GP 800 klub hrvatska

Dali ste zainteresirani za clanstvo u klubu vozaca Gilere GP800?

  • Da (vozim GP800)

    Votes: 11 18.6%
  • Da (nemam GP800, ali razmisljam o kupnji)

    Votes: 6 10.2%
  • Ne (imam GP800, ali me to ne zanima)

    Votes: 0 0.0%
  • Ne (nemam GP800 i nezanima me klub, temu pratim iz dosade)

    Votes: 36 61.0%
  • Da (nemam GP800 ali sam obožavatelj )

    Votes: 6 10.2%

  • Total voters
    59
Dečki polako,kad Vam krene Klub i druženje neće vas moći nitko zaustaviti!!


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
djuka007 said:
Što se pjeniš pa nitko te nije imenovao dapače da nije tebe do ideje za klub ne bi nikad niti došlo. Ali da se u dvije godine nije nikada našlo više od dvoje ljudi to je po meni kilavo. Nisam ni ja bio ništa bolji lani ali evo bar sad pokušavam sve i svašta. Pišem PP-ove, presrećem GPovce po auto putu (čak i kada su u autima). Voljan sam potegnuti i u Zg samo čekam da mi se poklopi posao i zadovoljstvo ali za sad je odaziv vrlo slab. U svakom slučaju T maxašima svaka čast na klubu i druženjima, a mi ćemo laganini ko s kim pa se možda nekad negdje i sretnemo.
Ne pjenim se samo skrećem pažnju, jer medjusobno razumijevanje i tolerancija je najvažnija stvar ako ikada ikako želimo nešto dogovoriti s ljudima. Svaka čast što si tako aktivan, i raduje me to. Jednako bi volio da svi budu istovremeno tako nabijeni istom energijom, ali to tako u životu očito ne ide. Svatko nosi neko svoje breme, neki svoj ritam, pa valjda će se jednom i ti ritmovi uskladiti. Vjerujem da je i Tmax klubu bilo teže u početku, ali malo po malo eto ima ih. Vjerujem isto tako da kada bi se i mi jednom samo uspjeli okupiti u većem broju da bi sam taj događaj pobudio energiju za buduće. Doći će i taj dan, siguran sam. Strpljenja molim  8)
 
Pa nitko nikoga nije vrijeđao. Kod nas u Dalmaciji je kilav čak i kompliment  :misli:
Uglavnom bilo bi ljepo, a ako netko nekad nešto pomisli organizirati samo neka se javi i eto mene. Do tad  :jesus:
 
djuka007 said:
Pa nitko nikoga nije vrijeđao. Kod nas u Dalmaciji je kilav čak i kompliment  :misli:
Uglavnom bilo bi ljepo, a ako netko nekad nešto pomisli organizirati samo neka se javi i eto mene. Do tad  :jesus:
Ima u meni dalmatinske krvi, otac mi je Splićo, ali nisam čuo da je kilav neka dika :)
Što se organizacije tiče, do sada je malo nas predlagalo, a još manje slijedilo. Nadam se da će biti sve više prijedloga.
Ako budem ikako uspio svakako ću potegnuti s boljom polovicom na onaj skuter meet u SLO ali to ovisi stvarno o poslu.
Ako dođem kući 20.05. prije 04h svakako ću doći. Ipak moram malo i odspavati prije nego odvozim stotine km još s dragocjenim teretom iza :)
 
djuka007 said:
Što se pjeniš pa nitko te nije imenovao dapače da nije tebe do ideje za klub ne bi nikad niti došlo. Ali da se u dvije godine nije nikada našlo više od dvoje ljudi to je po meni kilavo. Nisam ni ja bio ništa bolji lani ali evo bar sad pokušavam sve i svašta. Pišem PP-ove, presrećem GPovce po auto putu (čak i kada su u autima). Voljan sam potegnuti i u Zg samo čekam da mi se poklopi posao i zadovoljstvo ali za sad je odaziv vrlo slab. U svakom slučaju T maxašima svaka čast na klubu i druženjima, a mi ćemo laganini ko s kim pa se možda nekad negdje i sretnemo.
Jel ti znaš čiji je ono GPjac, novi, bili u Šibeniku,a nije tvoj  :mrgreen:  :misli:
 
Evo malo o nedjeljnom điru koji doduše nije prošao u znaku GP-ova ali bar je jedan časno obranio čast između 3 punokrvna motocikla.
Dakle sve je krenulo u nedjelju ujutro oko 11 na kavi na koju smo pozvani da dođemo prikladno (motoristički) obučeni. S obzirom da sam znao tko zove za svaki slučaj ubacio sam u prometnu i zelenu kartu jer nikad se ne zna.
Odma je pao plan, idemo do Plitvica i natrag jer istočnije se očekuje kiša. Odlično, sad imamo plan pa se imamo čega i ne držati. Brzinski smo prošli Skradin, Kistanje (izuzetno malo ljudi ali na svakoga po barem jedan crni Audi  Zg tablica), zatim mjesto interesantnog imena
 
U nastavku ćete primjetiti da nisam shvatio kako se ubacuju fotografije i nastavlja pisati nakon njih ali i ovako će se skužiti poanta.
Dakle ne državši se plana ulazimo u Bosnu i pratimo Unu do Bihaća
 
gdje nailazimo na interesantan restoran koji kao i većina u BIH za valutu prima sve (čak i maslinovo ulje) jer napominjem nismo se pripremili i u đepu imamo samo ponešto hrvatskih kuna...
 
Krenuvši dalje pokisli smo ispod valjda jedinog oblaka, na sunčanom nebu, površine cca 150 m2 te nailazimo na sve blagodati bratske nam Bosne i Hercegovine. Štrajk carinika! E sad kod štrajka carinika je interesantno to što oni kad štrajkaju zapravo rade svoj posao kako Bog zapovida tako da u koloni provodima bar sat vremena zajedno sa rječkim bajkerima koji se vraćaju sa susreta iz Banja Luke. Nepotrebno je spominjati da smo pametni kakvi jesmo zaobišli kompletnu kolonu i došli na granicu odakle smo zamoljeni da se vratimo na kraj reda povećan za bus dva.
 
U ...ovoj Korenici ponovo se ne držimo plana i odlučujemo odati zasluženu počast "mom" zavoju na cesti između Gospića i Karlobaga. E sad zašto moj, zato što sam tamo prije cca 3 g. blagoslovio zavoj i završio zajedno sa ex suzukiem GSX-R 750 06, pokraj ceste. Kako se minulog događaja slabo sjećam, shvatio sam zašto mi je ekipa govorila da se moram doći pokloniti  navedenom zavoju. Iako se to na slikama slabo vidi doslovno sam sletio na jedinom mogućem dijelu na kojem nema stabala i završio nekih cca 10-ak m ispod ceste bez većih ozljeda. Kako ja tako i suza.
 
Nakon uspona i spuštanja preko Velebita, napokon more.... i pogled na otok Pag...i kava u Karlobagu....fala Bogu bez bure...
 
Do Starigrada savršenstvo!!!!
Tko vozi motor, a nije vozi dionicu Karlobag-Starigrad (ili obrnuto) ne zna što je vožnja. Asflat savršen, zavoji relativno pregledni (barem u smjeru juga), prometa gotovo ništa.
Jedini problem bila je policija u Starigradu ali i to smo riješili. Kraj putešestije odradili smo po auto putu ali samo zato što istinski mrzim magistralnu dionicu Zadar-Šibenik: Što radi naseljenih mjesta, što zbog policije, a i mraka je već pao...
Uglavnom završena je jedna savršena vožnja uz dobar ručak i naklon nemilom zavoju!!!
U nastavku su slike rute, buba preminulih u danu, i broja kilometara.

P.S. Ako mi netko objasni kako se piše nakon ubačenih fotografija obečavam da više neću zauzimati ovoliko mijesta na cijenjenom forumu
 
djuka vrh đir  (y)
onaj kanjon Une je jeben, prođen tamo par puta godišnje, stvarno lip krajolik  (y)
al ceste su im malo-puno sjebane  :mrgreen: rupa na rupi, bar ovaj đir di ja prolazim