GPZ 550 unitrack 85.

Bit će slike za koji dan.Grga ma nema se tu šta vidit u odnosu na tvoje radove,al ovo je bio ipak jedan pristojan posao
 
lipo ,ja imam orginal od 550 kubika ako ti bude trebalo mogu  ga poslikati i premjeriti  (y)
 
Ispričavam se na duplim slikama,greška  :sad:
Grafit misliš na original marving za gpz550?
Hvala Grga  :)
 
+Opaaa pa kud ne reče ranije,zašto ne,ako možeš premjeri
Ovaj je rađen po yoshimuri sa fzr 600 al to je ipak više kubika,konja,ventila...
al se ipak dobro čuje a čini mi se i da bolje ide
 
jolly. said:
+Opaaa pa kud ne reče ranije,zašto ne,ako možeš premjeri
Ovaj je rađen po yoshimuri sa fzr 600 al to je ipak više kubika,konja,ventila...
al se ipak dobro čuje a čini mi se i da bolje ide
jebiga nisi pita ,sutra ću ga slikati i premjeriti (y)
 
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/imag0154xf.jpg/]
imag0154xf.jpg
[/URL]
evo slike i mjera šteta što  je netko kidao prigušivač (neću ni govoriti što je bilo unutra,pa nije ni čudo što se motor razletio)inače obična inox cijev sa malo volje i alata lako se napravi
 
Odlično i jedno veliko HVALA !!!!
Mislim da ću onog mog možda malo skratit jer ova zadnja dužina je kod mene 40 umjesto tvojih 33cm,stjenka mi je također 1.5mm,al mi je perforirana puno šira i to ću morat mijenjat
 
jolly. said:
Super,hvala,sad znam šta mi je radit  :)
Ako možeš nabaviti drugu nosivu šelnu, (ili doraditi prihvat ove), sve bi izgledalo jos bolje. (y)
 
grafit said:
jebiga nisi pita ,sutra ću ga slikati i premjeriti (y)
ajd pa da vidimo razlike iako ih tada na starim Marvinzima nije ni bilo osim onih za stazu..

jolly. said:
jolly dobar je a Gato mi uze riječ iz usta  (y)
 
grafit said:
evo slike i mjera šteta što  je netko kidao prigušivač (neću ni govoriti što je bilo unutra,pa nije ni čudo što se motor razletio)inače obična inox cijev sa malo volje i alata lako se napravi
S kim god sam pričao a radi s auspusima kažu(a logički ta drži vodu) da cijev od inoxa daje onaj reski piskutavi zvuk dok obična željezna,pofarbana u crno daje onaj pravi tipični podmukli zvuk..
 
papillon said:
S kim god sam pričao a radi s auspusima kažu(a logički ta drži vodu) da cijev od inoxa daje onaj reski piskutavi zvuk dok obična željezna,pofarbana u crno daje onaj pravi tipični podmukli zvuk..
imam i običnog limenog crnog Marwinga  (y)