Free rider

brunoimotor said:
evo da se i ja malo uključim u ovu raspravu pa ču citirati gospodina fronijusa iz varaždina.pa je tako čovijek napisao da mu ide ekipa sa lajbekima na onu stvar ja nosim lajbek a ovoga gospodina ne poznam pa mi nejde u glavu kako mu ja mogu iči na onu stvar.dalje je napisao da ljudi imaju goblene na sebi makar ja to nisam vidio ni na jednom bajkeru bajkeri obično imaju prišivke a možda je gospodinu žena napravila goblen pa neznam jer ga ima na sebi ili na zidu.svaki član kluba ima svoje boje na koje je ponosan pa tako i fri rajderi koji su meni jako dobri prijatelji koje taj gospodin isto vređa jer je napisao da imamo debilne oznake jer i fri rajdri nose oznake.ja mislim da dotični gospodin bi trebao razmisliti kad nešta piše ako je gospodin.
Ti bi prvo trebal uzet kratak tečaj pravopisa, pa onda lupat gluposti.
 
može pitanje....jel free rideri moraju stažirati :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
mislim...prije nego stave boje...ono ful :mrgreen:
 
oracle said:
može pitanje....jel free rideri moraju stažirati :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
mislim...prije nego stave boje...ono ful :mrgreen:

Dobro pitanje?  :misli: I koji kurac se obilježavaju ako su free?  :lolcry:
 
Killex said:
Dobro pitanje?  :misli: I koji kurac se obilježavaju ako su free?  :lolcry:
to ti je isto kad se rastaneš pa nastaviš nositi viticu/burmu/ilitiga vjenčani prsten :LOL: :LOL: :LOL:
freeeeeeeee fri rajdere :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
oracle said:
to ti je isto kad se rastaneš pa nastaviš nositi viticu/burmu/ilitiga vjenčani prsten :LOL: :LOL: :LOL:
freeeeeeeee fri rajdere :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ili kad se rastaneš, a žena te i dalje "*ebe" ....  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Killex said:
Dobro pitanje?  :misli: I koji kurac se obilježavaju ako su free?  :lolcry:

- ja mislim da se zna gdje im je luka i gdje ih najčešće možeš naći kad nisu na motosusretima  :misli:
 
oracle said:
to ti je isto kad se rastaneš pa nastaviš nositi viticu/burmu/ilitiga vjenčani prsten :LOL: :LOL: :LOL:
freeeeeeeee fri rajdere :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Hehehe... ja ne nosim a nisam rastavljen(ne volim nakit) a jednom kao klinac sam imao strašan osip od nekakvog lančića,tako da uz svu dobru volju ne mogu nositi vjenčani prsten. :(  :mrgreen:
 
Killex said:
Dobro pitanje?  :misli: I koji kurac se obilježavaju ako su free?  :lolcry:
Na ovim prostorima su nam puna usta slobode (sugarfree, coffein free, sumporfree, fri ovo fri ono ) . Stalno nas neko ili se sami oslobađamo.  :LOL: Osmanlije su uzimale devetinu....  :jesus:
 
lone-wolf said:
Na ovim prostorima su nam puna usta slobode (sugarfree, coffein free, sumporfree, fri ovo fri ono ) . Stalno nas neko ili se sami oslobađamo.   :LOL: Osmanlije su uzimale devetinu....  :jesus:

e samo sam tebe čekao .... okorjeli FREE rajderu ...  :LOL: :LOL:
 
  tema je išla ća u kurac....  :palacdolje:
 
strasilo said:
e samo sam tebe čekao .... okorjeli FREE rajderu ...  :LOL: :LOL:
Btw na mom atletski oblikovanom tijelu, poput apolona  :LOL: , tj obleki nema ni jedan pačes a bogami bih staaaaaaaaaaalo, ima pokoja zahvalnica što im nisam sve pojeo i popio  :bananapivo: :klopa:
 
lone-wolf said:
Na ovim prostorima su nam puna usta slobode (sugarfree, coffein free, sumporfree, fri ovo fri ono ) . Stalno nas neko ili se sami oslobađamo.   :LOL: Osmanlije su uzimale devetinu....  :jesus:

Zaboravio si ono najvažnije - pussyfree  :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL:

 
lone-wolf said:
Btw na mom atletski oblikovanom tijelu, poput apolona  :LOL: , tj obleki nema ni jedan pačes a bogami bih staaaaaaaaaaalo, ima pokoja zahvalnica što im nisam sve pojeo i popio  :bananapivo: :klopa:

Kad se stvar malo bolje sagleda, zaista ima ljudi kojima treba dati zahvalnicu jer su otišli ... :lolcry:
 
nisam član nijednog kluba, ne deklariram se kao free rider,ali volim motore i rado posjećujem moto-susrete. ubacujem se u ovu temu jer imam pitanje vezano na temu prišivaka, amblema i sl. bio bih zahvalan ako bi mi netko mogao dati kakvu adresu gdje naručiti izradu željene prišivke (na području vž ili zg).
btw na njoj neće pisati ništa o nekoj pripadnosti nečemu (free rider i sl.)
 
varadero10 said:
ne moram ni napisati da je od ovih 10 što više nisu članovi kluba prsluk imalo i po susretima nosilo 8,tako da smo u klubu ostali mi koji to uglavnom ne nosimo ali i dalje u skladu sa mogućnostima obilazimo događanja. (y)
Hm... pa zar vas nije strah da će vam netko želit naplatit upad na party kad dođete bez oznaka?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jebate koliko kuknjave oko free-ridera i civila na partijima (poglavito onih koji mukte uđu na susret), a onda mrtav ladan izjaviš da vas možda 2% iz kluba uopće nosi oznake kad idete okolo.
WTF?
 
oracle said:
može pitanje....jel free rideri moraju stažirati :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
mislim...prije nego stave boje...ono ful :mrgreen:
Killex said:
Dobro pitanje?  :misli: I koji kurac se obilježavaju ako su free?  :lolcry:

Nisam baš siguran da se isplati nastavljati s vama, jer sva sreća, vaše izjave nisu stanje nacije....

Znamo da danas na motoru možeš vidit i cajkera i šminkera i kurčimsejerimampara.... a mi se obilježavamo
baš iz razloga da ne budemo u istom košu s ove tri populacije.

Druženje i vožnje s ostalim bajkerima, motosusreti, rock, poštivanje bajkerskih zakona...
Ja svoj đilet nosim i kad nije vikend a u šoping centar idem motorom.

I molim vas....ne vrijeđajte prave free ridere, jer onima , koje uzimate u usta, lako moguće da niste ni do koljena kad su motori u pitanju !!
 
blu-blu said:
Nisam baš siguran da se isplati nastavljati s vama, jer sva sreća, vaše izjave nisu stanje nacije....

Znamo da danas na motoru možeš vidit i cajkera i šminkera i kurčimsejerimampara.... a mi se obilježavamo
baš iz razloga da ne budemo u istom košu s ove tri populacije.

Druženje i vožnje s ostalim bajkerima, motosusreti, rock, poštivanje bajkerskih zakona...
Ja svoj đilet nosim i kad nije vikend a u šoping centar idem motorom.

I molim vas....ne vrijeđajte prave free ridere, jer onima , koje uzimate u usta, lako moguće da niste ni do koljena kad su motori u pitanju !!
sorry ako upadam u temu nepozvan...ali ovom tvojom izjavom se i ja osjecam prozvan....jer sa motorima se druzim vec preko 30 godina....od motora zivim i zaradjujem za kruh.....te sam svoje najbolje godine zivota posvetio motorima. Nisam clan niti jednog kluba....ne pripadam niti jednoj "moto sekti"....jednostavno volim voznje...volim svoj posao...i volim provoditi vrijeme sa ljudima koji dijele slicna razmisljanja....Nikad nisam imao potrebu obiljezavati samoga sebe....svrstavati se u neku odredjenu skupinu....Sta je za tebe uopce pojam "free rider"..... :misli: Dali je to stanje tvoga duha ? Dali jedan lijep i velik prišivak na jakni tebe cini zaista "slobodnim" ? Ok...ako je to tako...tvoj je zivot....ali nitko tebe nije uvrijedio....ljudi se sale...na kraju krajeva to i je svrha ovog foruma...i da...za kraj...."free" mozes biti samo ako to sebi u glavi tako poslozis...nikakav status nikakva boja to ne moze napraviti...i uciniti zivot drugacijim ili boljim......Ja se time nikad nisam opterecivao...idem i vozim se gdje hocu.....i svagdje sam dobrodosao....anonima totalna....da sam htio obaveze....da sam zelio totalno svoj zivot posvetiti tome....uclanio bih se u neki klub....i to bi onda bilo to. Meni je ovako super. To je moj osobni odabir. I ne vidim razlog zasto se odmah toliko "pjenis"...Zar nije uzburkana motosecna u Rh ? Jos samo fali da se i mi individualni "rideri" pocmemo medjusobno optuzivati ili prepucavati.... :wink:

Uzivaj u svome motoru...i u svojim voznjama....zivot je kratak..... (y)
 
blu-blu said:
Nisam baš siguran da se isplati nastavljati s vama, jer sva sreća, vaše izjave nisu stanje nacije....

Znamo da danas na motoru možeš vidit i cajkera i šminkera i kurčimsejerimampara.... a mi se obilježavamo
baš iz razloga da ne budemo u istom košu s ove tri populacije.

Druženje i vožnje s ostalim bajkerima, motosusreti, rock, poštivanje bajkerskih zakona...
Ja svoj đilet nosim i kad nije vikend a u šoping centar idem motorom.

I molim vas....ne vrijeđajte prave free ridere, jer onima , koje uzimate u usta, lako moguće da niste ni do koljena kad su motori u pitanju !!

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Daj ti meni objasni po čemu je to ovaj lik bmw m 5 "praviji" biker od mene ili od ovog lika Fronius ili od lika lone-wolf... ?!?!?

sere mi se od te klasifkacije....  8)