Free rider

lone-wolf said:
Zašto sad vas sekiraju nebitne stvari? Šta vas briga šta kom piše il ne piše na leđima? Dali po tome vrednujete ljude? Svačije je pravo da piše što hoće dok ne vređa druge pa makar i free rider. Jesu li članovi klubova veći zaljubljenici u motore ili ...?
Ljudi moji molim malo tolerancije prema drugima.  (y)

Ne radi sa o tome,niti se po tome vrednuju ljudi...Mk,Mc,freerider, svi su uvijek dobro došli, i imam prijatelja od svih navedenih...Svi smo bikeri :biker:  (y)
Pitanje koje je bilo, a tema je daleko otišla je: Citat: Vidim kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?
 
Alo koji vam qrac znaći ta zahvalnica sa motosusreta  :misli:

Il si bio tamo pa znaš kako je bilo i ne treba ti komad papira da ti dokaže da si bio tamo (kao free ili sa nekim klubom ili u ime nekog kluba) il nisi bio tamo pa nemaš pojma kako je bilo tako da ti je svejedno dobio zahvalnicu ili ne

Barem moja malenkost tako misli i nema potrebe da me neki komadi papira (zahvalnice) podsjećaju di sam bio  (y)
 
bonebreaker said:
Sigurno nismo "zaradili" 1% sa neukusnim komentarima i sa 6491 postom...

ali jeste sa ukusnim komentarima i 3 posta....  :LOL: :LOL:

i btw, broj postova mi je smanjen na bar trećinu, čisto reda radi da ljudi pomisle da u životu radim još nešto osim što visim na forumu ...  :LOL:

A što se tiče oznaka i zahvalnica... jednostavno napravi susret na koji nećeš pustiti free riderse sa slikom "zmaja" na leđima i na kojem nećeš dijeliti zahvalnice onim ostalim free ridersima koji ne nose "zmajeve" na leđima i bit ćeš sretan i zadovoljan
 
Mene ne zanimaju zahvalnice jer sam ja ipak 2% šta je ipak duplo više od 1% :LOL:
 
bonebreaker said:
Pitanje je na mjestu, i stoji… (y) kad se dijele zahvalnice, dijele se i free riderima dali je samo kod nas ili svuda u svijetu…
Vidim ima vas dosta koji ste free rideri, pa i ja imam pitanje: - mene zanima i zbog cega....Dali se ne želite se učlaniti u neki moto klub da uživate sa njima po moto skupovima jer niste drustveni ili nezelite nikake obaveze sa Bikerima iz MK ili MC-a tj. želite se voziti sami, ili postoji treći odgovor?? :misli:
..a  logiku "označavanja" nalik klupskoj ako ste free rider?? :?:  Ne vidim smisla…što je to «označavanje» freeridera grbovima?? klupska ikonografija a retorika slobodnjaka??? :misli: :misli: :misli:
I najbolje pitanje u svemu je dali znaš šta ti znači taj simbol kojeg želiš nositi na leđima kao freerider, ili je to za tebe samo ukras tj. modni detalj???
Kod većine nažalost ovo drugo…
Neradi se o natpisu "dainese",ixs,ili nečem trećem na leđima, nego o bojama na koje si ponosan, za koje živiš i za koje daješ sebeMk i Mc klubovi i njihovi članovi znaju o čemu govorimStreet illegal , Osnovna vizualna identifikacija člana MK ILI MC-a je prsluk označen sa specifičnom velikom klub-skom zakrpom ili zakrpama, pretežno lociranim na sredini leđa. Zakrpe sadržavaju klub-ski logo, ime klub-a, i slova « MK» ili "MC", i moguću državu, grad, ili druge identifikacije. Ova odjeća i same zakrpe se nazivaju “boje”...To što tebi citiram: «fakat mi nakurac ide ekipa sa lajbekima, oznaka i općeniti preseravanjem ja sam veći bajker od tebe, vidiš znak na leđima/moj lajbek/moje ovo ono!», ništa ne znači, nemoj omalovažavati druge kojima je to način života... 1%  (y)
:lolcry: :lolcry: :lolcry:

ja sam clan ali neznam o cemu ti :lolcry:
 
crobiker1 said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry:

ja sam clan ali neznam o cemu ti :lolcry:

ti onda nisi pravi biker ..  :jesus: :LOL: :jesus: :LOL:
 
Author said:
neznam zašto svi svršavaju na te zahvalnice, ako neko (free rider) želi skupljati gdje je sve bio a obilazi hrpu toga zašto ne bi skupljao i imao pa da jednog dana vidi šta je sve obišao na 2 kotača

neko skuplja salvete, neko svete sličice a neko zahvalnice  :LOL:


ja skupljam prišivke sa susreta na kojima sam bila  :jesus:
 
Meni osobno ne trebaju, ne tražim ih. Dođem se podružiti, upoznati nove ljude..... nekad se prijavim, nekad ne. Ne skupljam prišivke i ine ...
Sto ljudi sto ćudi, sto žena dvjesto sisa...  (y)
 
bonebreaker said:
Fronius
Sa svojim izjavama vrijeđaš sve Mk i Mc...To sto je za tebe biti član kluba primitivizam i kako kažeš retardirana filozofija, za mene su takve izjave na forumu...Tko je član Mk-Mc po tebi nije kompletna osoba.. :palacdolje:  Da citiram Tebe i Kraljicu "Motor vozim zbog sebe, a ne zbog mira u svijetu" :misli: :misli: Svi voze motor zbog sebe,a ne mira u svijetu..samo neki kao kompletne osobe,a ostatak koji su članovi Mk ili Mc-a kao primitivci.. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Po tebi, članovi Mk,Mc-a ne daju sebe za svoju obitelj??? Ponosan sam na činjenicu da si kompletna osoba za razliku od nas (y)
Vidiš, prvo treba znati čitati sa razumijevanjem. To kaj si naveo je čisto MOJE stajalište koje nije uvjetovano nikakvim statutima i sličnim pizdarijama, te na njega kao individualac imam pravo. Da lakše shvatiš, jebe se MENI za VAS.
Ja kao free rider (mada ne volim niti da me se tak zove, ja sam motorist) ne moram nikoga pitat jel nešto u skladu sa pravilima. Ja ako hoću ić do nekud, sjednem na motor i odem, i to čak bez lajbeka i oznaka. I ne bi vjeroval, uvijek stignem tamo. I uvijek imam pravo na svoj stav i mišljenje. Meni ne treba nekakvo krdo iza mene da budem netko. Ja sam ja, i ne definiraju me nikakvi statuti, pravila, boje i gobleni. Čak me niti ne definira vrsta prometala koje trenutno vozim/ne vozim.
A jedino za svoju obitelj živim, ne za nekakve bojice.
 
Fronius said:
Vidiš, prvo treba znati čitati sa razumijevanjem. To kaj si naveo je čisto MOJE stajalište koje nije uvjetovano nikakvim statutima i sličnim pizdarijama, te na njega kao individualac imam pravo. Da lakše shvatiš, jebe se MENI za VAS.
Ja kao free rider (mada ne volim niti da me se tak zove, ja sam motorist) ne moram nikoga pitat jel nešto u skladu sa pravilima. Ja ako hoću ić do nekud, sjednem na motor i odem, i to čak bez lajbeka i oznaka. I ne bi vjeroval, uvijek stignem tamo. I uvijek imam pravo na svoj stav i mišljenje. Meni ne treba nekakvo krdo iza mene da budem netko. Ja sam ja, i ne definiraju me nikakvi statuti, pravila, boje i gobleni. Čak me niti ne definira vrsta prometala koje trenutno vozim/ne vozim.
A jedino za svoju obitelj živim, ne za nekakve bojice.
..., ti si neki zaje*an lik? Puno psuješ i pišeš prostote. Malo me i strah tebe citirati da te slučajno ne razljutim!  8)
 
  ,ma ja bi to zabranio i to za sve općenito    :D


  :misli: kad vidim koliko neki ljudi imaju prišivaka :shock:, a klubovi zahvalnica po zidovima,
  stvarno mi bude žao, jer mislim si:

  što će biti za par godina? - svi zidovi popunjeni, a prišivak ne moš ni na hlače više stavit  :LOL:
 
DADO+ said:
   što će biti za par godina? - svi zidovi popunjeni, a prišivak ne moš ni na hlače više stavit  :LOL:
Imam jednog prijatelja(Vava) koji već duže vremena stavlja prišivke i na hlače,šta ćemo s njim?
 
koliko je meni poznato motosusrete i partye uglavnom organiziraju mk,mc.dakle ljudi troše svoje vrijeme i novac da bi po sadašnjem trendu ugostili bikere bez naplate ulaza,i po meni je čak i u redu da klubovi odnosno organizatori skupova podjele jedni drugima ulaz džaba,međutim free bikeri onda uživaju sve pogodnosti kao i članovi klubova a pri tom ne moraju imati nikakav angažman,niti troškove.biti član kluba je obaveza ,ali ne tako velika kao što to neki pokušavaju prezentirati.a nije mi jasno zašto plaćanjem ulaza nebi bili ravnopravni sa onima koji svojim angažmanom omogućuju druženje motorista.
 
Munja said:
Imam jednog prijatelja(Vava) koji već duže vremena stavlja prišivke i na hlače,šta ćemo s njim?

DADO+ said:
...................., a prišivak ne moš ni na hlače više stavit  :LOL:

... pa da to se i ja pitam - čitaj post s razumjevanjem  :wink:, jer

(imam i ja jednog legu) - i hlače popunjene -  :misli: da za ovu sezonu još ima malo mjesta, a šta poslije? aaaaaaa :shock:

 stvarno :neznam:  :misli: :( :LOL:
 
šta će bit kad free rideri počnu djelit(prodavat ne mogu jer ne prave susrete :misli:)svoje free prišivke?
 
varadero10 said:
koliko je meni poznato motosusrete i partye uglavnom organiziraju mk,mc.dakle ljudi troše svoje vrijeme i novac da bi po sadašnjem trendu ugostili bikere bez naplate ulaza,i po meni je čak i u redu da klubovi odnosno organizatori skupova podjele jedni drugima ulaz džaba,međutim free bikeri onda uživaju sve pogodnosti kao i članovi klubova a pri tom ne moraju imati nikakav angažman,niti troškove.biti član kluba je obaveza ,ali ne tako velika kao što to neki pokušavaju prezentirati.a nije mi jasno zašto plaćanjem ulaza nebi bili ravnopravni sa onima koji svojim angažmanom omogućuju druženje motorista.
a što i ti brate možeš kakat,kao da ti jedini praviš susrete :jesus:
 
E stvarno ima bolesnika :misli: Od banalne teme,nekakve budaletine odu toliko daleko...
Svaka čast pojedincima (y) al da se na jednostavno pitanje ne može jednostavno odgovorit,e pa to mi nije jasno!
Znam da 80% ljudi koje je o ovoj temi dalo komentar,niti vozi motor a ako i vozi onda je to vikendom,pametuje i grize na
sitno :LOL:
Pozdrav "onima" a "onima":ne serite nego se vozajte :skuter:
 
kićosaki said:
U zadnje vrijeme viđam po motorijadama sve više "free ridera" sa nekakvim osobnim grbovima na leđima.Malo mi to nema smisla,jer već ako nemaš grb kluba na leđima valjda se predpostavlja da si free rider!? Čemu to onda isticat?
Vidim kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?

Pola svijeta je i budističke vjere, znači li to da bi i mi trebali biti ?

Kakve veze ima jel to uobičajeno u svijetu ili nije ? ako je tako kod nas, zar mora biti i negdje drugdje ?

Kod nas ima i različite vrste "rukovanja", pa zašto se nebi djelile i zahvalnice...

kićosaki said:
E stvarno ima bolesnika :misli: Od banalne teme,nekakve budaletine odu toliko daleko...
Svaka čast pojedincima (y) al da se na jednostavno pitanje ne može jednostavno odgovorit,e pa to mi nije jasno!
Znam da 80% ljudi koje je o ovoj temi dalo komentar,niti vozi motor a ako i vozi onda je to vikendom,pametuje i grize na sitno :LOL:
Pozdrav "onima" a "onima":ne serite nego se vozajte :skuter:

a ovim postom si upravo zaradio upozorenje za vrijeđanje.....   (y)

A vidim da si ti sa nekoliko postova ovdje na forumu već napravio svima psihološke profile i točno znaš tko, gdje i kad se vozi ....  :LOL:

Pazi da se ne iznenadiš, jer nekim čudom su ti se javili baš oni koji prave zavidan broj kilometara.... (izuzev mene, ja samo pišem po forumu, čak i nemam motor, ali već godinama si planiram kupiti jedan, samo da položim za motor)
 
varadero10 said:
koliko je meni poznato motosusrete i partye uglavnom organiziraju mk,mc.dakle ljudi troše svoje vrijeme i novac da bi po sadašnjem trendu ugostili bikere bez naplate ulaza,i po meni je čak i u redu da klubovi odnosno organizatori skupova podjele jedni drugima ulaz džaba,međutim free bikeri onda uživaju sve pogodnosti kao i članovi klubova (voze se po grobniku i ostale aktivnosti) a pri tom ne moraju imati nikakav angažman,niti troškove.biti član kluba je obaveza ,ali ne tako velika kao što to neki pokušavaju prezentirati.a nije mi jasno zašto plaćanjem ulaza nebi bili ravnopravni sa onima koji svojim angažmanom omogućuju
da sebi zarade neke novce.

Ovako zapravo treba izgledati tvoja rečenica  :jesus:
 
varadero10 said:
koliko je meni poznato motosusrete i partye uglavnom organiziraju mk,mc.dakle ljudi troše svoje vrijeme i novac da bi po sadašnjem trendu ugostili bikere bez naplate ulaza,i po meni je čak i u redu da klubovi odnosno organizatori skupova podjele jedni drugima ulaz džaba,međutim free bikeri onda uživaju sve pogodnosti kao i članovi klubova a pri tom ne moraju imati nikakav angažman,niti troškove.biti član kluba je obaveza ,ali ne tako velika kao što to neki pokušavaju prezentirati.a nije mi jasno zašto plaćanjem ulaza nebi bili ravnopravni sa onima koji svojim angažmanom omogućuju druženje motorista.

Daj se odluči ....  :jesus: :jesus: