Fuzine i vidikovac

koma1 said:
gledam opet ove slike, taj vidikovac je točno iznad Crikve jel?
ne,vidis da je ispod vidikovca jezero i elektrana u triblju,crikvenica je 10ak km lijevo :wink:
 
koma1 said:
ma ja gleda priko u Krk pa me smutillo,  (y)
neznam dal si bio na tom vidikovcu,ako nisi onda bi trebao doci,gore je super,nemoze se sa slikama to opisati,imaju tamo dalje jos dva vidikovca,frend i ja nismo isli jer je vec pocela kisa padati pa smo samo prosli pored pa sam vidio upute,bas me zanima kakav je pogled tamo,sljedeci put idemo...
 
nisam bio i vrlo rado bi to vidio, gledam onu sliku di je pano ( karta ) al nažalost ne vidim imena mjesta, al izgleda da se to odnosno taj put provlači skroz do iznad Bribira, i Novog.
E tamo sam bio i stvarno kako kažeš pogled i priroda su fantastični.
 
malaga said:
stvarno? :jesus:
Hah da najstvarnije moja greška ,skini te nalje bit ce ljepši puno al svako ima svoj ukus he he...
Ugl super slike i đir... (y)
 
koma1 said:
nisam bio i vrlo rado bi to vidio, gledam onu sliku di je pano ( karta ) al nažalost ne vidim imena mjesta, al izgleda da se to odnosno taj put provlači skroz do iznad Bribira, i Novog.
E tamo sam bio i stvarno kako kažeš pogled i priroda su fantastični.
evo ti veca slika pa si priblizi sta te zanima,sve se vidi :wink:
 
malaga said:
evo ti veca slika pa si priblizi sta te zanima,sve se vidi :wink:
e to majstore, prošao sam Slipicu pa prema Ledenicama i za Bjelolasicu, isto odlično i sad je novi asfalt  (y)
ulovit ću jedan slobodni dan pa zapalit tim cestama do Križišća  (y)
 
koma1 said:
e to majstore, prošao sam Slipicu pa prema Ledenicama i za Bjelolasicu, isto odlično i sad je novi asfalt  (y)
ulovit ću jedan slobodni dan pa zapalit tim cestama do Križišća  (y)
ne preko krizisca,ide se u hreljin i onda kroz hreljin u brdo do ceste prema vuzinama i onda prije fuzina je skretanje,znaci neces proci hreljin pa ici onom cestom kod meje prema fuzinama,nego skrenut u hreljin i proci cijeli hreljin do te ceste,javi kad bi isao pa idemo skupa,pa mozemo i na ona druga dva vidikovca (y)
 
mozda sutra bude jos slika iz fuzina i sa onih drugi vidikovaca,opet idemo  :mrgreen:
 
malaga said:
mozda sutra bude jos slika iz fuzina i sa onih drugi vidikovaca,opet idemo  :mrgreen:

dođi na onaj drugi vidikovac platit pijaču :jesus:
 
malaga said:
:lolcry: :lolcry:

slovenci i nasi sa njima :mrgreen:

Hmm...malaga ne zaj.... :mrgreen: :LOL: