Gajić prvak

Status
Not open for further replies.
AeRial said:
hehe nisam to bila ja...ustvari ne sjecam se da sam uopce vidla ikog u prugastim hlacama al nema veze...
Ja sam stalno trckarala unutra,van...gledala motore i uzivala  :mrgreen:
fakat,jedna druga je imala pruge na dupetu  :mrgreen:
 
gajo :naklon: :naklon:  toliko ludiranja na stazi pa još i na cesti :naklon:
naj jači je...
 
hebemu... a ja otisao doma u 12... koma... al kaj je radil na onom Atv-u  :mrgreen: :mrgreen: stvarno je pre smjesan... a tek onaj decko mali... ak ima mozda 7- 8 god.... urnebesno zabavno...
al stvarno steta kaj se ovo dogodilo...
ej Mrva hehe pa daj objasni covjeku koja si ti to tamo bila  :mrgreen: :mrgreen:
uostalom mogla bi mi nabaviti broj telefona od one male kovrcave... bombasticna je....( a jel punoljetna ) :LOL: :LOL:
 
Mislim da oni koji poznaju gajica znaju o cem se tu prica
kad provedes par dana s njim mislis da si shvatio ko je on al taj me covjek uvjek iznenadi ponajvise u glupostima

piroman said:
uostalom mogla bi mi nabaviti broj telefona od one male kovrcave... bombasticna je....( a jel punoljetna ) :LOL: :LOL:

e a mala kovrcava je zakon al mislim da ima decka  i ko jos pita jel punoljetna :mrgreen:
 
mate said:
Al praksa je i da se okreneš i veliš, ko te jebe, nitko te nije tjerao da mi ga posudiš. Tak ja radim. 8)

Dobro si me podsjetil. Trebal bi neke dijelove za sukca, a kolko se sjećam ti si jednog ebayca  na grobniku za dijelove kupil  :LOL: :LOL: :LOL:
 
srky862 said:
Mislim da oni koji poznaju gajica znaju o cem se tu prica
kad provedes par dana s njim mislis da si shvatio ko je on al taj me covjek uvjek iznenadi ponajvise u glupostima

e a mala kovrcava je zakon al mislim da ima decka  i ko jos pita jel punoljetna :mrgreen:
a i to kaj velis hahah :mrgreen: :mrgreen: :LOL:
 
Gajs naje*o u osijeku, u pobjedničkom krugu ga srušio kezić i puklo koljeno, navodno vanjski prijelom čak... nije dobro to...
 
Vedran_ZG said:
Gajs naje*o u osijeku, u pobjedničkom krugu ga srušio kezić i puklo koljeno, navodno vanjski prijelom čak... nije dobro to...
ima jedan naš dečko snimku kobnog događaja
 
Daj poslije stavi snimku

Jebemu, valjda nije tak strasno....  :?  :(
 
[



evo dvije slikice, imam i filmic kako gajsa stavljaju u kola hitne ali je jako losa rezlucija, ne isplati se

...al vec ce netko staviti fimic sudara


...btw..nije toliko strasno izgledalo, vise manje ga je okrznuo po lijevom boku, tako da mu je i nogu zakacio..jbg
 
igor86 said:
[



evo dvije slikice, imam i filmic kako gajsa stavljaju u kola hitne ali je jako losa rezlucija, ne isplati se

...al vec ce netko staviti fimic sudara


...btw..nije toliko strasno izgledalo, vise manje ga je okrznuo po lijevom boku, tako da mu je i nogu zakacio..jbg
na video snimci izgleda baš jebeno gadno...
 
daj neko neke informacije vec sam ga osamsto puta zvao niko se ne javlja

Nadam se da je ok
drzi se gajs
 
Gajić je Osijeku u bolnici, nemože se javljati na mobitele jer čeka operaciju ili je sada već operiran

vanjski prelom natkoljenice i koljeno puklo na 4 djela sve skupa uz dosta jako krvarenje
 
Vedran_ZG said:
Gajs naje*o u osijeku, u pobjedničkom krugu ga srušio kezić i puklo koljeno, navodno vanjski prijelom čak... nije dobro to...

Jel ima nekih informacija???? Kako je prošlo sa koljenom??? Vjesti iz bolnice???
Jel strgo tetive i ligamente ili je polomio patelu????

Nadam se da to nije kraj njegove karijere  :shock: :shock: :shock: :(
 
AeRial said:
NAVODNO jos nije operiran...
Kad god ga se zove,javi se neko drugi tak da...
Nemojte ga ni zvat, nek čovjek ima mira, tak će netko javit jel ima kaj novoga... šteta, od jedne revijalne trke sranje nepotrebno. Nije mi samo jasno kako ga nije Kezić vidio... :?
 
Nisam ja zvala...javio mi popodne onaj decko ciji je sukac razbijen, sad ga ponovo zvala pa mi tak reko...
 
AeRial said:
Nisam ja zvala...javio mi popodne onaj decko ciji je sukac razbijen, sad ga ponovo zvala pa mi tak reko...
Evo prema informacijama koje sam sad dobio, opreiraju ga u osijeku, 7 sati će otprilike trajat operacija. Nadajmo se da će sve bit ok...
 
Status
Not open for further replies.