Gorivo

sva 3 su u originalu po svim parametrima, čak i felgama i osim plina i kuke nisu rađene nikakve preinake, auto mi je nužno zlo i mora ići od točke a do točke b, čim jeftinije i pouzdanije, a te stare hondice su za to zakon, bmk kolko vrijede, dok se raspadnu ionako idu u prešu za govna

ti u kasnim 50-ima, umjesto da kupiš pošteni auto s kojim ćeš lagano uploviti u penziju, drkaš na te prastare krševe

ok je ako si za 7000 kupil crx-a, ako si tolko dal za civica, onda si još veća budala nego sam mislio, jebački civic... :confused: :eek::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
ti si uplovio u debilizam lagano, dobro da socijalni radnici ne ulaze u tvoju neasfaltiranu čaršiju, odoše i deca i auti😂

a tu hondu ionak voze deca na faks, al ti ne znaš di je to🤣🤣



Srki
 
  • Haha
Reactions: Putnik_36
ti si uplovio u debilizam lagano, dobro da socijalni radnici ne ulaze u tvoju neasfaltiranu čaršiju, odoše i deca i auti😂

a tu hondu ionak voze deca na faks, al ti ne znaš di je to🤣🤣



Srki
počel se i bosanski šprehati kak se družiš sa sredjuom i ostalim bosancima na baušteli
sada vidim i zašto je civic JEBAČKI, sredju se napalio
 
  • Haha
Reactions: Branko-ST
počel se i bosanski šprehati kak se družiš sa sredjuom i ostalim bosancima na baušteli
sada vidim i zašto je civic JEBAČKI, sredju se napalio
moji sa bauštele su pakiji, uglavnom neka IT ekipa, ne ovi tvoji sa pivom ispred dučkasa🥳


Srki
 
Crki napada svim sreCtvima.... đabe i faksovi i pare i Nemačka kad si i dalje neotesana , nekulturna budala....
 
nej tak matija, to su sami intelektualci, IT ekipa, oni piju samo kraft pive i vode intelektualne razgovore o lipovima, wingovima i swapovima na JEBAČKIM hondama
 
oho vas dvojica još hodate? ja mislil prekinuli, kad ono po imenu se zovu

kako slatko😁



Srki
 
  • Like
Reactions: hellboy1974
Crki napada svim sreCtvima.... đabe i faksovi i pare i Nemačka kad si i dalje neotesana , nekulturna budala....
hehe iz tvojih usta to je kompliment😁

Kravatko🥳



Srki
 
Upitnikom u naslovu su se ogradili od gluposti naslova? Nebi rekao, senzacionalizam je uzeo previse maha u novinarstvu. Fuj.
Kom se neda citat, hotelijeri traze zabranu prometovanja vozila na fosilna goriva. I to je sve.
 
Kod Cermaka napojili kobilu sa 100kom jos dali popust 30 lipa posto imam Croatiu osiguranje. Znaci po 10.80kn litra...
 

Attachments

  • 20211021_145422.jpg
    20211021_145422.jpg
    3.5 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
Evo kako stvari funkcioniraju nafta je pala s 85 dolara od utorka, a vijesti su slijedeće jer je danas skočila iznad 80:


oil.JPG