Gilera Nexus 500 - General Topic

mv_agusta

Active member
moja nova beba, ili kako mu ja tepam bombarder :D
evo malo slika, ako imate pitanja pitajte šta god hočete
model 2004 tj. kraj 2004 skoro 2005 :mrgreen:
ja sam ga dosad najviše vozio 140km/h i za mene koji nemam baš previše iskustva je i prejak, ali eto dosad sam se uspio kontrolirat pa ču tako i nastavit, ostavlja me bez daha :D
 
Močno. Istina, ovako mi se čini da će zadnja guma uskoro partit (kao što si rekao)

Sviđa mi se ta boja - nenametljiva i decentna (prilikom farbanja traži poseban tretman)
 
meni je isto ova puno lijepša nego crvena, nekako samozatajno ona crvena se previše dere "gledajte me"!
 
Imam isti takav sivi 2005. i motor mi je super.Stavio sam variomat i max. sam ga dobio 180 km/h.Motor puno pruza i prava je stvar za uzivanje... (y)
 
i meni je ta boja draža, a crna najdraža.
170 si moga potegnuti. celer je jedno a stvarna brzina drugo...doduše lipo je viditi :)
 
nisam još nikog vozio a ni ne zanima me previše suvozač :mrgreen:

što se tiče preinaka ništa sljedećih 5-6mjeseci onda ču si možda ubacit variomat
 
mv_agusta said:
kako mu ja tepam bombarder

molim ?? ko je to prvi spomenuo ? ocu  pare krsis moj copyright !  :B: :njanja:  :eek:pakoljut:

inace motor izgleda predobro, prostran i sve super al meni osobno se nesvidaju ti retrovizori ko kod slonica dumba i ovaj vjetrobran, mozda jer ja ih neam na KTM-eu , a i osobno  ni najednom motoru mi se to nesvidaju te svije stvari...

inace motor je predobar , samo da ga sredi pa da probam to voziti....  8)
 
Dragi aprillia, stvarna brzina je 180.vozio sam se pokraj tri R motora, koji imaju digitalno,i to je to,stvarna brzina. jedino moras tankati OMV-u 100(benzin).  :LOL:
 
Speed Demon said:
molim ?? ko je to prvi spomenuo ? ocu  pare krsis moj copyright !  :B: :njanja:  :eek:pakoljut:

inace motor izgleda predobro, prostran i sve super al meni osobno se nesvidaju ti retrovizori ko kod slonica dumba i ovaj vjetrobran, mozda jer ja ih neam na KTM-eu , a i osobno  ni najednom motoru mi se to nesvidaju te svije stvari...

inace motor je predobar , samo da ga sredi pa da probam to voziti....  8)

ti si to prvi spomenuo a meni se svidilo, pa ga sad zovem bombarder i nečeš dobit nikakve pare za copyright :jesus:
 
damirvxr said:
Dragi aprillia, stvarna brzina je 180.vozio sam se pokraj tri R motora, koji imaju digitalno,i to je to,stvarna brzina. jedino moras tankati OMV-u 100(benzin).  :LOL:

dragi moj damire neka ti bude :mrgreen:
 
Jos drazi aprillia, ja govorim ono sto vidim, a da svi idu 170-180,a moj 160 mene bi bilo bas briga jer mi to nista ne predstavlja,kao tebi... :jesus:
 
damirvxr said:
Jos drazi aprillia, ja govorim ono sto vidim, a da svi idu 170-180,a moj 160 mene bi bilo bas briga jer mi to nista ne predstavlja,kao tebi... :jesus:

dobri moj damire :LOL:
laga bi svak, pa tako i ja, da ne voli koji km više. ali ja jako dobro znam što može ta mašina da radi i koliko. atlantic 500 i nexus 500 u dlaku su išli isto u originalnoj postavi. više puta provjerio. kada sam stvaio variomat i ispuh igrao sam se oko nexusa u original postavi. max brzina prije turpijanja je bila 162 km/h i to je ostajalo zapisano na digitali max postignuta brzina. kad sam sve stavio max brzina je bila 173 km/h na digitali. sad, koliko je ta digitala krala neznam ali recimo 5-6 km i to ispada da san išao 165 km/h.
da se okreneš naopako nemožeš ič 180 km/h.
 
eto malo prije se vratio s vožnje i ostalo zapisano 167km/h :D
 
koliko je pri tom pokazivao analogno?

meni digitalno pokazuje manje nego analogno, ali mi je nekad teško pri toj brzini procjeniti - na Ipsilonu kad idem npr. 108-109 kmh analogno, onaj display na cesti pokaže 100 kmh.

Odstupa 5-10%