garancija na novi mor

Status
Not open for further replies.
BIKERZZR1400 said:
Ja mogu izreći samo zahvalu i reći hvala Bogu da vozim Kawasaki i da ga servisiram u KMS Karlovac. Kupio sam tamo novi motor koji sada ima 42000 km. Nije bilo nekih problema samo prednji diskovi i ljudi su mi to zamjenili bez ikakvih suvišnih pitanja i stvaranja bilo kakvih problema. Smatram da bi se i ostali serviseri trebali ugledati na njih jer sam svašta čitao na forumu. Moguće da ima i nezadovoljnih uslužnošću KMS-a , ali to je normalno kada čovjek ima toliko stranaka tko bi ugodio svima nama, a bolesnika koliko želiš. U svakom slučaju ono što želim reći je da su mene kupili doživotno i da mi ne pada na pamet mijenjati firmu  i servisera. (y) (y) (y)

Moj buduci serviser je isao sa mnom po motor u Zg...
A i ovako sam cuo/vidio da dosta ljud vozi motore kod njega...
 
Ja kupio Yamahu i uopce nemam takvih problema.
:misli:
:mrgreen:
 
Chief said:
Ja kupio Yamahu i uopce nemam takvih problema.
:misli:
:mrgreen:

A i ti se imas sa cim hvaliti :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Jelen :LOL:
 
treba se ponekad malo sagnut pa obrisat auspuh :(,pogotovo poslije kise nije dobro ostavit da se osusi i da stoji tri dana prljav.Kad se ovako zaprlja ima i za to lijek..vodobrusni papir 1000,isjeces n a trake 2-3 cm i laganini,pa poslije Purol pasta..malo ce te ruke zabolit od trljanja al sto se mora nije tesko...i sve se moze ocistit

 
R3nchi said:
Brate samo cu ti jedno reci..Bihacka 5..
Covjek je majstor i pol!!
Je da je ka kawu al motor je motor sta ne?

Da pogodim,Sule  :mrgreen:
Jednom u životu sam odnio motor kod servisera,to je bilo kod Suleta,i motor je bio gotov u roku sića,i bio sam zadovoljan popravkom,kvačilo je bilo super uštelano poslije toga.Cijena je bila isto poštena.
Tako da Sule i njegov mehaničar Igor  (y) Ali to i tako nije ništa novo,Suleta inaće svi u Osijeku vole.

Inače sam radim po motoru,nevezano uz nekakva loša iskustva sa serviserima,nego čisto volim ruke u ulje namočit i prčkat po motoru,taj put sam bio pofuro motor kod mehaničara jer mi je bio prvi tjedan s njom,hebiga nisam imo muda tad upustit se u pos'o. A sad skinem mašinu za siću vremena  :mrgreen: Al nikak da ju vratim natrag...krvave financije,tj nedostatak istih  :(
Hebiga zna nekad živce popit,ali je osjećaj poslje zakon  (y)

Sip said:
Ne, treba kupiti apriliu :wink:

Vjerovali ili ne, ali firma koja najlakse priznaje garanciju :wink: a bogumi i u Slavoniji se najde servis gdje ga se dotera u pic, pic stanje :wink:

Serviser u Osijeku je katafakingstrofa.
Kao što sam napisao gore,radim sam po motoru i sam sam ju jednom vodio i to kod Suleta,tak da osobno s našim serviserom nemam iskustva,ali kolegi je tijekom promijene termogrupe na runneru ostavio staru bolcnu unutra  :shock:

I jednom kad sam naručivao relej od njih,rečeno mi je da ga nema na lageru,te da će me nazvati kad stigne...jesu me nazvali...NE!
Al ko ih hebe,ja kasnije svoj relej popravio  :mrgreen:



Što se Škare tiče,cijene su mu previsoke,barem što se kaciga tiče.
A ovak,nikad nisam ništa kupio od njega osim litre Castrola MTX-a za getribu,i to još nije imao TTS za mašinu... Svi zaboravljaju na cvajtaktere  :(
 
Angie said:
Da pogodim,Sule  :mrgreen:
Jednom u životu sam odnio motor kod servisera,to je bilo kod Suleta,i motor je bio gotov u roku sića,i bio sam zadovoljan popravkom,kvačilo je bilo super uštelano poslije toga.Cijena je bila isto poštena.
Tako da Sule i njegov mehaničar Igor  (y) Ali to i tako nije ništa novo,Suleta inaće svi u Osijeku vole.

Inače sam radim po motoru,nevezano uz nekakva loša iskustva sa serviserima,nego čisto volim ruke u ulje namočit i prčkat po motoru,taj put sam bio pofuro motor kod mehaničara jer mi je bio prvi tjedan s njom,hebiga nisam imo muda tad upustit se u pos'o. A sad skinem mašinu za siću vremena  :mrgreen: Al nikak da ju vratim natrag...krvave financije,tj nedostatak istih  :(
Hebiga zna nekad živce popit,ali je osjećaj poslje zakon  (y)

Serviser u Osijeku je katafakingstrofa.
Kao što sam napisao gore,radim sam po motoru i sam sam ju jednom vodio i to kod Suleta,tak da osobno s našim serviserom nemam iskustva,ali kolegi je tijekom promijene termogrupe na runneru ostavio staru bolcnu unutra  :shock:

Što se Škare tiče,cijene su mu previsoke,barem što se kaciga tiče.
A ovak,nikad nisam ništa kupio od njega osim litre Castrola MTX-a za getribu,i to još nije imao TTS za mašinu... Svi zaboravljaju na cvajtaktere  :(


Mislim da da, ja i pamcenje imena su 3 pojma.. Ta 3 puta sto sam dolazio kod njega uvjek nekog bilo i uvjek posla ima... NA svu srecu do prvog servisa na 14 000 nemam potrebe ici...Mada me svrbe xenonke za versysa..Da covjeka nisam slucajno upoznao nasao ne znam ggdje bi motor furao.. JA bolje da ne diram nista na motoru jel sam antitalent za takve stvari..Ma meni je jadno da kod nas nema jedna novema nova ili sepic komerce... Ovdje je izbor motzoopreme zali boze..Al cim polozim idemo ja i moja versaya u ZG u shopping..
 
Da se samo malo ubacim na ono Suleta svi u Osijeku vole.  Ja smatram da on nezna puno toga i da on jos puno mora ucit.  :LOL: :LOL:
 
kukac said:
Da se samo malo ubacim na ono Suleta svi u Osijeku vole.  Ja smatram da on nezna puno toga i da on jos puno mora ucit.  :LOL: :LOL:

Znam da sa u u Osijeku najpopularniji i navodno najbolji Sule i Konrad.
Al to se i tak mene ne tiče,ja sam sam svoj majstor  :mrgreen:

A sad ja nemogu niš loše reč za Suleta.Dobro su odradili pos'o,kad sam pričo s njim imao je što pametnog za reči i tak.
A i ja sam još malo zelen da bi sudio o tuđem znanju.
 
Inox pozuti kad se grije

Na prvoj slici je nov motor, nikad paljen, a na drugoj je moj nakon par tisuca km
 
Ovo je najnormalniji inox auspuh. Svako malo ga prođi purolom i bit će kao nov.
 
Status
Not open for further replies.