Gajić prvak

Status
Not open for further replies.
kubik said:
Jel ima nekih informacija???? Kako je prošlo sa koljenom??? Vjesti iz bolnice???
Jel strgo tetive i ligamente ili je polomio patelu????

Nadam se da to nije kraj njegove karijere  :shock: :shock: :shock: :(

bez brige, preživio je on i gore  :mrgreen:

ovo je tek početak njegove karijere  (y)

 
doć će na zadnju utrku prvenstva sljedeće godine i bez ikakvog treninga naprat svih, to bi mu bilo u stilu.
brz oporavak
 
SM rules said:
doć će na zadnju utrku prvenstva sljedeće godine i bez ikakvog treninga naprat svih, to bi mu bilo u stilu.
brz oporavak
ma bude on spreman i za  prvu trku nadam se (y)
 
pao je i sa zadnjega pred mojim očima u četvrtak i razbio totalka suzukija,dobio dosta šavova na ruci,dobro razbio koljena itd. pa je vozio danas i jučer a večina nije vjerovala da bude pa je opet pobijedio (y) :cigle: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Vedran_ZG said:
Evo prema informacijama koje sam sad dobio, opreiraju ga u osijeku, 7 sati će otprilike trajat operacija. Nadajmo se da će sve bit ok...

Uuuuu, 7 sati......to je izgleda jako gadno bilo.....

Kako je danas? Kako je prošla operacija i jesu mu skrpali koljeno? (jel ima patelu?)
 
decki hebemu... po svim saznanjima.... goran je lose... ubiti noga je lose.... tesko mi je ovo pisati ali sta cu... danas ga je frend zvao... i sav je zbediran :( :( nesto se prica da mozda nece vise moci nogu svinuti... ali nista nije sigurno... vidjet ce kako ce proci ostale operacije... mislim da sve svi vidjeli one strasne slike... pa po tome nije tesko zaljuciti kolko je stanje ozbiljno... :( :( normalno svi mu drzimo fige... da se sto bolje oporavi... i svi smo uz njega...
 
Status
Not open for further replies.