Gorivo

Da se pohvalim.
Već duže vrijeme kupujem na Croduxu sa Croatia osig karticom.
Danas sam stao na Mlaki (RI) po prvi put. i vidi čuda prodavač mi odbio karticu.
NEMA BAR KOD.
Pa ima broj unesite ručno.
POSLODAVAC NEDA.
A zašto da na drugim pumpama Croduxa.
NE ZNAM.
:mad:
Odapeo mail Croduxu, čekam Godota,...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ja koristim par godina to, prije sam imao karticu, a sad imam Croatia aplikaciju i tamo mu otvorim barkod prek cijelog ekrana :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Spori
Ja nedavno pocel koristit to, neki dan 10kn popusta preko croosig, taman za kavu ostalo, došlo vrijeme da mi je na autocesti najjeftinije točit pošto u kž nema croduxa :mrgreen:
 
kak to funkcionira ? trebas redovno siguranje preko njih ili kasko il samo znati direktora :mrgreen:
 
Livam samo na INA i SHELL,i imaju najbolje gorivo,a nisam primjetio kod njih da mi stane 22 litre u rezervar od 20 lit.,kao kod mnogih drugih,a te kartice ne koristim jer tako oni to i nadoknade...
 
vozite litru i zagarantirano dobijete gold ns ina loyalty u godinu dana 😄😄
 
kak to funkcionira ? trebas redovno siguranje preko njih ili kasko il samo znati direktora :mrgreen:
Super funkcionira koristim već dugo, jednostavno zatraži karticu “dobra prilika“ od Croatie, trebaš imati jednu policu obaveznog osiguranja i na nju dobiš karticu na kojoj imaš do 400 kn godišnje popusta na gorivo, radi se o 30 lipa po litri, ovisi koliko trošiš, ja imam dvije police pa imam 800 kn godišnje.
Ne trebaš znati direktora.
 
kranjske i gemišt me teško kupiju, ali da su kakvi aperitivi, bambus i gulaš ili grah bi možda i razmislil
 
Meni još 1700 bodova do Vipa.

Dobijaš nekakve kave, sendviče i sl kad prelaziš iz stage u stage. Neznam, točno što sve, jer nisam ništa koristio pošto u DBK pumpe nemaju "Fresh corner". Tek ih izgleda sad rade. Ima ja mislim i popusta na neke artikle u prodaji (čokolade, žvake, itd).

Inače evo sada tankao 110 kuna u motor. Sad sam na statusu "Gold". Dobio popust 1.50 kunu na 110 kuna. 😁
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Paf and SpoRRi
daj javi kakve popuste dobijes kad dodes da vidim isplati li se gurat 😄
Za jedno pola godine bi trebao imati vip pa javim, možda i ranije s obzirom na to koliko će plin poskupiti.
Na početku godine je bio oko 110kuna, sada je oko 140.
 
Meni još 1700 bodova do Vipa.

Dobijaš nekakve kave, sendviče i sl kad prelaziš iz stage u stage. Neznam, točno što sve, jer nisam ništa koristio pošto u DBK pumpe nemaju "Fresh corner". Tek ih izgleda sad rade. Ima ja mislim i popusta na neke artikle u prodaji (čokolade, žvake, itd).

Inače evo sada tankao 110 kuna u motor. Sad sam na statusu "Gold". Dobio popust 1.50 kunu na 110 kuna. 😁
Ja sam sve iskoristio njihovo, nedavno muffin i tortilja sendvič sa šunkom, moram priznat da su jako dobri, neočekivano.