Fuzine i vidikovac

Robi_PU said:
Lijepe slike, nego kako su vam gljive izdrzale od vode i blata  :mrgreen:
ja sam se zacudio,vec dva puta se vozimo po kisi i ja nemam nikakvih problema,a frendu je u jednom trenutku poceo trokirati,pisao sam vec u runner temi,meni je gljiva dosta zasticena i drugacije izgleda a njegova je dosta vani tj. iznad dekla,ali nije bilo vecih problema (y)

on ima polini gljivu koja je samo spuzva i preko je zastitna plastika da se ne gusi i manje moci,ali opet se smoci i onda se teze susi jer je "zatvorena" mislio sam i ja uzeti takvu gljivu,lijepo bi sjela na runnera ali sam odustao,ja imam DNA gljivu,nije obicna spuzva i rebrasta je i jos preko ima mrezicu,puno kvalitetnija i bolja gljiva (y)
 
Elias said:
Hahaha, ali je ipak vrijedilo pritrpiti malo straha, ugođaj je odličan, tako bar govore slije. (y)
ma super voznja,iskreno vise mi se neda vozit samo uz more,more,more,ovako odemo gore,gdje nema ni policije ni nicega :mrgreen: ima dobrih zavoja,bas onakvih kakvi meni odgovaraju,nema prometa i guzve,lijepa priroda,ma super (y)

bio sam gore i po snijegu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,132795.msg2207486.html#msg2207486 ,to sam isao sam i to glavnom cestom :shock: nisam se uopce sjetio ove ceste...
 
biker4life said:
Vidim. :mrgreen:

Lijepo je tamo. (y)

Word! :mrgreen: I meni se cini. :mrgreen: :wink:

Malaga, samo nemoj previse :klopa: znas kako tezina utjece na "male" kubikaze. :wink: :mrgreen: (y)
170cm/89kg :mrgreen: tjesi me sta nije sve otislo u trbuh,lijepo je raspodjeljeno :mrgreen:
 
biker4life said:
Vidis, umjesto da si se vozio i gubio kg, ti si tunirao skuter i jeo u garazi. :mrgreen: :mrgreen:
Salim se, iskreno, ni ne skuzi se, nego mi koji znamo kako izgledas, a nismo te vidjeli dugo, malo smo se iznenadili. :wink: (y)
:lolcry:
 
liberty said:
dobar si
još 20 kg i u istoj smo kategoriji :D

meni fali nekih 40 cm visine, tebi 30, a njemuako tako nastavi će falit cijeli metar :lolcry:
 
tutankamon said:
meni fali nekih 40 cm visine, tebi 30, a njemuako tako nastavi će falit cijeli metar :lolcry:
  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
pred dva mjeseca sam imao 85 :shock:
 
tutankamon said:
meni fali nekih 40 cm visine, tebi 30, a njemuako tako nastavi će falit cijeli metar :lolcry:
:lolcry: anulirao je povečanje snage svog skutača :mrgreen:
 
tutankamon said:
izgleda da je odlučio kupit SW od aprilijeeeeee :LOL: :LOL:
:lolcry:

P.S. sad će opet ispast da spominjem njušenje i da izazivam sve one koji čelavih glava voze SW-e :mrgreen:
 
Odlicne slike i dobar đir svaka cast .. (y)
Jedino kaj mi se ne sviđa je kaj je vxr pun nalje prevec ih je ... :LOL:
Moje mišljenje a na onim prije slikama ih nije bilo ljepše je izgledo heh :)