Free rider

DAMIRPRGOMET said:
Nije to ništa kod MK Brod ove godine 3dcl bilo 10kn!  :palacdolje:
Da ne bi bilo zabune Ožujsko točeno pivo! :misli:

Onda se bojkotiraju susreti, pa nek gule sami sebe..
 
Bubbica said:
Onda se bojkotiraju susreti, pa nek gule sami sebe..

ma nemoj tako,pa nećemo valjda mi brođani taj dan u Umag ? :mrgreen:
 
Robija said:
ma nemoj tako,pa nećemo valjda mi brođani taj dan u Umag ? :mrgreen:
Pa nije ti to loša ideja!  :mrgreen:
Napravimo razmjenu, nas desetak kod vas, vas desetak kod nas, ali ovaj put bez pritvaranja molim!  :LOL:
 
Robija said:
ma nemoj tako,pa nećemo valjda mi brođani taj dan u Umag ? :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:..................ma stvarno ,to se od tebe nisam nadao!!!!!
 
bleki pošto sam ja tebe već upoznao u senju prije dve tri godine,osobno ti jamčim da da će ti slike stići na vrijeme :mrgreen:ako treba popićemo i kolu pošto je pivo skupo :mrgreen:ako dođete u onakom broju kao prošle godine moraćemo i kako svinjče za vas staviti na ražanj.treba nekad i promjeniti ,ja sam bio u umagu prije tri godine i ima se šta vidjeti.stoga slobodni vozači samo gas :mrgreen: (y)
 
varadero10 said:
bleki pošto sam ja tebe već upoznao u senju prije dve tri godine,osobno ti jamčim da da će ti slike stići na vrijeme :mrgreen:ako treba popićemo i kolu pošto je pivo skupo :mrgreen:ako dođete u onakom broju kao prošle godine moraćemo i kako svinjče za vas staviti na ražanj.treba nekad i promjeniti ,ja sam bio u umagu prije tri godine i ima se šta vidjeti.stoga slobodni vozači samo gas :mrgreen: (y)
Pa što se ti nešto ljutiš na mene? Ne kužim?  :misli:
 
pa ne nudim te jelom i pićem što se ljutim,dobro kola i nije baš neko piće,reskiraću i jedno skupocjeno pivo :mrgreen:
 
DADO+ said:
  :dobar:


  Si ponorel ?   :jesus:

Gle sve što ima veze sa slovenijom me ne zanima :mrgreen:

A ovi ostali  (y)
 
rajicsb said:
Gle sve što ima veze sa slovenijom me ne zanima :mrgreen:

A ovi ostali  (y)

- ja svakog čovjeka cijenim ponaosob,

 ali ovo je intrigantno u vezi teme  (y)


 Sloveniju ne treba zanimarivati.  Ipak su oni prije nas otišli u EU.  :LOL:
 
Mali doprinos ovoj temi:

upravo mi se javio asistent koji je na putu za UK sa svojom boljom polovicom i GS-om, iz Calaisa, kaže da je jučer u Brugge-u upoznao neke belgijske free riders-e i da su super ekipa (y)
 
T-T said:
Mali doprinos ovoj temi:

upravo mi se javio asistent koji je na putu za UK sa svojom boljom polovicom i GS-om, iz Calaisa, kaže da je jučer u Brugge-u upoznao neke belgijske free riders-e i da su super ekipa (y)

ma mi "free rideri" smo jednostavno takvi  :LOL:
 
T-T said:
Mali doprinos ovoj temi:

upravo mi se javio asistent koji je na putu za UK sa svojom boljom polovicom i GS-om, iz Calaisa, kaže da je jučer u Brugge-u upoznao neke belgijske free riders-e i da su super ekipa (y)
.. yep ..ima i kod mene u sisku grupa free-ridera .. samo su skinuli zastavu pa neznam jesu li još u pogonu ..
 
T-T said:
Mali doprinos ovoj temi:

upravo mi se javio asistent koji je na putu za UK sa svojom boljom polovicom i GS-om, iz Calaisa, kaže da je jučer u Brugge-u upoznao neke belgijske free riders-e i da su super ekipa (y)


A on si je utuvio u glavu da su ti Free odma i kontra super ekipi :misli:
 
Ne, nije on takav... ne znam još detalje, večeras bi se trebali vidjeti preko skype-a. Sad je vjerojatno na trajektu prema Doveru.