Fuzine i vidikovac

malaguti

Guest
evo frend i ja isli malo do fuzina,bilo je svega,i sunca i kise i blata,a danas oprao skuter :mrgreen:

prve slike su iz fuzina a poslje su slike sa vidikovca,tamo smo u povratku isli,taj vidikovac je iznad stare ceste za crikvenicu...

neda mi se pisati,evo slike :mrgreen:


4367bb6d.jpg
12ffe3da.jpg
166c8da6.jpg

b5590a6e.jpg
bcc6325d.jpg
f69e4bad.jpg

752bbf92.jpg
38c09a75.jpg
7cffb5ad.jpg

217533ff.jpg
af0c0a7c.jpg
ac08518f.jpg

b725fef7.jpg
1486c65a.jpg

 
na onim slikama vidite jezero u fuzinama,e ta voda ide u elektranu u triblju(10ak kilometara od crikvenice) i onda iz elektrane ide u ono jezero koje vidite na slikama slikanim sa vidikovca :wink:
 
malaga,št si počeo tuć proteine,aaaa?? trebaš da budeš lagan da pila bolje leti   :mrgreen: (y)
 
desmosedici said:
malaga,št si počeo tuć proteine,aaaa?? trebaš da budeš lagan da pila bolje leti   :mrgreen: (y)
od kad ne treniram ne pijem proteine  :bilder:

ja vas tu ucim kako dobivamo struju a ti mene pitas za proteine :mrgreen:
 
odlično (y) (y)
ona cesta se čini zabavna, koliko je dugačka :misli:
 
mv_agusta said:
odlično (y) (y)
ona cesta se čini zabavna, koliko je dugačka :misli:
ma bjezi od te ceste,usro sam se ziv,ful je uska,nema ni ograde,u svakom zavoju gledas u provaliju :mrgreen:
 
malaga said:
ma bjezi od te ceste,usro sam se ziv,ful je uska,nema ni ograde,u svakom zavoju gledas u provaliju :mrgreen:

Hahaha, ali je ipak vrijedilo pritrpiti malo straha, ugođaj je odličan, tako bar govore slije. (y)
 
malaga said:
na onim slikama vidite jezero u fuzinama,e ta voda ide u elektranu u triblju(10ak kilometara od crikvenice) i onda iz elektrane ide u ono jezero koje vidite na slikama slikanim sa vidikovca :wink:

nemoj jebat  :mrgreen:
 
tutankamon said:
kakav je asfalt?
nije los,e da mi je smr :D

Lurker said:
Jel to ona cesta kad se skrene u Križišću prema Novom Vinodolskom(Bribiru)?
Daj neki track stavi.
jedna od cesta ali tesko da si ovom cestom isao,to je cesta odmah poslje onog vidikovca :wink:

te cesta sa krizisca je dole ispod ove pokraj onog jezera (y)