garancija na novi mor

Status
Not open for further replies.

itomic

New member
Kupio sam novi suzuki SV 650 S u Osijeku kod Škare. Nakon pređenih 6000 km samo otišao na drugi redoviti servis i prijavio grešku na auspuhu.,Komplet je promjenio boju,požutio i na topu poizbacivo fleke.
Da bi nakon mjesec dana dobio odgovor usmeni da su njima rekli da to ne utječe na rad motora.
Kome se žaliti jer jako ružno izgleda.
 
Ajde stavi slike da vidimo kako to izgleda...
 
Ne ulazim u "tehniku" da li je nešto stvarno za zamjenu ali ako misliš da si zakinut prvo im najavi da ćeš doći sa tržšnim inspektorom a onda to i napravi.
 
itomic said:
Kupio sam novi suzuki SV 650 S u Osijeku kod Škare. Nakon pređenih 6000 km samo otišao na drugi redoviti servis i prijavio grešku na auspuhu.,Komplet je promjenio boju,požutio i na topu poizbacivo fleke.
Da bi nakon mjesec dana dobio odgovor usmeni da su njima rekli da to ne utječe na rad motora.
Kome se žaliti jer jako ružno izgleda.

usmeno je najlakše nekoga otkantati, 
dobro su ti rekli "da na utječe na rad motora" ali pitam se da je počela otpadat boja sa motora i kaj ti ja znam čega to bi isto bil odgovor ne utječe na rad... vožnju bla bla....  a nagrđuje ga :misli:
mislim da auspuh neide u garantni rok ali svejedno nakon samo 6 tkm  :shock: loša reklama  :?
 
Koja god proizvodnje je motor? Koje gorivo koristiš? Daj slike :?
 
itomic said:
Kupio sam novi suzuki SV 650 S u Osijeku kod Škare. Nakon pređenih 6000 km samo otišao na drugi redoviti servis i prijavio grešku na auspuhu.,Komplet je promjenio boju,požutio i na topu poizbacivo fleke.
Da bi nakon mjesec dana dobio odgovor usmeni da su njima rekli da to ne utječe na rad motora.
Kome se žaliti jer jako ružno izgleda.

Kod Škare možes dobiti jedino 'šut u but' nakon sto istreses lovu...budi sretan da dijelove sa tvog motora nije skinuo i prodao nekome drugom dok je bike bio na servisu!
 
Slučajno sam uradio mnooogo garantnih zahtjeva,ima stvari koje fabrika ne priznaje i tu se ne može ništa.
 
bis stavio koju sliku tog spuha bas me zanima..
na tako malo km,,a vec sjeban,,,lose...
 
itomic said:
Kupio sam novi suzuki SV 650 S u Osijeku kod Škare. Nakon pređenih 6000 km samo otišao na drugi redoviti servis i prijavio grešku na auspuhu.,Komplet je promjenio boju,požutio i na topu poizbacivo fleke.
Da bi nakon mjesec dana dobio odgovor usmeni da su njima rekli da to ne utječe na rad motora.
Kome se žaliti jer jako ružno izgleda.

ja bi ovako postupio:

zvao ZG  EURORENT SPORT d.o.o.  Samoborska 91b  01/ 3794-222  01/ 3484-800    www.suzuki.com.hr

ako bi me i oni odkantali onda dalje:

http://motorrad.suzuki.de/index.php?id=169

Pitaš ih za mišljenje i to je to. Vjeruj mi, netko će se pobrinuti o tebi više nego ovi iz Osijeka....  :mrgreen:
 
Spock said:
Kod Škare možes dobiti jedino 'šut u but' nakon sto istreses lovu...budi sretan da dijelove sa tvog motora nije skinuo i prodao nekome drugom dok je bike bio na servisu!

ozbiljno?

frend baš čekiro tamo kupit novu pilu, znači da bježi u zg? :misli:
mrzim kad je neki servis blizu a svi ih mrze pa neznaš na cemu si  :palacdolje:
 
Jebiga sad  :? znam 5 ljudi koji nisu htjeli u SB-u kupit motore od našeg lokalnog dilera iz niza razloga nego su otišli kod Škare u OS, imaju riječi hvale  :neznam:, a i sam ga osobno poznam i zaista nebi rekao da je gnjida  :misli:
Loša kvaliteta auspuha se mora priznat u reklamaciju, imam orginalni top od kawca 636 star 6 godina i kao nov je, baš ću ga ujutro nazvat i pitat u čemu je kvaka da ti neželi to reklamirat  :? ruku na srce ovaj forum čita pol europe i netreba mu loša reklama i pljuvačina u ionako lošem poslovanju koja će ubrzo nastat dok se jave i drugi, jga  :? :palacdolje:
 
