Free rider

strasilo said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Daj ti meni objasni po čemu je to ovaj lik bmw m 5 "praviji" biker od mene ili od ovog lika Fronius ili od lika lone-wolf... ?!?!?

sere mi se od te klasifkacije....  8)
hahahahahaha....bome ni ti ...ni benvejac...a ni fronius...niste bajkeri :LOL: :LOL: :LOL:

wc ti je odmah iza vrata kad udeš u kuću na lijevu stranu :LOL: :LOL:

ontopic...blu-blu se malo zanio...nije shvatio zeku peku...i kao i svi...dao je sebi za pravo klasificirati ljude...a da ništa ne zna o njima...jbg..ništa novo ovdje :wink:
 
strasilo said:
i s tobom baba ..  (y)
ja sam razmišljala da si napišem free ory na leđa...ali se bojim da bi društvo za zaštitu životinja moglo to drugačije shvatiti pa me baciti u more...kao willy-ja npr. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
zato sam odustala od te namjere :mrgreen:
 
ajd dobro..... nisam naveo dovoljno tipova vozača motocikla, i u tim tipovima opet ima različitosti jer svako je za sebe jedinka.
Moje isprike.

A po pitanju ovog zeka-peka.....jebo ti tu zeka-peku kad su na tapetu free rideri koji nose svoj kolor, a ja sam, među ostalima, taj.
Pa normalno je da ću štitit svoju životinjsku vrstu.

Po pojmom bajkera podrazumijevam motoriste koji nose oznake na sebi, a oni koji to ne nose su "vozači motocikla" i tu nema ništa loše.
U mom mjestu ima desetak motorista, a samo ja i moja žena nosimo đilet i vozimo na partyje. Ne gledam ih s visoka zbog toga, svatko ima svoj đir
i sklonosti.

 
Znači ako u prsluku dođem na susret autom, onda sam biker, ali ako motorom dođem bez prsluka, onda nisam...  :misli:

To te ja pitam ... :naklon:
 
Gori ste nego Kosorica i Milanović  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
Znači ako u prsluku dođem na susret autom, onda sam biker, ali ako motorom dođem bez prsluka, onda nisam...  :misli:

To te ja pitam ... :naklon:

e jbg sad !  :bonk: Nije bitno čime si ( bi ) došao...i meni je motor bio u servisu, pa sam došao autom na winter....
samo..,. zašto bi došao na party bez prsluka ? Nije se stigao osušit na žici, ili... ?  :jesus: :D
 
blu-blu said:
e jbg sad !  :bonk: Nije bitno čime si ( bi ) došao...i meni je motor bio u servisu, pa sam došao autom na winter....
samo..,. zašto bi došao na party bez prsluka ? Nije se stigao osušit na žici, ili... ?

Kako nije bitno ...  :misli:

Po ovome što sam pročitao, a ti napisao, ispada da je biker onaj tko se druži s ostalim bajkerima, dolazi na motosusrete, sluša rock, poštuje bajkerske zakone... ali je potpuno nebitno ima li motor... ali ako imaš motor i voziš se na njemu, ali nemaš prsluk, onda to nisi.... !?!?  :misli:

Da se razumijemo, bez obzira šta se piše u ovoj temi, ja ću se i dalje voziti kad, gdje i kako ja hoću, odlazit ću kad i gdje ja hoću i deklarirat ću se na način kako se meni sviđa....

Ali bih ipak volio da mi objasniš razliku između pravog i "krivog" bikera i zašto je taj bolji od ovog drugog !?!?  (y)
 
ja sam si kupil prsluk 8)
nikad ne znaš di je susret, pa da uletim spreman :mrgreen:
i obožavam se družiti s bajkerima kojima je zadnji prijenos remen kao i meni :LOL:
 
oracle said:
ja sam razmišljala da si napišem free ory na leđa...ali se bojim da bi društvo za zaštitu životinja moglo to drugačije shvatiti pa me baciti u more...kao willy-ja npr. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
zato sam odustala od te namjere :mrgreen:
Fri vili, lani skoro incident na moru. Legao na plažu, skoro zaspao kad odjednom neko me vuče i poljeva vodom. Stigo' greenpeace da me odsuče  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
Kako nije bitno ...  :misli:

Po ovome što sam pročitao, a ti napisao, ispada da je biker onaj tko se druži s ostalim bajkerima, dolazi na motosusrete, sluša rock, poštuje bajkerske zakone... ali je potpuno nebitno ima li motor... ali ako imaš motor i voziš se na njemu, ali nemaš prsluk, onda to nisi.... !?!?  :misli:

Da se razumijemo, bez obzira šta se piše u ovoj temi, ja ću se i dalje voziti kad, gdje i kako ja hoću, odlazit ću kad i gdje ja hoću i deklarirat ću se na način kako se meni sviđa....

