Gilera Nexus 300ie

kad smo već kod kaciga za nexus 300 ie :mrgreen:,

gledao sam ,marushin u motormaniji, super izgledaju, a unutrašnjost je izuzetno udobna, čak su relativno povoljne (y), a ima i bjelih za metro skutere 8)

a što se tiče off-a, obzirom da si ti-fukač :mrgreen: među nama prototip ibermenša /ipak imaš 3 kotača/, mogao bi pokrenuti temu "off-road za maxi skutere", pa da vidimo tko će tu uspjeti zaoffat :mrgreen:
 
e fakat - jel' smijemo mi sebi otvorit skutersku birtiju?

.:.
 
pa neznam ima dole birtija pa to je valjda to za sve..
 
Denisxxx said:
kad smo već kod kaciga za nexus 300 ie :mrgreen:,

gledao sam ,marushin u motormaniji, super izgledaju, a unutrašnjost je izuzetno udobna, čak su relativno povoljne (y), a ima i bjelih za metro skutere 8)

Ja sam kupio Marushin jet kacigu za svoju zakonitu. Odlična kvaliteta. 
 
Denisxxx said:
kad smo već kod kaciga za nexus 300 ie :mrgreen:,

gledao sam ,marushin u motormaniji, super izgledaju, a unutrašnjost je izuzetno udobna, čak su relativno povoljne (y), a ima i bjelih za metro skutere 8)

a što se tiče off-a, obzirom da si ti-fukač :mrgreen: među nama prototip ibermenša /ipak imaš 3 kotača/, mogao bi pokrenuti temu "off-road za maxi skutere", pa da vidimo tko će tu uspjeti zaoffat :mrgreen:
marushin - smeta mi kad ne napisu materijal za kacigu. al kad napisu "CARBON" cijena vise nije od 800-1000 nego preko 2200. inace - da dobro izgledaju - nije bas metro ali urbano je :)

moj jedini off-road je bio navečer po Jarunu ili, nekad davno, ona cesta uz Zoološki - dok nije bila asfaltirana :LOL: :LOL:

.:.
 
gusta said:
Ja sam kupio Marushin jet kacigu za svoju zakonitu. Odlična kvaliteta. 
aaa, ova je ipak za metro djeve  (y)

.:.
 
fuoco said:
moj jedini off-road je bio navečer po Jarunu ili, nekad davno, ona cesta uz Zoološki - dok nije bila asfaltirana :LOL: :LOL:

.:.

Maksimirska? To je stvarno onda bilo davno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
fuoco said:
e fakat - jel' smijemo mi sebi otvorit skutersku birtiju?

.:.

mislim da ništa od toga, mada ni ja ne volim ići u onu birtiju, uvijek dobijem po njonji :mrgreen:

moj off road je šahta na branimirovoj koju svaki dan pogodim :shock:

on topic: stvarno je super ova ženska marushin kaciga, za nexus 300 ie - crni.  :LOL:
 
Ne off-ajtre s tim kacigama, imate temu o kacigama pa si tam raspravljajte..

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,22253.0.html
 
Denisxxx said:
on topic: stvarno je super ova ženska marushin kaciga, za nexus 300 ie - crni.  :LOL:
To je bilo off topic. Vezano uz Marushin u postu iznad. Nije za nexus. Aj bitno je da seruckaš.
 
mv_agusta said:
da stvarno vjetrobran se čini većim nego inače :misli:
čekamo vlasnika da kaže šta je to

Bok,
mislim da nije veći ! vjetrobran je postavljen na najvišu razinu (ima mogučnost podešavanja na 3 razine)
Usporedit ću prvom prilikom kada sretnem 250icu
 
gusta said:
Maksimirska? To je stvarno onda bilo davno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:LOL:  :LOL:

ma neeee. ona bocna ide prema šimunskoj kroz šumu (y) dakle  to je bio šumski offroad  (y)

tttt - eto kak me natjeraju u off. tako to krene.

....................

LuckyBoss said:
Bok,
mislim da nije veći ! vjetrobran je postavljen na najvišu razinu (ima mogučnost podešavanja na 3 razine)
Usporedit ću prvom prilikom kada sretnem 250icu
višlji je sigurno - bez obzira što je u najvišljoj poziciji. liba (liberty od milja) je sve lijepo objasnio.

.:.
 
veći je - jer je tako pisalo i za redizajnirani nexus 500 (e kod njega me muči da li je unutra mašina 493 ccm - provjerim na jednom talijanskom forumu pa javim)
 
liberty said:
veći je - jer je tako pisalo i za redizajnirani nexus 500 (e kod njega me muči da li je unutra mašina 493 ccm - provjerim na jednom talijanskom forumu pa javim)

nije  :wink:
 
da su pored kotača 15 naprijed stavili još 1 disk - bio bi mi to strašno doar skuter
naime, nemam ništa protiv 1 diska sprijeda, ali za talijanski skuter od cca 180 kg je on ipak premalo
npr. japanska konkurencija s 1 diskom sprijeda puno bolje koči nego talijanska
ali to je stvar doavljača kliješta, pločica i sl.

 
sori na offu, al mi se nekak činiš čudan zadnjih dana  :misli:. i kaj ti znači to "neću više voziti" ispod avatara??  :misli:
 
wingman said:
sori na offu, al mi se nekak činiš čudan zadnjih dana  :misli:. i kaj ti znači to "neću više voziti" ispod avatara??  :misli:
liba je u tranziciji - rekoh ja neki dan. da se nije sta negativno desilo?