave ,nebi se u to  šteli mešati ali bi rado zahvalnicu i sve ostalo što pripada klubovima,svi oni koji sa voze motorom i spremni su platiti što se neko drugi umjesto njih trudi su meni ok. (y)
Znači svi koji dođu potrošiti  svoje novce na susret nisu dobrodošli  :misli: , ili ćemo im brojiti i krvna zrnca ...  :bann: A šta ako vam se nesviđa što ima na leđima? Ili da samo pošaljemo novce a da i ne dolazimo  :mrgreen: .
Možda bi trebali reći hvala ljudima što ste došli, a može se napisati i zahvalnica ako to nekome znači nešto  :wink: . Mislim stvarno.
 
Niti free rideri nisu više kao što su nekad bili....    :LOL:
 
strasilo said:
gledam nešto po oglasnicima..... ali nikako da nađem neki sa grbom free ridera  :misli:

Ma kupi bilo koji i nabavim ti ja naljepnicu za motor(na moj trošak) :jesus:
 
varadero10 said:
koliko je meni poznato motosusrete i partye uglavnom organiziraju mk,mc.dakle ljudi troše svoje vrijeme i novac da bi po sadašnjem trendu ugostili bikere bez naplate ulaza,i po meni je čak i u redu da klubovi odnosno organizatori skupova podjele jedni drugima ulaz džaba,međutim free bikeri onda uživaju sve pogodnosti kao i članovi klubova a pri tom ne moraju imati nikakav angažman,niti troškove.biti član kluba je obaveza ,ali ne tako velika kao što to neki pokušavaju prezentirati.a nije mi jasno zašto plaćanjem ulaza nebi bili ravnopravni sa onima koji svojim angažmanom omogućuju druženje motorista.

Najveća glupost koju sam mogao pročitati u ovoj temi, je tvrdnja da free rideri nisu u "kategoriji" s onima koji svojim angažmanom omogućuju da se međusobno druže. Ne znam stari moj "varadero" da li ta tvrdnja ima veze s potpisom u tvom avataru, ali mislim da bi sad svaki free rider, komotno mogao staviti u svoj potpis tekst; ... tako ti je free rideru kad pojašnjava varadero!!!!

Pogodnosti kažeš? Koje pogodnosti?

Piva po 12-15 kuna, čevapčići po 35-40 kuna, sokovi po 15 kuna, žestice po 18 kuna,... da i dalje nabrajam? Ma budi sretan da ti uopće netko od free ridera i dođe, i da te "dovede na nulu" što se tiče relacije "investirano-naplaćeno". Ako baš želiš ozbiljno, onda budi siguran da je omjer free ridera i članova MK ili MC na svim moto susretima 70% prema 30%, i to u korist free ridera. Obišao sam jako mnogo susreta, i stojim iza ove tvrdnje, kao i iza toga da na moto susretima nema free ridera, da bi to bio jadan moto susret, gledajući ga u cjelini, ili ako baš hoćeš, vikend arnžman po visokim cjenama.

I da još ovo kažem na kraju; ništa ti meni nisi omogućio kad ja dođem kod tebe na moto susret, a ja sam tebi kao free rider (a nisam free rider) omogućio da se u ovo recesijsko doba izvučeš iz go*ana u koja si upao, a samo iz razloga da zadržiš svoj termin u kalendaru i da ako imaš priliku, skupiš za svoj moto klub nešto love koju ćeš poslije moć trošiti na drugim moto susretima. Imam puno frendova free bikera, i moto susreti bez njihove prisutnosti bili bi "šaka jada", a oni sami uvijek mogu napraviti dobru feštu, u kojoj za 50 kuna koje daš kao ravnopravan sudionik okupljanja, možeš pojest i popit koliko god hoćeš, i isto ne moraš prat pijate na kraju svega. Uvijek bi rado bio na takvom druženju nego na moto susretu gdje mom prijatelju koji je free netko hoće naplatiti ulaz, a mene propušta jer sam okićen ko maškara na Korzu. NHF.

Pozdrav svim free bikerima, ma gdje oni bili!
 
