Gorivo

Jos 1100 bodova do silver.. sta onda dobim?vrecicu juhe i čurac u dupe lol
Hot dog ili sendvič.
Odi u aplikaciju, nagrade i skroz dolje ti piše iskoristi svoj trenutni status, stisni to i sve ti piše šta dobiješ u kojem statusu.
 
  • Like
Reactions: Faber
Bit ce na pumpama veselo, negdje je obican 95samo sa jedne strane, pa ce ljudi izvodit pizdarije: trubit, ic u rikverc da stanu u "pravi" red, natezat crijeva preko krova auta i sl ako je pistolj na "krivoj" strani.......... :mrgreen:
 
E da, napravio nekih 1000+ km na stotki: motor ide i trosi u promil isto kao i sa obicnim 95 (to sam znao i ranije, al sad sam bas tocio samo stotku cijelo vrijeme tako da nema sanse da je krivi izracun). :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: diesel power
E da, napravio nekih 1000+ km na stotki: motor ide i trosi u promil isto kao i sa obicnim 95 (to sam znao i ranije, al sad sam bas tocio samo stotku cijelo vrijeme tako da nema sanse da je krivi izracun). :mrgreen:
Bia si brzi na stotki😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Daklem….
Ulijo Ecto 100
11.10 kn….
Nadopunia rezervar….stalo cca 10 ltr…..
Dobro je
Sad opet u ponediljak 😂😂😂😂
 
Hot dog ili sendvič.
Odi u aplikaciju, nagrade i skroz dolje ti piše iskoristi svoj trenutni status, stisni to i sve ti piše šta dobiješ u kojem statusu.
Aa..pise,cokoladni muffin...cool..
Nema toga u Dubrovniku. 😕
 
...
 

Attachments

  • 6L..jpg
    6L..jpg
    138 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Dene
Kao da je 100-tka bolja za frezu od 95tice :rolleyes:
Sta se oktana tice nema veze
Moj motoric deboto i na 81 ide….
Ali aditivi u super premiumu cine razliku
Malu ali ipak…..
A ista cijena
Jucer napoijia motorce
Danas auto…….
 
Ako ulijes premium nista se nece desit
Moze i to ako samo bit bolje…..iskljucivo zbog cisceg goriva i boljih aditiva…….oktanski broj je nebitan…..
I ode govorimo o trenutno istoj cijeni goriva
EuroSuper 95(ne cak ni EuroSuper Class) i Ecto 100……Ili Shell 100 V-Power(tako nekako)
Dakle da ponovim….ISTA CIJENA…..
I onda naravno da cu ulit 100tku……
A i kad nije bila ista cijena razlika na rezervaru je bila do 20 kn
Istina nije malo ali ako cemo propast za 50-60 kn misecno onda u kua sve
 
  • Like
Reactions: Volcabar
Ja jedino ne kužim zašto ulijevati 100-tku u motor koji je napravljen za 95 oktana? To je gorivo namijenjeno za mašine s visokom kompresijom i mrvu teže detonira od 95-ce, po meni ništa bolje za obične mašine, možda čak i radiš štetu sam sebi i još ju dodatno plaćaš. Svjećice teže pale gorivo, pomiče se kut paljenja, sve su to teško mjerljive nijanse, ali vjerojatno postoje. Možda sam fulao "ceo fudbal" ali mi moja logika vuče na tu stranu.
 
  • Like
Reactions: Luke and neven