Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
josko said:
dobre slike  (y)

jeli mi se to čini ili te zadnje kočiono crijevo visi  :misli:

Odlicne slike malaga i stvarno predivan runner...
ovo za to crijevo sam i ja uočio malo mi bilo čudno  :misli:
i zadnji kraj izgleda fenomenalno  8)  (y), joj tako bi i ja svog st-a sredio samo da smijem, bar vizualno a masina nek bude serijal - samo bed zbog auspuha, u centru grada zivim a po ljeti van na lungo i to pa bi se svi budili oko 4-5  :LOL:
 
crijevo je zakaceno gdje treba biti,trabalo bi ga jos malo povuc prema naprijed tako da se izravna i odmah ce biti vislje (y)
 
pozdrav ekipi... :wink:
Imam 17godina(za 2mjeseca  :mrgreen: ) i odlucio sam si VX-a uzet(novu liniju)...sad sam gledao malo po oglasniku i nema bas nesto previse motora,a da se isplate (pod tim mislim da su sto noviji,sa sto manje km,za sto manje para i sl.).Sad ja bi rado uzet Vx-a do 4mj. (jer mi tad istece registracije sadasnjeg skutera),pa me zanima (sto mislite) dal vrijedi ovaj vx 17 000kn?
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-125-cm3-moguca-zamjena-gilera-nexus-oglas-397740
Primjetio sam da su neke naljepnice skinute,a i sumnjiva mi je tako malena kilometraza za to godiste :misli:

 
Bokygs said:
pozdrav ekipi... :wink:
Imam 17godina(za 2mjeseca  :mrgreen: ) i odlucio sam si VX-a uzet(novu liniju)...sad sam gledao malo po oglasniku i nema bas nesto previse motora,a da se isplate (pod tim mislim da su sto noviji,sa sto manje km,za sto manje para i sl.).Sad ja bi rado uzet Vx-a do 4mj. (jer mi tad istece registracije sadasnjeg skutera),pa me zanima (sto mislite) dal vrijedi ovaj vx 17 000kn?
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-125-cm3-moguca-zamjena-gilera-nexus-oglas-397740
Primjetio sam da su neke naljepnice skinute,a i sumnjiva mi je tako malena kilometraza za to godiste :misli:
a dal ti imaš A1 kategoriju?
 
Bokygs said:
Da još od proljeća 2009.
Prošlu sezonu sam vozio 50ccm,no sad zelim 125ccm (skuter)
ovo mi se čini dobar izbor  :wink:  i moguče je da ima malo kilometara al isto to sve treba dobro provjerit  (y)
samo treba još probati srušit cijenu jel malo je skupo 
 
koga bude zanimalo - moj runner je na prodaju, a slike imate tu:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,158204.0.html
 
liberty said:
koga bude zanimalo - moj runner je na prodaju, a slike imate tu:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,158204.0.html
a koji ti motor planiraš uzeti?  :wink:
 
josko,neda mi se sad ici u garazu zbog ulja,sad sam stigao sa posla,ja ti koristim ulje opceniti za getribe dakle ne samo za skutere,ulje ko ulje :mrgreen: ja imam kantu od 5l pa to stavljam u sve skutere,tebi bi bilo dobro uzeti motul scoot gear,tuba od 1.5dcl,dakle tocno koliko ti treba,kosta oko 50kn,to nije velika cijena ako ces sad kupiti,stavit i to je to,ali ako mislis cesto mijenjati onda je to velika cijena,pa se vise isplati uzeti vecu kolicinu :wink:
 
liberty said:
ni jedan
runner prodajem i to je to :mrgreen:
neznas zasto nisi stao odmah poslije x9 :neznam:


dobro znas da ce ti falit voznja,isto kao poslije x9...
 
malaguti said:
neznas zasto nisi stao odmah poslije x9 :neznam:


dobro znas da ce ti falit voznja,isto kao poslije x9...

bacaš mi sol na rannu (era)
ti si zločest čovjek
:mrgreen: :wink:
 
liberty said:
bacaš mi sol na rannu (era)
ti si zločest čovjek
:mrgreen: :wink:
03b118a8.jpg
 
liberti jesi ga provoza, jesi bacio malagutia u bed zbog skutera.

ja sam danas radio tako da je moj spavao ali sutra ide van.
 
banley said:
ovo mi se čini dobar izbor  :wink:  i moguče je da ima malo kilometara al isto to sve treba dobro provjerit  (y)
samo treba još probati srušit cijenu jel malo je skupo 

Probat cu cijenu srusit na 16 000kn...mislim da bi to onda bilo ok (y)
Što se tiče kilometraže kako je mogu tocno provjeriti(svjestan sam da za tu kilometrazu motor mora praktički bit kao nov),dal da vozim u servis da oni provjere ili tako nesto?