Gran Premio Estrella Galicia 0,0 de España 2024

Šta će MM - koji uvijek treba pobijediti "ali ga nešto zezne" - sada okriviti? Zadnju kočnicu?
Aj, nisam prefan, al zaslužio je Jorge M sve što je osvojio.
Iritiraju ovi komentatori s "koliko sreće ima".
 
  • Like
Reactions: joozza
Nista od P3 za El Diabla.
1000009726.jpg
 
Kakva lutrija :eek:

Dakle proslava pobjede ce biti zapravo neznacajni Folklor?

 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
naporan si više
čuj, svjesno ;).
Frustriranima, koji naivno zaboravljaju da u današnjem gpu s plus 30 i više ozljeda nego 15 vojnih invalida više nisi ko u najboljim godinama.
Valja preispitati stavove o vozačima :mrgreen: 😍
 
pa ne znam baš, nisu više odamdesete da svi piju i puše pa da s 29 završe karijeru, đoković, nadal i lebron james su i dalje top iako su kudikamo stariji
nisam nikad bio njegov fan, ali vjerujem da je pred njim još 5 dobrih godina, ali konkurencija nikad nije bila jača i tu nitko neće prošetati prvenstvom idućih par sezona, prvenstva će osvajati onaj koji bude imao najmanje pehova i imao konstantu
 
Da. Ja jednostavno mislim da je sad situacija takva da se od njega očekuju čuda. Svi su uvjereni da je to onaj MM od prije ozljeda i prije deset fodina, ali to jednostavno nije realno.
Kao što nije bilo ni s Rossijem (osim one čudesne iznimke 2015.te).
I sada, da bi ispunio očekivanja, on ne pobjeđuje nego pada. I rekao bi da će se tako nastaviti. Zato sve ovo i pišem.
Jedan Acosta koji je 12 godina mlađi da uredno prestiže. I to na gas gasu koji je (sudeći po ovom forumu) postao konkurentniji nego ducati.. :)
Martin je na vrhuncu. Dogodine će biti još bolji.
Ne znam pratite li, ali način na koji Aldeguer vozi... ja ne znam kako će Acosta dogodine pored njega.
Sve u svemu, jedino što mi brine je da će se vrlo vjerojatno sve ovo (opet) pretvoriti: u svjetsko španjolsko prvenstvo
 
Ove motordjije nisu nesto pametnije od onoh sto ganjaju loptu :mrgreen:

Yes. It was an easy podium,” he said.

“For sure, a difficult race with patches on the ground, the conditions were tricky.

“But the pace was slow. I was stronger and faster than the guys at the front.

“It was difficult to find a line because the battle in front was too much, it was useless.

“It was difficult to overtake.