Free rider

T-T said:
Ne, nije on takav... ne znam još detalje, večeras bi se trebali vidjeti preko skype-a. Sad je vjerojatno na trajektu prema Doveru.

Ajd baš da vidimo šta i kako :mrgreen:

Nadam se da i mi budemo znali detalje (y)
 
Upravo su poslali SMS da su prije sat vremena stigli u Bristol pa se možda čujemo sutra, čim budem znala detalje, bit ćete obaviješteni. I mene zanima kakvi su belgijski free rideri  (y) i sve što su
Miro i Monika doživjeli u ovih par dana na putu.
 
Evo update:

radi se o članovima MC Free Riders iz Briža u Belgiji (jednostavnije napisati fonetski), čijeg prezidenta Miro zna od prije pet godina ali se dugo nisu vidjeli. Na njegov mail da dolazi u Briž, dočekalo ih je šest članova, s kojima su bili u klub housu (kafić koliko sam shvatila) do 2 ujutro i na kraju su imali gratis smještaj. Kaže da je to klub star 20 godina a članovi su većinom stariji "dečki" od četrdesetak godina (za njega su to stariji, on ima 29). Ne znam da li je to kome bitno, ali nose klubske boje.

Dovoljno?

Pozdrav njima i svim free riderima, ma gdje bili  (y)
 
T-T said:
Evo update:

radi se o članovima MC Free Riders iz Briža u Belgiji (jednostavnije napisati fonetski), čijeg prezidenta Miro zna od prije pet godina ali se dugo nisu vidjeli. Na njegov mail da dolazi u Briž, dočekalo ih je šest članova, s kojima su bili u klub housu (kafić koliko sam shvatila) do 2 ujutro i na kraju su imali gratis smještaj. Kaže da je to klub star 20 godina a članovi su većinom stariji "dečki" od četrdesetak godina (za njega su to stariji, on ima 29). Ne znam da li je to kome bitno, ali nose klubske boje.

Dovoljno?

Pozdrav njima i svim free riderima, ma gdje bili  (y)

(y) :mrgreen:
 
Neka me neko ispravi nako grijesim...po mom shvacanju free rider je osoba koja se ne zeli identificirati ni sa jednim klubom odnosno "jasu sami". Ovo mi izgleda kao da se udruzi grupa ozenjenih ljudi i osnuje "klub nezenja" ... teoretski izvodivo , ali nema smisla.
 
Rocker said:
Neka me neko ispravi nako grijesim...po mom shvacanju free rider je osoba koja se ne zeli identificirati ni sa jednim klubom odnosno "jasu sami". Ovo mi izgleda kao da se udruzi grupa ozenjenih ljudi i osnuje "klub nezenja" ... teoretski izvodivo , ali nema smisla.
hvala bogu...glas razuma :mrgreen: :wink:
 
Rocker said:
Neka me neko ispravi nako grijesim...po mom shvacanju free rider je osoba koja se ne zeli identificirati ni sa jednim klubom odnosno "jasu sami". Ovo mi izgleda kao da se udruzi grupa ozenjenih ljudi i osnuje "klub nezenja" ... teoretski izvodivo , ali nema smisla.

Post za oukviriti  (y)
 
Da,cuo sam da ima i Moto klubova bez motora, moto klubova sa samo jednim clanom (predsjednikom sa plocicom "President" naravno) itd... natavite niz ... :LOL:
 
Rocker said:
Da,cuo sam da ima i Moto klubova bez motora, moto klubova sa samo jednim clanom (predsjednikom sa plocicom "President" naravno) itd... natavite niz ... :LOL:

ko i sve u nas !što bi mk/mc bili izuzetak . . . krivo nasađena država pa i klubovi u njoj ? a ja mislim svakog čuda za 2 dana dosta. . . :cigle:  a ni dica se više ne okreću za defileima  :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
 
kićosaki said:
U zadnje vrijeme viđam po motorijadama sve više "free ridera" sa nekakvim osobnim grbovima na leđima.Malo mi to nema smisla,jer već ako nemaš grb kluba na leđima valjda se predpostavlja da si free rider!? Čemu to onda isticat?
Vidim kad se dijele zahvalnice,dijele se i free riderima pa me sad zanima:jel to uobičajeno svuda u svijetu ili samo kod nas?

Što ti glumiš sa tim 1%, ?

Nemaš pojma što je pravi MK klub, ali zato lupaš o razlikama između MK i MC...
 
terex said:
Što ti glumiš sa tim 1%, ?

Nemaš pojma što je pravi MK klub, ali zato lupaš o razlikama između MK i MC...
1% znaci da je jaaaako opasan  :LOL: