GPS navigacija - (molim pomoć programera ili "mahera")

zokx said:
Haha, baš tako. Stvar je u podršci koju "Bemi-Nav" nema niti ga je planirao imati. Zato se uzme Garmin i za istu lovu imaš mogućnost updatea do iznemoglosti i AdriaRoute koju svi pljuju, ali te ona npr. po Zagrebu (a naravno i šire) vodi bez problema.
Prodaj "Bemija" i ubodi Garmina.
(y) (y)
 
Pa dobro, kaj ja pričam Španjolski, ili kaj?? Kaj vi ne kužite pitanje odnosno upit za pomoć?
Kakvi su to blesavi savjeti prodaj Bemi-kupi ovo ili ono...Ovaj nema apdejt-onaj ima..!!??

Pa nisam malouman da ne vidim kaj je bolje ili lošije od ovog kojeg trenutno imam. Imao sam 2 soma za iskeširati, učinila mi se dobra prilika u dućanu i amen. Kupio sam kaj sam kupio. Sad je takva situacija i tražim nekoga od svih silnih programera i informatičkih stručnjaka tu na Forumu (a vidim da ih ima), pomoć glede uređaja.

Krekanih iGo-a, Mirea, adria-route-a, MyGuide-ova, Via ovo-via-ono imam valjda 1 puni dvd. Karata za hrvatsku, razno-raznih i *.db fajlova imam...tonu. Regan sam na dvaj'sttrimiliona foruma sa tematikom gps-a i navigacije i sam nisam našao rješenje. Informatički sam vrlo pismen, čak i više od toga, ali ovo ne znam riješiti sam.

Radi se o hardverskom locku, ili *.reg fajlovima ako to ikome od vas kaj znači. Treba mi "samo" počistiti operativni koji je gore i onda mogu birati kaj da si stavim na uređaj!!
Rekao sam već da budem kupio 550-ku, ali ne želim ovoga (još) baciti. Sa plotanim kartama i gps-om sam se zajebavao dok još neki od prisutnih nisu ni znali kaj je to.

Jedini koji mi je ponudio direktnu i suvislu pomoć za sada je Jedimaster.
Thnx!