Gran Premio Estrella Galicia 0,0 de España 2024

RAC.jpg
 
Dakle Forza DUCATI !!! Za pocetak ♡

Bagnaia fenomenalan! Svaka cast. Tako uci u fajt sa Konjinom u slici naleti I tako sve glatko odradio. Iznad svakog ocekivanja 💪💪💪

Jokerica ulazi u DESMO riding style I uskoro bi mogao nam pokazat sav svoj potencijal.

Ostali cisti projekt.

Ono sto meni ne ide u glavu je sto Vale nakon svih analiza, priprema I trening kaze braciki na kraju utrke u kojoj ga Stef, koji ga skine kao mulca, a prije toga je izravnao 50 felgi, pokosio 3 livade I odradio 20 emisija kao voditelj I jos izgubio koju noc uz harmoniku ? A ni ostali Hondasi nisu daleko :(
 
Navijao sam za Marqueza, da je pobjedio bio bi to stvarno dream comeback i to baš u tom Jerezu, ne bi ga ni ona interventna policija odvojila od rulje, spalili bi pola staze.. Ali zasluženo od strane Pecca, vrhunski je odvezao onaj fastest lap u predzadnjem i vratio svoju sestru i zaručnicu na naše male ekrane, ne može mu se ništa prigovoriti. Sve u svemu super utrka (y)
 
Dakle Forza DUCATI !!! Za pocetak ♡

Bagnaia fenomenalan! Svaka cast. Tako uci u fajt sa Konjinom u slici naleti I tako sve glatko odradio. Iznad svakog ocekivanja 💪💪💪

Jokerica ulazi u DESMO riding style I uskoro bi mogao nam pokazat sav svoj potencijal.

Ostali cisti projekt.

Ono sto meni ne ide u glavu je sto Vale nakon svih analiza, priprema I trening kaze braciki na kraju utrke u kojoj ga Stef, koji ga skine kao mulca, a prije toga je izravnao 50 felgi, pokosio 3 livade I odradio 20 emisija kao voditelj I jos izgubio koju noc uz harmoniku ? A ni ostali Hondasi nisu daleko :(
Vale kaze braciki uzimaj lovu 2g i suti...polako al sigurno...kad zavrsis ceka te mjesto....nakon 3 trke skontali smo da ce prvak opet bit ducati..MM konjina koja zna vozit izgleda za iducu godinu moze da bira gdje ce..najvjerovatnije crveni dukac..ono grljenje sa banjajom je cista politika
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Kako god... nije bas neka fora... a I jadno je za gledat :/

Zaboravio sam jos dat kompliment Bagnaii za ono duplo pretjecanje s vanjske strane. I to nije neko duplo pretjecanje di Mir umjesto kocnice stisni kvacilo I prodje kraj Marinija koji je uspio naci rilverc na mjenjacu, a Miller ionako vozi u krivom smjeru, nego top 5 ludjaka voznje na 2 kotaca!!! R E S P E C T !
 
odlican vikend i trke. ali najbolje od svega mi je bilo: DAMP PATCH DAMP PATH DAMP PATCH. acosta sprint odlican, martinatora mi je zao jer je pao ali ocito ne moze dugo podnosit pritisak. a pecco je odlicno odvozio u nedjelju. ono pretjecanje, ne znam kako je to izveo
 
Dobra trka.
MM je dokazao da je bolji od Acoste.
Njegov brat (koji je za dva koplja ispod) je dokazao da je bolji od Bindera.
Štoviše, ducatijevi vozači su, na stazi koja ducatiju paše, dokazali da su najbolji vozači!
Dosta šege, mana je jedino kad imaš trku na kojoj je očit jedna firma za klasu iznad ostalih.

I da, dugo smo Rossiljupcima objašnjavali da sa 30 plus više nije onaj sa 25 i da to ne očukuju od njega. Gunđali su gunđali ... ali na kraju se isplatilo.
MM je ovdje dobro začinio gradivo i osobno bi volio da to potraje, bez obzira na njegov "karakter" ... ali... budimo realni
Bagnaia je pokazao netipičnu samouvjerenost. Očito da je ovdje doma (iako nije)
 
  • Like
Reactions: zvjerko rider
odlican vikend i trke. ali najbolje od svega mi je bilo: DAMP PATCH DAMP PATH DAMP PATCH. acosta sprint odlican, martinatora mi je zao jer je pao ali ocito ne moze dugo podnosit pritisak. a pecco je odlicno odvozio u nedjelju. ono pretjecanje, ne znam kako je to izveo
Pecco je rekao da je to vježbao na zadnje dvije trke, al da mu tad nije uspjelo a sad je 😁
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Bagnai kapa do poda, ..profesorski je odvozio, odpilio MM u areni , dva puta, maestralno 👍 ;) ...
 
Bagnaia je ikzučio gradiva (kako je to i Dovi nekad radio), kad ih je MM na silu pokušavao prestići. Hop, malo ranije zakočit i iznutra.
Puno njih se navuče na foru, on ne i to je profesorski.
Mogao bi biti prvi trostruki nakon rossija i markeža...
istopio se zaostatak
Ja sam dogodine za fermina a vi kako vas volja!
 
Bagnaia kuzi da je vrag odnio salu i da mu svi pusu za vratom. Nema labavo jer ce ga pojest zivog. Interna konkurencija je uvijek najjaca a ovdje je cijeli copor divljih pasa.😂 Nije on u srazu sa MM izveo nista novo, samo je pokazao zube, manje bitno, i skinuo vrijeme na 37.4, jako bitno.😘😀
 
Bagnaia kuzi da je vrag odnio salu i da mu svi pusu za vratom. Nema labavo jer ce ga pojest zivog. Interna konkurencija je uvijek najjaca a ovdje je cijeli copor divljih pasa.😂 Nije on u srazu sa MM izveo nista novo, samo je pokazao zube, manje bitno, i skinuo vrijeme na 37.4, jako bitno.😘😀
Ma sve je to fino kad se bore..tocak uz tocak..malo kontakta al kad niko ne padne i ne polomi se..a prije ili kasnije bice i to...prosle godine u ovo doba bilo ih je 5 u gipsu..ovo je cudo kako dosad niko nije zavrsio u bolnici
 
  • Like
Reactions: zagrepcan