Ali bih ipak volio da mi objasniš razliku između pravog i "krivog" bikera i zašto je taj bolji od ovog drugog !?!?  (y)

Šta se čudiš ko da si iz požege  :jesus:  :LOL: krivi je onaj koji vozi staru kramu ko ti bez jelečeta i pravi 20 soma godišnje, a pravi je onaj koji ima jeleče sa znakom, nečega free i iz rogoznice je, a na winter ide autom, eto, ukratko  :wink:, šta je tu nejasno  :misli: :neznam: :jesus:
 
strasilo said:
Kako nije bitno ...  :misli:

Po ovome što sam pročitao, a ti napisao, ispada da je biker onaj tko se druži s ostalim bajkerima, dolazi na motosusrete, sluša rock, poštuje bajkerske zakone... ali je potpuno nebitno ima li motor... ali ako imaš motor i voziš se na njemu, ali nemaš prsluk, onda to nisi.... !?!? 
   - "vozač motocikla"   :wink:

Naravno da bajker ima i vozi motor.  :wink:

A ovo ...tko je "pravi" a tko krivi bajker......to ti ne može objasnit ni svemogući......i šta je to "krivi bajker" ??? nikad čuo  :neznam:
Ili jesi...ili nisi... !!  (y)

osim toga, to ovdje nije tema, a ne bi se u tu raspravu upustio, nema šanse !

ovo što pišem, pišem uopćeno, jer vas osobno ne poznam, tako da nebi bilo osobno  8)
 
KING RR said:
Šta se čudiš ko da si iz požege  :jesus:  :LOL: krivi je onaj koji vozi staru kramu ko ti bez jelečeta i pravi 20 soma godišnje, a pravi je onaj koji ima jeleče sa znakom, nečega free i iz rogoznice je, a na winter ide autom, eto, ukratko  :wink:, šta je tu nejasno  :misli: :neznam: :jesus:

hahahaha.... samo prošle godine. cca. 37 000 km...na wintere idem motorom....hhah," nemojmo više o meni, pričajmo o mom autu" !  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
blu-blu said:
hahahaha.... samo prošle godine. cca. 43 000 km...na wintere idem motorom....hhah, nemojmo više o meni, pričajmo o mom autu !  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Sa 10-kom  :shock: :naklon: :naklon: :naklon:



8)
 
evo da ja malo pomognem ako može i da smirim tenzije  :LOL:

1. pravi bajker je onaj kojem 7/8 mozga razmišlja samo o motorima  :misli:
2. pravi bajker se takav rodio - dida mu je bajker, tata mu je bajker, ma i baba  :mrgreen:
3. pravi bajker je i free i MK i MC samo ako stane i meni pomogne kad imam gumi ili sl. defekt (ova mi je jedina pametna)
4. pravi bajker nema vremena za forum - on se vozi stalno, a forum je glupost i zatupljuje prave bajkere  :shock: 
5. pravi bajker kad nema motor, od sramote i tuge, da se solidarizira sa svojim ljubimcem, ne ide na susrete ni autom - apstinira  :(


  BTW
  ja prsluk ne nosim iz estetskih razloga - čini me širim  :LOL:





  :mrgreen:
 
  Pozdrav svim Free Ridersima koliko vas, malo smo se razletili, neki rade, neki na moru po susretima ali za desetak dana opet smo zajedno.. Zovite nas kako hoćete, mi smo ekipa, nama je dobro i radimo kako hoćemo i biti ću zauvjek free.... (y) (y) (y)
  Nije mi bitno tko je šta, družim se sa svim bikersima dobre volje, nisu mi bitne tuđe oznake, ali ja sam FREE...........