Gajić prvak

Status
Not open for further replies.
Ma sve je to ljudski,desi se....
 
Evo vam zguljenog seljaka...  :mrgreen: :mrgreen:

http://www.barrakaracing.com/forum/viewtopic.php?t=867
 
marko88 said:
a ja znam da ti krivo misliš :jesus: :jesus:

moze bit


al znam da je praksa da kad netko padne s tudjeg motora., velis mu "sad si kupio motor" i on kupi vlasniku isti takav model/motor...
 
Al praksa je i da se okreneš i veliš, ko te jebe, nitko te nije tjerao da mi ga posudiš. Tak ja radim. 8)
 
jolly the roger said:
moze bit


al znam da je praksa da kad netko padne s tudjeg motora., velis mu "sad si kupio motor" i on kupi vlasniku isti takav model/motor...
bolje ti ide teorija ....  (y)

:mrgreen:

Valjda se dečki buju dogovorili.....  :wink:
 
strasilo said:
dobro je to što je prošao bez ozljeda, ali ovako dobro završiti sezonu, pa na kraju napraviti takvu glupost ... :no:

Još samo recite da su izašli i polijajci, pa da je zaradio prekršaj ...  :palacdolje: .... to mu sve nikako nije trebalo .... :no:

ali čut će on mene ...  :mrgreen:
očito ne znaš da je Gajićeva praksa glupirat se pred San Antoniom,prednji,zadnji,turiranje,kurenje gume,itd,ko mu posudi motor može očekivat tak nekaj
 
ljudi imate svoje probleme  (y) njegove pustite njemu
BTW, motor ima kasko tako da nema problema nikakvih
 
Istina...motor ima kasko al je bilo zalosno gledat kak od njega nije ostalo bas nis citavo...
Al dobro, sva sreca da je Gajic dobro...
 
zlikavac said:
očito ne znaš da je Gajićeva praksa glupirat se pred San Antoniom,prednji,zadnji,turiranje,kurenje gume,itd,ko mu posudi motor može očekivat tak nekaj
Ma znam ja Gajića dugi niz godina... I znam za njegove pozdarije, samo rekoh da mu to nije trebalo ...  :wink:

iako znam da će se ponoviti ...  :mrgreen:
 
još kad je skužio da mu kamerman nije ulovio pad je reko da onda mora ponovit  :LOL:
 
Bump said:
još kad je skužio da mu kamerman nije ulovio pad je reko da onda mora ponovit  :LOL:
E bas to...s njim uvijek smijeh...
Btw...dobro je...osim kaj je reko da ga sve boli, ima par savova na desnoj ruci i zderana koljena...
 
Bump said:
još kad je skužio da mu kamerman nije ulovio pad je reko da onda mora ponovit  :LOL:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ulovio je kamerman

prekinuo je filmić taman kad je chopera pogodio  :wink:

a na mom se umjesto  pada vidi tvoja glava točno kad je spustio sa zadnjeg :mrgreen:
 
Ajde, nije mu nista, bude on to drugi put izveo bolje  :mrgreen:
 
AeRial said:
E bas to...s njim uvijek smijeh...
Btw...dobro je...osim kaj je reko da ga sve boli, ima par savova na desnoj ruci i zderana koljena...

a koja si ti to tamo bila  :misli:

marko88 said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ulovio je kamerman

prekinuo je filmić taman kad je chopera pogodio  :wink:

a na mom se umjesto  pada vidi tvoja glava točno kad je spustio sa zadnjeg :mrgreen:

cenzuriro sam taj video sa svojom buljom, ko da sam znao da će se njesra dogodit... :mrgreen:
 
hehe nisam to bila ja...ustvari ne sjecam se da sam uopce vidla ikog u prugastim hlacama al nema veze...
Ja sam stalno trckarala unutra,van...gledala motore i uzivala  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.