Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Evo iman par pitanja
Mislin ubrzo uzet runnera ST 125 i najvjerovatnije bi stavlja neki protocni auspuh(leovince,deak,serdarevic)
Jel se taj auspuh samo namontira ili treba ustelat motor kad ga stavin i sta sve triba stelat
Hvala
 
Josip987 said:
Evo iman par pitanja
Mislin ubrzo uzet runnera ST 125 i najvjerovatnije bi stavlja neki protocni auspuh(leovince,deak,serdarevic)
Jel se taj auspuh samo namontira ili treba ustelat motor kad ga stavin i sta sve triba stelat
Hvala

Preporučio bih Leo Vince, obzirom da jedini od navedenih ima homologaciju.

Obrati pozornost da model kojeg uzimaš ima db-killer koji se može staviti po potrebi.

Zavisi od skutera do skutera, i od trenutnog setupa, ali možda ce trebati staviti nijansu tvrđe oprugice na kvačilo i možda nešto lakše utege variomata. Eventualno još možeš uzeti i Malossi Red Sponge, obzirom da nije skup, a nešto je protočniji od originalnog filtera zraka.

Od ostalih "tuning" komponenti, mogu preporučiti da u jednadžbu dodaš i kakav sportski variomat (cijene se kreću oko 1.000 kn), međutim, onda ces se opet trebati malo igrati sa težinom utega variomata i šusticama na kvačilu da sve lijepo ustelas.
 
Pozdrav svima,

imam jedno pitanje vezano za Runner vxr 200 (2004. god.).
Teško pali hladan, dugo vergla, a kad upali guši se dok se malo ne zagrije kroz par minuta.
Što bi mogao biti problem? :misli:
 
90° said:
Pozdrav svima,

imam jedno pitanje vezano za Runner vxr 200 (2004. god.).
Teško pali hladan, dugo vergla, a kad upali guši se dok se malo ne zagrije kroz par minuta.
Što bi mogao biti problem? :misli:
puno toga
moje iskustvo - možda membrana karburatora :misli:
 
liberty said:
puno toga
moje iskustvo - možda membrana karburatora :misli:

(y)

Provjerit ću, ionako mi se nekako čini da slabo ide.
 
Jel zna netko nesto o onome runneru 125 2005 godina bia je dosta na njuskalu nemogu sad nac oglas vjerojatno je isteka
Nikad registriran, sivi tvornicke boje, 1300e cijena
Priko slika bombon presao oko 5000km
 
Zna netko dužinu prednjeg i stražnjeg kočionog criejva za vxra iz 02god? :misli:

malo mi je hitno  :mrgreen:
 
Kada ide onaj veci servis na Runneru 4T i sto se sve radi na njemu (trenutno sam na 9300tkm)?  :misli:
Koliko to cca naplacuju ovlasteni serviseri ako netko slucajno zna?
 
Disc0 said:
Kada ide onaj veci servis na Runneru 4T i sto se sve radi na njemu (trenutno sam na 9300tkm)?  :misli:
Koliko to cca naplacuju ovlasteni serviseri ako netko slucajno zna?

Ide na 12000 km minjaju se remen kugle filter zraka klizaci , ovisi kad si minja ulje i filter ulja prigleda se malo motor i to je to
 
Trebam info.HITNOO

Kupujem ovih dana VXR-a 200 2004 god.
Okvirno koliko košta porez kod kupoprodaje (uopce neznam kolika bi mogla biti kataloška u poreznoj 4,5,6,7,8,9 tkn?), isto tako skuter NIKAD nije bio registriran pa me zanima procedura na tehnicki nakon porezne dodem sa ovjerenim kupoprodajnim,računom i knjizicom motora akod popunjavanja kupoprodajnog samo br šasije pisem?
 
Mislin da je kataloska vrijednost 6000,7000kn, za informacije o prvoj registraciji najbolje otidi na mup.hr tamo sve pise u detalje i usput ako ne shvatis sve otidi u PU i raspitaj se na info salteru, kupoprodajni ispunis skoro sve takoder triba i br sasije pa kasnije to ovjeris u javnog biljeznika. Ovjera dode od 50 do 70 kn ovisi kako di
 
pozdrav svima...evo me prvi put u ovom dijelu foruma...do sada sam vozio samo motore i ne kuzim se niti malo u skutere pa imam par pitanja vezano uz vxr 180 2001.
gledam polovnog i sve vise manje stima, tek ga trebam ici viditi, ali prodavac kaze da mu je krajnja brzina trenutno 90-95 km.
to mi je nekako premalo...navodno je mijenjano, do sada, sve sta je trebalo osim kvacila...ima oko 25000 km...
da li moze zbog toga biti ovakva krajnja ili je tu nesto drugo u pitanju?
koliko to uopce kosta ako je kvacilo (ako se to uopce zove tako?)
 
636Njega89 said:
Trebam info.HITNOO

Kupujem ovih dana VXR-a 200 2004 god.
Okvirno koliko košta porez kod kupoprodaje (uopce neznam kolika bi mogla biti kataloška u poreznoj 4,5,6,7,8,9 tkn?), isto tako skuter NIKAD nije bio registriran pa me zanima procedura na tehnicki nakon porezne dodem sa ovjerenim kupoprodajnim,računom i knjizicom motora akod popunjavanja kupoprodajnog samo br šasije pisem?
200kn sam platio za svog vxr 200 iz 2003
djuk@ said:
pozdrav svima...evo me prvi put u ovom dijelu foruma...do sada sam vozio samo motore i ne kuzim se niti malo u skutere pa imam par pitanja vezano uz vxr 180 2001.
gledam polovnog i sve vise manje stima, tek ga trebam ici viditi, ali prodavac kaze da mu je krajnja brzina trenutno 90-95 km.
to mi je nekako premalo...navodno je mijenjano, do sada, sve sta je trebalo osim kvacila...ima oko 25000 km...
da li moze zbog toga biti ovakva krajnja ili je tu nesto drugo u pitanju?
koliko to uopce kosta ako je kvacilo (ako se to uopce zove tako?)
moguće da je kvačilo, trebao bi ići 120-130kmh po njegovom satu 
 
Pozdrav, dižem staru temu, ali trebam par informacija za isto tako starog Runnera.

Nabavio sam 200 VXRa prve generacije, dosta očuvanog i u tvorničkim bojama, ali naljepnice su skinute/ispucale od sunca.

Gdje ima za kupiti nove?

Isto tako, trebao bi osvježiti zadnji ovjes, je li YSS ok izbor za amortizere?

I za kraj, koja kombinacija valjčića i opruge variomata se najbolje pokazala? Malo mi je gluv na gasu, znam da je 4T, ali trebao bi bolje puniti.