Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Svakako povedi nekog tko se kuži sa sobom da pogledate skuter, meni skuter izgleda u dobrom stanju, samo mi cudne ove sve naljepnice  :LOL: Sretno!  (y)
Liberty koliko otprilike trazis za vxr?  :?
 
Robi_PU said:
Svakako povedi nekog tko se kuži sa sobom da pogledate skuter, meni skuter izgleda u dobrom stanju, samo mi cudne ove sve naljepnice  :LOL: Sretno!  (y)
Liberty koliko otprilike trazis za vxr?  :?

13 tkn
u dobre ruke :mrgreen:
 
liberty daj mi kaži nisi li ti imao prometnu sa x9.

ovo sa x9 ti je friška slika.

što se vračaš opet na x9.
 
x9 je rijesen,to je slika od 28.2.2009

a liberty je pi*** odustaje od skutera...
 
fuk a ja mislio da se vrača opet na x9 iz nostalgije.ipak runner nije za ljude navikle na luksuz.
to je kao da sa mercedesa  ideš na fičeka.

kakvo je vrijeme kod tebe.
 
mrcina said:
fuk a ja mislio da se vrača opet na x9 iz nostalgije.ipak runner nije za ljude navikle na luksuz.
to je kao da sa mercedesa  ideš na fičeka.

kakvo je vrijeme kod tebe.

:palacdolje: ako ti se ne svida runner nemoj gledat ovu temu jer ce te napast dosta runnerasa  :mrgreen:
ako tako vec usporedujes, to je kao da imas 50 god pa se vratis u 20-te  :jesus:
mladi vole vise sportske i zato biraju runnera, a stariji luksuz i komfor pa biraju neka druga prometala  :wink:
NHF  8)
 
Robi_PU said:
:palacdolje: ako ti se ne svida runner nemoj gledat ovu temu jer ce te napast dosta runnerasa  :mrgreen:
ako tako vec usporedujes, to je kao da imas 50 god pa se vratis u 20-te  :jesus:
mladi vole vise sportske i zato biraju runnera, a stariji luksuz i komfor pa biraju neka druga prometala  :wink:
NHF  8)
(y) runneru ništa ne fali. meni je odličan - udoban je i krut, ide u zavoj i koči bolje od većine ostalih skutera :wink:
 
josko said:
:misli:   :LOL:

:mrgreen:
udoban je u smislu da meni s 110 kg pruža udobnost primjerenu, a za ruke mi je udobniji nego x9 (jer ih uže i niže držim)
prostora na podnici ima dosta za moju šapu 46-47 :LOL:
a krut je na kočenju i u zavoju i manje se uvija i od mnogo mlađih modela te ili više klase skutera (y)
 
Ima runner 50 2004.god...
Nijedan mu skuter do 50 cc ne može parirat(barem starom modelu) što se tiče udobnosti...
Platia ga tada masnih 20 500kn(racing replica) ali nikada požalia šta ga uzea...

Ovaj novi mi model nikako ne paše... :?
 
(y) (y)
vidim liberty, pula52 prodajete svoje makine, to je zbog manjka love ili vam dosadio skuter/motor?
vidim pula52 reko zbog love, steta ali sta je tu je  :?

City said:
Ima runner 50 2004.god...
Nijedan mu skuter do 50 cc ne može parirat(barem starom modelu) što se tiče udobnosti...
Platia ga tada masnih 20 500kn(racing replica) ali nikada požalia šta ga uzea...

Ovaj novi mi model nikako ne paše... :?
(y),  uf puno je tada dosla 50-tka...
baci koju fotku, i da dosta njima se ne svidja novi model ( ja mislim na st a ne znam na koji ti mislis vx ili st)
:wink:
 
Vračaju mi se sjećanja...

Gilera%20Runner%2050%20Replica%202004.jpg


Tad taman friško doša u salon...

12 litara spremnik goriva(ne znam koja 50-tica ima toliki),dvoje odraslih ljudi relativno udobno se moglo smjestit itd.

Ima je dvi mane,pokazivač goriva nije bia točan pa san u par navrata osta bez benzine i druga,mnogo je trošia(onda veliki spremnik baš i nije bia od velike koristi :mrgreen:)
Ispod je komotno mogla stat integralna kaciga(ne znam dal može kod ovih novih)...
Sve u svemu jako dobar skuter (y)
 
Robi_PU said:
(y) (y)
vidim liberty, pula52 prodajete svoje makine, to je zbog manjka love ili vam dosadio skuter/motor?
vidim pula52 reko zbog love, steta ali sta je tu je  :?
(y),  uf puno je tada dosla 50-tka...
baci koju fotku, i da dosta njima se ne svidja novi model ( ja mislim na st a ne znam na koji ti mislis vx ili st)
:wink:
kod mene nije 100% sigurno ali je u opciji prodaja!!!gledam izbjeci!
 
City said:
Vračaju mi se sjećanja...


Tad taman friško doša u salon...

12 litara spremnik goriva(ne znam koja 50-tica ima toliki),dvoje odraslih ljudi relativno udobno se moglo smjestit itd.

Ima je dvi mane,pokazivač goriva nije bia točan pa san u par navrata osta bez benzine i druga,mnogo je trošia(onda veliki spremnik baš i nije bia od velike koristi :mrgreen:)
Ispod je komotno mogla stat integralna kaciga(ne znam dal može kod ovih novih)...
Sve u svemu jako dobar skuter (y)
imao sam i ja starog runnera 2003 god. evo jedina slika,pocetak stunta,tad je skuter placen 19800kn :mrgreen:
 
opet ste pustili da tema umre :mrgreen:

evo ja pomalo kompletiram malossi karburator,danas stigao rucni cok,besplatno,hvala clanu vickodu...

prirubnicu,gljivu i cok imam,sljedeci tjedan kad prode ova zima idem sajle rijesit i ide karb. na skuter,pa da vidimo sta kaze karb. koji kosta u ducanu preko 2000kn :mrgreen:
 
malaguti said:
opet ste pustili da tema umre :mrgreen:

evo ja pomalo kompletiram malossi karburator,danas stigao rucni cok,besplatno,hvala clanu vickodu...

prirubnicu,gljivu i cok imam,sljedeci tjedan kad prode ova zima idem sajle rijesit i ide karb. na skuter,pa da vidimo sta kaze karb. koji kosta u ducanu preko 2000kn :mrgreen:

daj više to složi jer je "meet gilera 2010. part 1" za 15 dana na Vidikovcu
drugi to ne znaju pa si ti prvi koji je obavješten (y)