Free rider

oracle said:

Kako nemoš  :misli:

Samo treba prave argumente imat i odraditi neke stvari i lako ti sa 10-20 g. doguraš na doživotnu :mrgreen:
 
vigi said:
Ja kao novo pečeni free rider obožavam obući duge gaće, kožne hlače i prsluk sa 234 prišivke. Sjednem na moju pilu Venoxa, a onda pogledam u đep i vidim samo 8 kuna, vratim motor u garažu. Dali sam ja bajker  ????

a da si nekim  slučajem u mk nemaš beda za pare ,a još da si tajnik ,presednik  aauuuuu para ko peska !!! :LOL: :LOL:
 
vigi said:
Ja kao novo pečeni free rider obožavam obući duge gaće, kožne hlače i prsluk sa 234 prišivke. Sjednem na moju pilu Venoxa, a onda pogledam u đep i vidim samo 8 kuna, vratim motor u garažu. Dali sam ja bajker  ????

I to kakvi,glavno da ne voziš skuter,najvažniji je dojam. :mrgreen:
 
vigi said:
Ja kao novo pečeni free rider obožavam obući duge gaće, kožne hlače i prsluk sa 234 prišivke. Sjednem na moju pilu Venoxa, a onda pogledam u đep i vidim samo 8 kuna, vratim motor u garažu. Dali sam ja bajker  ????

Podsjecas me na mog sina, isti scenario  (y)
Naravno da si byker, zar je bitno imatri novaca da bi bio free? :misli:
 
jesi bajker si :LOL: :LOL: :LOL:
[/quote





jupi a je se zabrinuo








 
Zog said:
Oće li bit Moto-party u Remetincu? :mrgreen:

a ima li besplatnog graha i rakijica na ulazu????
 
vigi said:
Ja kao novo pečeni free rider obožavam obući duge gaće, kožne hlače i prsluk sa 234 prišivke. Sjednem na moju pilu Venoxa, a onda pogledam u đep i vidim samo 8 kuna, vratim motor u garažu. Dali sam ja bajker  ???
nisi   .... kaže se " biker ", a jesi , kako nebi bio , samo još moraš izvježbati mrki pogled i vikati Respect svakom ko ima više prišivaka i kad kupiš za 8 kn tu pivu grij ju u ruci i viči " ..e daj mi pusti od Gunsa -Sweat home Alabama" dok gledaš striptiz i vrištiš kao da u životu nisi nikada bio bliže P...i ( pičci- op.a.)....
 
regoč said:
nisi   .... kaže se " biker ", a jesi , kako nebi bio , samo još moraš izvježbati mrki pogled i vikati Respect svakom ko ima više prišivaka i kad kupiš za 8 kn tu pivu grij ju u ruci i viči " ..e daj mi pusti od Gunsa -Sweat home Alabama" dok gledaš striptiz i vrištiš kao da u životu nisi nikada bio bliže P...i ( pičci- op.a.)....

sada mi je jasno gdje ja grijesim! da obnovimo gradivo: 1xpiva, 234x prisivaka, 1x 8 hrk, 1xp...a(.icka. op.a. ) i za kraj 1x vristanje uz gunse.

 
kronik said:
sada mi je jasno gdje ja grijesim! da obnovimo gradivo: 1xpiva, 234x prisivaka, 1x 8 hrk, 1xp...a(.icka. op.a. ) i za kraj 1x vristanje uz gunse.


Sve ti je OK al piva za 8kn di to ima  :misli: jedino možda 1/2 pive
 
rajicsb said:
Sve ti je OK al piva za 8kn di to ima  :misli: jedino možda 1/2 pive
nazire se neiskustvo kod dotičnog gospodina....pive za 8 kuna nema...a i pjesma je skroz kriva ...tako da :no: :no: :no:
 
oracle said:
nazire se neiskustvo kod dotičnog gospodina....pive za 8 kuna nema...a i pjesma je skroz kriva ...tako da :no: :no: :no:

Kak ne?

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,190015.0.html
 
Street Illegal said:
Kak ne?

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,190015.0.html


Oće me netko uštipnuti da vidim jel sanjam :misli:

 
Nije to ništa kod MK Brod ove godine 3dcl bilo 10kn!  :palacdolje:
Da ne bi bilo zabune Ožujsko točeno pivo! :misli:
 
oracle said:
nazire se neiskustvo kod dotičnog gospodina....pive za 8 kuna nema...a i pjesma je skroz kriva ...tako da :no: :no: :no:

pa bas iz tog iskustva trazim pomoc oko svega toga zajedno ali mi niko ne spominje i one pozitivne strane.
promjena 1x16hrk
 
oracle said:
nazire se neiskustvo kod dotičnog gospodina....pive za 8 kuna nema...a i pjesma je skroz kriva ...tako da :no: :no: :no:

e bas se tu vidi iskustvo,jer kupi zuju za 6kn u konzumu,ostavi vjecno zahvalnoj blagajnici one dvije kn,ubaci
pivu u bisage(jer zato i postoje,da se u njih nesto ubaci)i besplatno odslusa Gunse   8)
 
DAMIRPRGOMET said:
Nije to ništa kod MK Brod ove godine 3dcl bilo 10kn!  :palacdolje:
Da ne bi bilo zabune Ožujsko točeno pivo! :misli:


A šta fali Ožujskom  :misli: