Godišnjica - ima li hrabrih za đir do mora ???

zec13 said:
Eto, raspitao se malo, i jako preporucena je jedna mala konoba blizu Pazina, Konoba Marino, i da natpis "pristupacne cijene" nije samo reklama  http://www.konoba-marino-gracisce.hr/2.konoba.htm

Zvao sam covjeka, i kaze da ako ce nas biti vise od 5 da je bolje da se u subotu rezervira, da dobijemo sto bolji stol (blizu ognjista ako treba!) jer im je nedeljom guzva. Hranu posluzuju tek od 13 sati, a otvoreni su od 10 ujutro.

Drugi prijedlog je Janjetina u Loznatima na Cresu, blizu grada Cresa - osobno tvrdim da je najbolja u krugu 300 km

Eto, pa mudrujte...

pa neznam bas za cres...trajekt i te fore su mozda malo too much za jednodnevni izlet ako se ide primjerice iz zg-a...po istri ima odlicnih konoba recimo trenutno mi padaju na pamet boljun (osobno mi je interesantan kao stari grad opasan zidinama na brdu i ugl kamenim kucama,a nalazi se par km od tunela ucka),nadalje seosko domacinstvo blatna vas blizu huma,konoba nono u porecu
 
Ja mislim da ak idemo s kontinenta da nam je predaleko do pazina, brzo dolazi mrak a i kladim se a ce ujutro biti jako puno magle na kontinentu i nece se moci nesto prerano krenuti... Na krk ne bih isao jer onda i jebeni most se jos mora placat, a i pun mi ga je kufer svako ljeto :mrgreen:
Eto to su samo moje ideje... :D
 
Tommee said:
Ja mislim da ak idemo s kontinenta da nam je predaleko do pazina, brzo dolazi mrak a i kladim se a ce ujutro biti jako puno magle na kontinentu i nece se moci nesto prerano krenuti... Na krk ne bih isao jer onda i jebeni most se jos mora placat, a i pun mi ga je kufer svako ljeto :mrgreen:
Eto to su samo moje ideje... :D

S ovime se slažem. Mi iz Zagreba ne možemo u 1.mjesecu kad su dani kratki zujat po otocima i vratit se doma isti dan. Dajte predložite nešto na potezu od Učke do Novog Vinodolskog tak da oko 15h - 16h najkasnije nakon klope krenemo doma.
 
vlucic said:
Kakva god da je, svejedno. I prosle godine je bila da ce biti sunce i toplo, pa nismo niti jedno od toga vidjeli...

Zlikavca ako ide molim da ponovi trapke, prejaka fora...

Ja na zalost ne mogu, imam neku robdinu iz inozemstva i odlaze bas u nedjelju u toku dana.

:(

I da toga nema, isao bih ziher jer sam u ovih godinu pojacao opremu i ne bi mi bilo ni priblizno zima kao onda...

Pozz i RRijecanima!
:jesus: :jesus: :jesus:
 
Kaj Vam fali najti se u Bajti...jesti,piti pa do Senja i nazad.
Prije toga u N.Vinodolskom kava, kraj benzinske u C..... :mrgreen:
 
Adventurer said:
S ovime se slažem. Mi iz Zagreba ne možemo u 1.mjesecu kad su dani kratki zujat po otocima i vratit se doma isti dan. Dajte predložite nešto na potezu od Učke do Novog Vinodolskog tak da oko 15h - 16h najkasnije nakon klope krenemo doma.

Je, razumijem vas. Ajde onda podrzavam Dopo Lavoro na ucki, ili Blatna Vas, meni svejedno!

tvigi said:
Kaj Vam fali najti se u Bajti...jesti,piti pa do Senja i nazad.

Fak, daj me podsjeti di je ono Bajta, bio, pio pa zaboravio  :mrgreen:
 
Adventurer said:
S ovime se slažem. Mi iz Zagreba ne možemo u 1.mjesecu kad su dani kratki zujat po otocima i vratit se doma isti dan. Dajte predložite nešto na potezu od Učke do Novog Vinodolskog tak da oko 15h - 16h najkasnije nakon klope krenemo doma.

I to je tesko, mislim da je krajnje vrijeme 2 da se krene nazad... Recimo fora je u tome da je mrak nesto prije 5, a meni onaj potez od tusilovica do petrinje po mraku je koma. Magla da ne vidis prst pred nosom, hladno, i jako losa cesta... Po tom se nemam volje vozit po noci...
 
Adventurer said:
A možemo i ponoviti klopu u restoranu Martina na ulazu u Senj. Tam smo već stalni gosti:


Nije ni to losa solucija!
 
kron said:
Pa ne morate ponovo jesti.. pa chala ne dolazi!    :mrgreen:


Evo i ja cu mozda naci slobodnog vremena..

ako se ne zaigras sa novom igrackom negdje po sumi  :jesus:
 
zec13 said:
Fak, daj me podsjeti di je ono Bajta, bio, pio pa zaboravio  :mrgreen:
kad kreneš od Križišča prema Crikvi...na lijevom zavoju KAMENI RESTORAN....
 
tvigi said:
kad kreneš od Križišča prema Crikvi...na lijevom zavoju KAMENI RESTORAN....
mislim da misli na bajtu prije meje kada se spustiš sa jelenja,samo sam htio pomoći,neznam dali ima kakva bajta na staroj cesti op križišća prema crikvi
 
yoshimura said:
mislim da misli na bajtu prije meje kada se spustiš sa jelenja,samo sam htio pomoći,neznam dali ima kakva bajta na staroj cesti op križišća prema crikvi

Koji sam ja frik, ne samo da da sam bio tamo nego sam skoro izletio na njihov parking kada sam se vracao iz zegea!! Note to self: Manje pit zeko, manje pit  :no:

Ali jos uvijek vise podrzavam senj ili Dopo Lavoro, vise zapravo za Dopo L.
 
zec13 said:
Koji sam ja frik, ne samo da da sam bio tamo nego sam skoro izletio na njihov parking kada sam se vracao iz zegea!! Note to self: Manje pit zeko, manje pit  :no:

Ali jos uvijek vise podrzavam senj ili Dopo Lavoro, vise zapravo za Dopo L.
pazi se onih zavoja,previše je dečki tamo sletilo,nema potrebe da nabrajam šta i kako samo treba paziti,u svakom slučaju i ja preporučam uvijek prema istri,ako se odlučim mogao bi s vama (y)
 
zec13,šta ima novoga na krku,ima lijepih mjesta kod vas za izlet,radio sam u dini(omišalj) i noliotu(nenadići),tako da sam bio preko često ai guštam s bikeom po vašim cestama (y) (y)
 
Ak ide Itilas i njegov friend,te Zlikavac u trpkama idem i ja!  :LOL:
 
kron said:
Onda cemo morati i velebit ponoviti ove godine..  :D

Obavezno,ali ne prije lipnja!  (y) Kojeg datuma smo bili lani???  :misli: