Gran Premio Estrella Galicia 0,0 de España 2024

Koje je sranje s ovim tlakom u gumama i kako su iskomplikovali :poop: ako Misholov ne moze napravit gumu daj onda da i drugi proizvodjaci ucestvuju :p Zar nije jednostavnije, brze i jeftinije svima kad krecu iz pita prekontrolisat tlak i nema vise zayebancije :unsure:
 
Da. Ja jednostavno mislim da je sad situacija takva da se od njega očekuju čuda. Svi su uvjereni da je to onaj MM od prije ozljeda i prije deset fodina, ali to jednostavno nije realno.
Kao što nije bilo ni s Rossijem (osim one čudesne iznimke 2015.te).
I sada, da bi ispunio očekivanja, on ne pobjeđuje nego pada. I rekao bi da će se tako nastaviti. Zato sve ovo i pišem.
Jedan Acosta koji je 12 godina mlađi da uredno prestiže. I to na gas gasu koji je (sudeći po ovom forumu) postao konkurentniji nego ducati.. :)
Martin je na vrhuncu. Dogodine će biti još bolji.
Ne znam pratite li, ali način na koji Aldeguer vozi... ja ne znam kako će Acosta dogodine pored njega.
Sve u svemu, jedino što mi brine je da će se vrlo vjerojatno sve ovo (opet) pretvoriti: u svjetsko španjolsko prvenstvo
ponavljaš se, ovo ti je već neznam koji post na istu temu i poruka je uvijek ista, tko je htio shvatiti je shvatio

nitko nije robot pa ni marquez koji je tako izgledao pred par godina, ali on je i dalje brz, jučer je bio brži od acoste do pada, a ako si gledao trku si vidio da ih je puno palo na istom mjestu, tako da je teško ovdje direktno okriviti marqueza, osim ako ti baš jako ide nakurac kao u tvom slučaju

i unatoč padu je završio 7., što je i dalje odličan rezultat
 
IMG-20240428-WA0007.jpg
 
Zato što je utrka već bila
Moga si tako odmah napisat. Al jebiga pravis se pametan. Da li svatko mora znat kad je trka.? Obicno Shepa stavi rezultate odmah. Pa kako nije stavio , mislio sam da je opet uvecer. Al uvik se nade pametnjakovic neki da serka
 
Moga si tako odmah napisat. Al jebiga pravis se pametan. Da li svatko mora znat kad je trka.? Obicno Shepa stavi rezultate odmah. Pa kako nije stavio , mislio sam da je opet uvecer. Al uvik se nade pametnjakovic neki da serka
Ne serem nego sam mislio da kužiš po prijašnjim postovima da svi pričaju o utrci koja je završila pa mi nije bilo jasno zašto pitaš kada će utrka . Zato sam ti stavio kada će biti snimka na Sport klubu. Nije bila namjera podjebavanje.