Gilera Nexus 850 RAZOČARANJE

OT: dok sjedim na skuteru lakše mi ga je odugrivat nogama nazad nego naprijed...

178cm 80kg
 
fjaka said:
OT: dok sjedim na skuteru lakše mi ga je odugrivat nogama nazad nego naprijed...

OTT zato jer imaš jaču zadnju ložu kvadricepcsa, nego prednju. Što kod mene nije slučaj :mrgreen:

Šala mala, ovisi i kakav je raspored sile po osovinama. To je kod jačih skutera sigurno bolje razmješteno, X8-ici je sigurno večina opterečenja na zadnjoj osovini.
 
kad smo vec kod dimenzija vozaca, zanima me da li cu imati problema sa vjetrom na X9?
196cm?
90kg ce valjda moci 500cc dobro vuci?
 
Piaggissimo said:
kad smo vec kod dimenzija vozaca, zanima me da li cu imati problema sa vjetrom na X9?
196cm?
90kg ce valjda moci 500cc dobro vuci?

S tom visinom imat češ problema na doslovno svakom skuteru, možda bi jedino prošao na nekom Varaderu ili KLV-u.
Definitivno bi ti trebao vjetrobran biti u najvišoj poziciji, eventualno da probaš i s povišenim, ali morat češ modificirat onaj od 250-ice, mislim da nema za 500
 
Damn!
Znaci i kod Honde CBF 600S i slicnima(BanditS 650,Fazer) cu imati jos vise problema sa vjetrom?
 
Piaggissimo said:
Damn!
Znaci i kod Honde CBF 600S i slicnima(BanditS 650,Fazer) cu imati jos vise problema sa vjetrom?

Mislim da da, iako imaš i povišenih vjetrobrana za njih
 
Onda nis dok ne probam.
Jer litos sam vozija Yamahu Virago 535, i bez kacige mi je bas smetao vitar, ali kad sam vozija sa kacigom lipo mi je bilo (nisam svakako vise od 100km/h ni vozija), jedino je puhalo po ramenima (razlog: kratka majica, a ne jakna).
Tako da mislim kad bude sva oprema na meni, nece bit problima
 
Piaggissimo said:
kad smo vec kod dimenzija vozaca, zanima me da li cu imati problema sa vjetrom na X9?
196cm?
90kg ce valjda moci 500cc dobro vuci?

Brate ja iman 213cm pa mi nesmeta vitar. Jedno ako je baš jebeno jugo i ti ides drito u njega, onda te zakolje. Jednostavno se privikneš na to da ti puše i to je to.
Vozija san nekidan nexusa 500 i uopce nije puva vitar u mene :) (iako nisan bas zadovoljan snjin, dobro drži cestu i udoban je pun kurac, al mi je pri malin brzinama nekako "težak" na volanu.
inace... po mojoj procjeni ti skuteri s velikin vizirima sluze jedino ako planiraš čitat novine dok se voziš.
E da, vidin da spominjes bandita... stari mi ima 1200S model, takodjer ne osijecan vitar, sve 5 :)
 
Posli Runnera bez ikakve zaštite normalno je da ne osječaš vitar na onim motorima koji imaju nekakvu zaštitu :mrgreen:
 
odlično.evo mi zamjene za kawasakija i još je crvene boje.jel može bolje 8)
 
VEKI said:
odlično.evo mi zamjene za kawasakija i još je crvene boje.jel može bolje 8)

Može, ako bude ovakav :mrgreen:

news_gileranexusducati.jpg
 
ovo OK izgleda samo kaj brijem da je i ovo photoshop izdanje a i puno bolje retrovizori izgledaju na novom modelu,lijepše,kompaktnije,spretnije i više sportivo!

kaj onda na kraju sa tim 850? jel se barem nekaj zna ili je patkica?
 
CatchME said:
ovo OK izgleda samo kaj brijem da je i ovo photoshop izdanje a i puno bolje retrovizori izgledaju na novom modelu,lijepše,kompaktnije,spretnije i više sportivo!

kaj onda na kraju sa tim 850? jel se barem nekaj zna ili je patkica?

countdown; 17 days untill EICMA Milan
 
ajde de, ako je to tako.....i nema baš nigdje nikakva slikica  :?

ovo gore je fakat smješno,onaj ko bi sjedio iza pao bi sa motora na leđa ako bi držao noge na onim držačima  :LOL:
 
ova druga slika, nema nikakve veze sa prvom.
Ova druga je stari Nexus sa ovim "moto" fazonima.

I da se zahvalim GeNou na informacijama.
A brate sto si ti visok...
A ja sve mislim jesam visok... :mrgreen: