garancija na novi mor

Status
Not open for further replies.
ja bi volio da on osobno (svi dileri) čitaju forume i vide šta ljudi misle o njima...pa da se malo trgnu i rade kak treba
 
Inače origigi top ima skoro 7 kg,Kak je i M5 rekel top se jako grije,katalizator je u cijevi ispred topa,ali prvi put vidim da auspuh na SV-u tak izgleda :misli:  
 
Apsolutno se slazem......   Ovo sto necitaju pokazuje koliko uopce nisu u toku događaja,i uopce ih briga za ovaj forum.    Moram napomenit  da bas nisu svi takvi ima i skrivenih sto prisluskivaju.... :jesus:    (y) (y)
 
MOONSHIELD said:
ne budi lijen

odo ja posrčat slike i našao

http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/pyla/Image418.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/pyla/Image417.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/pyla/Image416.jpg

ovo su slike auspuha sa oko 7000 km, tada je skinut dole, složen, zavaren kompletan taj donji komad i tak sad stoji kod kolege koji je kupio moped od mene
nije mi uopće palo na pamet ići to reklamirati jer mi se nije dalo zajebavati pošto motor nije imao servisnu i znam da mi niti isus bog nebi to priznao, rekli bi da sam pucao iz njega, da je padano pa se presavinuo i bogtepitaj kakvi sve ne izgovori..a nije se dogodilo ništa od toga
auspuh je prvi puta švasan na 5000 km

evo nadam se da ti više neće pasti na pamet zajebavati ljude s takvim glupostima zbog par piknjica, a što se servisa tiče, odi nekom tko zna raditi svoj posao ili si sam mijenjaj ulje i filter

Grom i pakao !!!

ovaj auspuh bi poslao direktno proizvođacu natrag u Kinu sa preporukom da si ga gurne u bulju...
 
MOONSHIELD said:
ne budi lijen

odo ja posrčat slike i našao

http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/pyla/Image418.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/pyla/Image417.jpg
http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/pyla/Image416.jpg

ovo su slike auspuha sa oko 7000 km, tada je skinut dole, složen, zavaren kompletan taj donji komad i tak sad stoji kod kolege koji je kupio moped od mene
nije mi uopće palo na pamet ići to reklamirati jer mi se nije dalo zajebavati pošto motor nije imao servisnu i znam da mi niti isus bog nebi to priznao, rekli bi da sam pucao iz njega, da je padano pa se presavinuo i bogtepitaj kakvi sve ne izgovori..a nije se dogodilo ništa od toga
auspuh je prvi puta švasan na 5000 km

evo nadam se da ti više neće pasti na pamet zajebavati ljude s takvim glupostima zbog par piknjica, a što se servisa tiče, odi nekom tko zna raditi svoj posao ili si sam mijenjaj ulje i filter

MT 03 inače ima jako loš auspuh(prigušivač), nakon određene kilometraže se počmu polako raspadati.
 
mislim da je sve u redu s tim ispuhom, kod mene grane isto izgledaju katastrofa, a topovi nisu polirani, vec pjeskareni pa se ne vidi nista..
ima rjesenje za to, kupi yoshimuru, cijeli sistem.
ja isto imam svakakva misljenja o dilerima, a sad kad sam citao ovu temu, nekako mi pala na pamet i "veca" slika, jer treba imati jbenih muda i zivaca na ovom nasem tzv. trzistu otvoriti moto shop i gurati ga godinama.
mislim da bi svi bez iznimke nakon par godina ili poludili, ili zatvorili ili poceli izvoditi karafeke kao nasi dragi trgovci..
ali opet, nikada ne bih servisirao u pojedinim "ovlastenim" servisima..
 
itomic said:
Ja onda iz tvoje priče nevidim kad se ti stigneš provozati na svom motoru.
Ja sam motor kupio da ga vozim, uredno ga cjelo ljeto koristim mjesto auta, a što se tiče održavanja  i podmazivanja to sve ide redovno.
A što se tiče Škare, on je ok bio prema meni kad sam kupovao motor, naručeni motor sam dobio u dogovorenom vremenu i tu se na njega nemogu požaliti, ali brate oni njegovi radnici ! su katastrofa, račun na tuđe ime, servisna i dan danas na tuđe ime, majstor zoka curak jedino sluša kad mu pokažeš zube tu su za mene falinka.







Stvarno ne znam šta bih rekao na ovo :shock:...Ne znam kako si iz mog posta prepoznao redovitost i trajanje mojih vožnji...
 
Hmmm... Nisam stručnjak, ali meni ovo sve izgleda normalno nakon 8.000km!
Boju je promjenio zbog temperature, ali ništa što je neuobičajeno za ijedan drugi motocikl?! :misli:
 
Spock said:
Grom i pakao !!!

ovaj auspuh bi poslao direktno proizvođacu natrag u Kinu sa preporukom da si ga gurne u bulju...


Znači đamaha MT-03 je ustvari čajnezi shit  :shock: :shock: :shock:  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
mt03 je jeben motor, bez obzira na kartonski auspuh
jedino kaj je precijenjen kojih 10ak tisuća kuna :)
 
Sve da ti i stave novi ispuh i grane nakon 5tkm će ti isto biti. To je normalna pojava!
 