Ghostrider-SB said:
ruku na srce ovaj forum čita pol europe i netreba mu loša reklama i pljuvačina u ionako lošem poslovanju koja će ubrzo nastat dok se jave i drugi, jga  :? :palacdolje:

istina, da je znao kolko tisuća će pročitati ovo vjerovatno bi mu dao đabe auspuh jer kad sam spomenio frendu a i sam odmah pomisliš pa de novi motor, oću da uživam bez briga a ne da keširam 60 milja kuna pa da me još jebu ak nešto bude
 
Author said:
istina, da je znao kolko tisuća će pročitati ovo vjerovatno bi mu dao đabe auspuh jer kad sam spomenio frendu a i sam odmah pomisliš pa de novi motor, oću da uživam bez briga a ne da keširam 60 milja kuna pa da me još jebu ak nešto bude

Nisu meni jasni ti prodavači, ionako im je prodaja novih motora totalno u kurcu, nakraju kad konačno proda neki motor za hrpu love cigani za usrani top kojeg ionako može reklamirat jer jedan mega brend kakav je suzuki nebi sebi dopustio takve gluposti. Kvaka je u našim dilerima jer se njima neda drkat oko papirologije koja slijedi prilikom reklamacije  :palacdolje:
Svakako kontaktirat nekoga glavnog dilera za EU ili direktno japance, one drkoše iz eurorenta zaboravi  :palacdolje: svi su oni isti :palacdolje:
 
Author said:
ozbiljno?

frend baš čekiro tamo kupit novu pilu, znači da bježi u zg? :misli:
mrzim kad je neki servis blizu a svi ih mrze pa neznaš na cemu si  :palacdolje:
Pa tamo nema vise stalno zaposlenog servisera....uzima po potrebi trenutno slobodne servisere na par dana ili dok ne odradi neki posao...

npr.

frendu izletio tip sa autom, XT660 godinu dana star razbijen prednji kraj....zamjena vila, tocka, plastika etc.....cifra 26kkn platilo osiguranje...

***vrate mu motor kojemu volana stoji onako fest ukoso .....lijevi kraj 10cm pomaknut naprijed a desni kraj 10cm pomaknut natrag***

nakon natezanja ajd poprave oni to kao malo ali opet stoji sve ukoso naprijed...??? kaze lik jebga i trokute treba mijenjati....nema frke mijenjaj veli frend....

samo sto sad osiguranje nece vise platiti te trokute posto bi onda ukupna cijena popravka presla vrijednost vozila...itd....itd..

ovo je samo skoriji primjer....u svakom slucaju bjezi od tamo....

prati malo tablice na motorima, pa uoci da puno ljudi koji imaju njegove okvire od tablica obrišu slovo 'Š' iz imena pa ostane samo 'karo-moto' pisati...  :D :D
 
Ne ulazeci u poslovanje kare mota, a gledajuci sa strane, na ovu situaciju bi se samo nasmijao.

Pa ko na svjetu moze dati garanciju na top, kad se mladic ( ne kazem da je to u ovom slucaju rijec ) namaze na moto susretu i deri u mjestu, ba, ba, bum, bam :mrgreen:

Serijski ispusi su komorni i doslovno na mjestima gdje su komore dobiju jedne karakteristicne fleke, u voznji vrlo, vrlo tesko, skoro nemoguce :?
 
Meni je Škaro baš zakon. Kupio kod njega motor, ostavio stari Suzuki tamo, planiram novi tamo i servisirat.

Kao dosta mi je Eurorenta... i sad čitam ovo... pa dobro stvarno treba u Sloveniju/Austriju ić servisirat motor ???
 
Tealc said:
Meni je Škaro baš zakon. Kupio kod njega motor, ostavio stari Suzuki tamo, planiram novi tamo i servisirat.

Kao dosta mi je Eurorenta... i sad čitam ovo... pa dobro stvarno treba u Sloveniju/Austriju ić servisirat motor ???

Ne, treba kupiti apriliu :wink:

Vjerovali ili ne, ali firma koja najlakse priznaje garanciju :wink: a bogumi i u Slavoniji se najde servis gdje ga se dotera u pic, pic stanje :wink:
 
Sip said:
Ne, treba kupiti apriliu :wink:

Vjerovali ili ne, ali firma koja najlakse priznaje garanciju :wink: a bogumi i u Slavoniji se najde servis gdje ga se dotera u pic, pic stanje :wink:

Zar je moguce da ima reklamacija kod Aprilie  :shock: :shock:
 
meni priznali u hondi u japanu garanciju nakon 7 godina, ali utjece kak ti velis na rad motora.

da nisi s necim premazival(autopraonica) auspuh pa da nije to utjecalo na tu pojavu?
 
vickodu said:
Zar je moguce da ima reklamacija kod Aprilie  :shock: :shock:

Bilo je samo kod Shivera, ali doslovno momentalno se otklanjo kvar, Sad vise ni to. Takodjer fantasticna iskustva kad je doslo do nezgode :? za 20 dana najgori kvarovi se otklanjaju (y) (y) (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.