Gilera Nexus 500 - General Topic

šta podrazumijevaš pod žešću vožnju? zasad nije premekano

probao sam štelat al neuspješno ima neki alat koji se dobije al neznam ja to koristit, možda bi i uspio da sam pridao više pažnje tome, trenutno je zadnji amortizer na 3 i to mi je malo tvrdo u srijedu idem do ovih u servis da mi ispune servisnu jer sam je zaboravio odnijet kad sam im pustio skuter pa ću njih pitat, troši oko 5L, komp mi je napisao 250km sa 13L benzina toliko sam bio stavio stala bi još možda litra, litra ipo
 
Ide ko metak  (y)  Motor je stvarno strava.
 
gdje servisiras skuter nexus...u Puli???  Nije valjda da ides u "cikli" ?? :x. Btw...rijetko remen izdrzi 15.000 km. Jedino ako ga "mazis" i "pazis". Tamo se mijenja remen 6000km...a kosta 100 eurja..... :mrgreen:
 
šta fali ovima u cikli meni se čine ok dečki nikad problema s njima? oni su ovlašteni servis
 
misliš da su hp motori bolji?
slobodno nam sugeriraj neki drugi servis u Istri ako znaš?

npr. u Poreču ima lijep salon sa jako puno modela i jako su ljubazni, ali ne znam kakav im je servis.

Mv_agusta, sve me više pali nexus....nikad ne znaš (y)
 
ja nekako imam osječaš da bi ti i uzeo nexus 500 da ima novu mašinu od 492ccm i ovaj novi model koji je udobniji, kad se vrijeme proljepša možemo se dogovorit za neku test vožnju ako hočeš
 
hahahahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=iEnCdFrildk&feature=related
 
liberty said:
misliš da su hp motori bolji?
slobodno nam sugeriraj neki drugi servis u Istri ako znaš?

npr. u Poreču ima lijep salon sa jako puno modela i jako su ljubazni, ali ne znam kakav im je servis.

Mv_agusta, sve me više pali nexus....nikad ne znaš (y)

Moja preporuka - to je obiteljska firma i dečki su ok, znaju raditi i dugo su u poslu.
 
Ja sam mislio na dečke iz Poreča.
 
apsolutno se radi o najljubaznijim ljudima koje sam susreo u Piaggio salonima
dva puta su mi otvorili salon izvan radnog vremena
u salonu imaju bar 15 modela različitih skutera, a u skladištu bar još toliko
vozio sam njihov MP3
i svime su učinili da se osjećam ugodno

kod njih sam i sjedio na NEXUSU 500 i mogu reći da mi se jako svidio
iznenadio sam se koliko mu je završna obrada dobra
i kako kompaktan izgleda

dakle, Poreč ESPO su za 5 :)
 
liberty said:
apsolutno se radi o najljubaznijim ljudima koje sam susreo u Piaggio salonima
dva puta su mi otvorili salon izvan radnog vremena
u salonu imaju bar 15 modela različitih skutera, a u skladištu bar još toliko
vozio sam njihov MP3
i svime su učinili da se osjećam ugodno

kod njih sam i sjedio na NEXUSU 500 i mogu reći da mi se jako svidio
iznenadio sam se koliko mu je završna obrada dobra
i kako kompaktan izgleda

dakle, Poreč ESPO su za 5 :)

to je to, na slikama izgleda full veći nego što je uživo danas se provlačio među autima isto kao i sa 50ccm tj. malo sporije jer ipak je puno teži nego runner
 
meni zaista izvrsno izgleda
zaista me se svaki put dojmi i auspuh
jer iako se radi o već viđenoj stvari na ostalim piaggio modelima 400/500
puno bolje izgleda nego onaj (i moj) na 250 koji ne samo da je katastrofa
nego je i katastrofa ofarban
 
mali update
spustio sam danas vjetrobransko staklo na najniži položaj i nema puno razlike malo je čak i tiše pri brzini od 100km/h jer sad turbulencije udaraju u prsa a prije nekako u vrat zato sam ga i spustio, pa eto sljedeći tjedan ču ići napravit neki veći đir ako me vrijeme posluži pa vidit kako je pri konstantih 100-120 i pri 140+
 
slušajte šta mi je palo na pamet :mrgreen: :misli:
ovo tu plastike napravit karbonske ili barem presvuč u karbon, e zanima koliko bi to moglo koštat onako odprilike ako neko ima neki info gdje i kako THX
p.s. malo sam si izvukao temu iz podruma