Neznam kako može bit normalna pojava tip ima fleke po topu ko da je oldtimer, a ne star par mjeseci, pajdo ima malu sevku iz 2004.e sa 25tkm eno mu top ko nov, ona dolje cijev je malo požutila, al top je bez mrljice, ja imam od malog kawca top star 6 godina pa je ko nov, neznam kako to ovaj lik planira riješit al znam da sam se čuo sa par ljudi koji imaju te motore i ovo je specifičan slučaj, a pajdo iz ovlaštenog servisa se slaže da se treba najašit prodavaču na grbaču, pa makar i sudski, motor mu je nov, pod garancijom, ako je loš materijal to trebaju reklamirat  :palacdolje: jebote pa na usranom kinezu neizgori top na par soma km a kamoli na suzukiu, nije ni suza što je bila :palacdolje:

Uzmi pajdo odvjetnika nek ga trzne, ako neće reklamirat, tjeraj inat i tuži ga, ja bi, to sad više nije stvar novca nego principa, pravi te budalom  :?  :palacdolje:
 
Ghostrider-SB said:
Neznam kako može bit normalna pojava tip ima fleke po topu ko da je oldtimer, a ne star par mjeseci, pajdo ima malu sevku iz 2004.e sa 25tkm eno mu top ko nov, ona dolje cijev je malo požutila, al top je bez mrljice, ja imam od malog kawca top star 6 godina pa je ko nov, neznam kako to ovaj lik planira riješit al znam da sam se čuo sa par ljudi koji imaju te motore i ovo je specifičan slučaj, a pajdo iz ovlaštenog servisa se slaže da se treba najašit prodavaču na grbaču, pa makar i sudski, motor mu je nov, pod garancijom, ako je loš materijal to trebaju reklamirat  :palacdolje: jebote pa na usranom kinezu neizgori top na par soma km a kamoli na suzukiu, nije ni suza što je bila :palacdolje:

Uzmi pajdo odvjetnika nek ga trzne, ako neće reklamirat, tjeraj inat i tuži ga, ja bi, to sad više nije stvar novca nego principa, pravi te budalom  :?  :palacdolje:
da s miniwashem prođe po tome pola će se skinuti tak da....i gdje piše da je izgorio...možda bi taj tvoj frend trebao tražiti reklamaciju na auspuh :mrgreen:
 
live-for-ride said:
da s miniwashem prođe po tome pola će se skinuti tak da....i gdje piše da je izgorio...možda bi taj tvoj frend trebao tražiti reklamaciju na auspuh :mrgreen:

Možda  :B:  :LOL: :LOL: :LOL:

 
Probat ću ja njega ispolirati al nije u tom stvar, nikog ja ne napadam niti provociram ali kad kupiš nešto
izbrojiš lovu moš zaboravit na sve obećano, a garancija ona ne pokriva ništa oni su uvjek spremni dati bilo kakav odgovor da nemaš pravo a kad tražiš to napismeno odgovr je uvjek isti nismo ovlašteni za to- a ko je onda ovlašten ako ne ovlašteni servis.
 
Ghostrider-SB said:
Znači đamaha MT-03 je ustvari čajnezi shit  :shock: :shock: :shock:  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

i x-max takodjer  :LOL: :LOL: :LOL: pitaj Cheefa i 'kralja'  :LOL: :LOL: :LOL:
 
itomic said:
Probat ću ja njega ispolirati al nije u tom stvar, nikog ja ne napadam niti provociram ali kad kupiš nešto
izbrojiš lovu moš zaboravit na sve obećano, a garancija ona ne pokriva ništa oni su uvjek spremni dati bilo kakav odgovor da nemaš pravo a kad tražiš to napismeno odgovr je uvjek isti nismo ovlašteni za to- a ko je onda ovlašten ako ne ovlašteni servis.
hm...odgovor koji si dobio je logičan jer nema nikakve osnove za traženje nekakvog otklanjanja kvara u garantnom roku. Ne bih baš rekao "Uvjek". O garanciji ne odlučuje diler. On može poslokati, napisati izvješće i poslati komisiji koja ili odobi ili ne. Vjerojatno imaju dovoljno iskustva da ti odma kaže da od toga nema niš. Grane su takve kakve jesu. Top također. Isto će ti biti i za 20000, 30000 i 50000 km. To je to. Samo vozi, čisti i uživaj. Nemoj se opterečivati s time jer nema smisla. Da kupiš i drugi motor, isto bi se desilo.
 
itomic said:
Ja onda iz tvoje priče nevidim kad se ti stigneš provozati na svom motoru.
Ja sam motor kupio da ga vozim, uredno ga cjelo ljeto koristim mjesto auta, a što se tiče održavanja  i podmazivanja to sve ide redovno.
A što se tiče Škare, on je ok bio prema meni kad sam kupovao motor, naručeni motor sam dobio u dogovorenom vremenu i tu se na njega nemogu požaliti, ali brate oni njegovi radnici ! su katastrofa, račun na tuđe ime, servisna i dan danas na tuđe ime, majstor zoka curak jedino sluša kad mu pokažeš zube tu su za mene falinka.
Brate samo cu ti jedno reci..Bihacka 5..
Covjek je majstor i pol!!
Je da je ka kawu al motor je motor sta ne?
 
Ja mogu izreći samo zahvalu i reći hvala Bogu da vozim Kawasaki i da ga servisiram u KMS Karlovac. Kupio sam tamo novi motor koji sada ima 42000 km. Nije bilo nekih problema samo prednji diskovi i ljudi su mi to zamjenili bez ikakvih suvišnih pitanja i stvaranja bilo kakvih problema. Smatram da bi se i ostali serviseri trebali ugledati na njih jer sam svašta čitao na forumu. Moguće da ima i nezadovoljnih uslužnošću KMS-a , ali to je normalno kada čovjek ima toliko stranaka tko bi ugodio svima nama, a bolesnika koliko želiš. U svakom slučaju ono što želim reći je da su mene kupili doživotno i da mi ne pada na pamet mijenjati firmu  i servisera. (y) (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.