..., ma ustvari, promaklo mi je još nešto što sam htio napisat u prijašnjem postu. Pošto sam stvarno bio na mnogim moto susretima, uistinu sam i svašta vidio i doživio. Ono što me je potaklo da napišem onaj prijašnji post je jedan "moment" na jednom od moto susreta u Istri, točnije,... ma nema veze. Lik s "komadom", i još četiri komada s dva "lososa", bez boja, "kaj" izgovaraju, ali to nikome ne smeta, zabavljaju se uz bocu "jacka", a pored njih još jedan prazan "jack" i  normalno boce cole, a tek je bilo 18 sati. Ostavili su love i love, dobro se zabavili, nikome nisu smetali, a tko god ih je došao pozdravit, omastio je "brk" s jack-colom.
Na istom tom susretu, stoji lik sa strane, "obojen", sam. Čeka nešto ili nekoga išćekuje, sam dragi Bog zna što. Oko njega nigdje nikoga, i tako cijelo veče, ispija onu jednu pivicu, i u mislima "se prebrojava" da se ne istroši previše, a čim je krenulo "čitanje" za zahvalnice, trk po nju, u auto i doma. Predstavnik moto kluba kojeg bi ja trebao uvažavati. Zašto? Baš neću.

Nadam se da neću "popušit" zbog ovog pisanja.
 
Bleki said:
..., ma ustvari, promaklo mi je još nešto što sam htio napisat u prijašnjem postu.Pošto sam stvarno bio na mnogim moto susretima, uistinu sam i svašta vidio i doživio. Ono što me je potaklo da napišem onaj prijašnji post je jedan "moment" na jednom od moto susreta u Istri, točnije,... ma nema veze. Lik s "komadom", i još četiri komada s dva "lososa", bez boja, "kaj" izgovaraju, ali to nikome ne smeta, zabavljaju se uz bocu "jacka", a pored njih još jedan prazan "jack" i  normalno boce cole, a tek je bilo 18 sati. Ostavili su love i love, dobro se zabavili, nikome nisu smetali, a tko god ih je došao pozdravit, omastio je "brk" s jack-colom.
Na istom tom susretu, stoji lik sa strane, "obojen", sam. Čeka nešto ili nekoga išćekuje, sam dragi Bog zna što. Oko njega nigdje nikoga, i tako cijelo veče, ispija onu jednu pivicu, i u mislima "se prebrojava" da se ne istroši previše, a čim je krenulo "čitanje" za zahvalnice, trk po nju, u auto i doma. Predstavnik moto kluba kojeg bi ja trebao uvažavati. Zašto? Baš neću.

Nadam se da neću "popušit" zbog ovog pisanja.

Nedaj bože  (y)

Nikad nisam bio niti u jednom klubu niti bi bio iz meni poznatih i vama nebitnih razloga, obiđem fala bogu dosta susreta, obično idemo ja i kum sa ženama ili se još neko ubaci, slobodnjaci, uvijek ostavimo svaki min. 500 kuna, jebeš lovu, ak je susret dobar ostavi se i više, meni je glavno da ima za jest i pit, da nema jebene tuče, ko će svirat briga me, ionako nečujem poslje par rundi ništa, što od piva i vina, što od onih što mrcvare motore  :LOL:
Ove godine, dosad definitivno najbolji susret MK Independent  :naklon:, a slijedi MK Vinkovci  (y), obadva puta bili ko free rideri bez ikakvih oznaka ( osim mojih Let the good times roll  :mrgreen: ), najeli se, napili se, proveselili, zaista što reći osim  :naklon:

Jesmo li zbog toga loši gosti - čak netražimo ni zahvalnicu, zaboli me briga za komad papira, znaju oni koji trebaju da smo bili  :wink:
Da nema free ridera zaista bi mogo na prste nabrojat koliko obojane ekipe ima  :wink:
 
Bleki  (y)   :naklon:



a varadero 10 potrudit ću se saznati za koji klub igraš da ne dođem ni uludilu na susret tvog kluba kad te takva razmišljanja peru....... :palacdolje:
 
mrva1 said:
a varadero 10 potrudit ću se saznati za koji klub igraš da ne dođem ni uludilu na susret tvog kluba kad te takva razmišljanja peru....... :palacdolje:
Nadaleko poznati MK Brod.
 
Bleki sjedi 5+ (y)

a ovi koji reklamiraju da Free trebaju platiti upad :palacdolje:

Njihov motor nije dovoljno dobar il oni nisu bikeri ako nisu u nekom klubu :misli: