Gran Premio Red Bull de Espana - Jerez 30/4 - 02/05

Ako sve bude OK, mozda vec slijedecu sezonu cemo vidjeti FM-a na VW ;)

Prema trac rubrici iz Italije, FM je zbog ovog odnosa sve dalje od glazbene skolice i navodno je vec u nekoliko navrata odbio ugovor za VR skolicu.

Opcije su otvorene i ova sezona ce biti pravi triler za prelazne spletke i kombinacije, a slijedeca onda prava renesansa sa dobro promijesanim kartama 🤞
Novi VR46 team na saudijski pogon za 2022. traži proizvođača. Yama, Ducati i Aprilili su u kombinaciji tako da ko zna..
 
One of the most notable differences in Honda machinery during the Jerez weekend was that of LCR’s Takaaki Nakagami, who reverted a 2020-spec frame in a bid to find better rear grip. Though admitting in terms of handling he felt the 2021 chassis was better, Nakagami was comfortably top Honda in fourth in the race on the older frame.

Propast. Odustali od developmenta, sve pare u struju stavili. The end.
 
Novi VR46 team na saudijski pogon za 2022. traži proizvođača. Yama, Ducati i Aprilili su u kombinaciji tako da ko zna..
Istina, ali se trenutno cini da su klavijature malo se pocele udaljavat iz price...
 
Meni se čini da klavijature nisu bile ni blizu.
Suzuki je bio najbliže, a logikom stvari jedino oni nemaju satelitski tim.
Ahh da u motogp ništa ne ide logikom stvari.
PO mom nahođenju mogli bi završiti sa Ducati ili Aprilia.
 
Kolko gluposti u zadnjih par stranica :mrgreen: Glava gasi internet ode ovo predaleko, Balkan je to :p
il napravi stagod plavo da se ne bih morao karantenisat iz ovakvih umnih tema 🤘
Zasto Mujge gleda upustvo za upotrebu? Da vidi dje se ba zayebo tako i ovdje sve ima na netu cak i u ovoj temi al djaba je Balkandjerosi znaju sve bolje :p
 
  • Haha
Reactions: Dene
Da ne pratim motogp nebi ni znao koje zlo je danas taj "arm pump" tj. koje sve pizd..je postoje …. moram priznat da sam tek sad naučio da i to postoji u nekom ozbiljnijem obliku, činilo mi se da je to sporadično. Neznam dal to hebe i tenisače što bi bilo normalno obzirom kakve imaju podlaktice ???
Možda je i nas nekad boljelo isto to ,ali kome palo napamet da je to "arm pump" ili kako se već zove ...pa čak da se tako nešto mora i operirati ...bok te …. gledam slike sa interneta, Cala, Pedrose, Reddinga....rez malo veći ;)

Ineresantno kako "arm pump" nije jebalo jednog Agostinija, Nieta, Dieter Brauna i druge koji su vozili petak , subotu i nedjelju duple treninge, a u nedjelju vozili duple utrke (350/500 ccm ili 125/250ccm ili 80/125ccm itd) … Luccinelli , Gobert, West su znali pošmrkat lajnu,pa hajd ,..... razumijem da ihh nije niš bolilo .... Balington bi maznuo par duplih konjaka pa ga isto niš ne boli jbg… vjerojatno je ovo danas "samo stvar ishrane"… čokolino generacija :LOL:

Kako Bešo u prenosu kaže "danas bi bilo nemoguće voziti dvije klase....."...stvarno ,pitam se jesu li oni dečki prije bili jači, bolje uhranjeni ili što...nebih rekao...ovi danas su utrenirani, napumpani, nabildani, ….....a ipak nisu u stanju voziti jednu, a kamoli dvije klase :LOL: :LOL: :LOL:
 
Last edited:
Dobro govoriš. To su samo napumpani mišići. Naši preci šta su radili ( kopali i obrađivali zemlju) u polje cili dan sa nešto spize i malo vina, pa i njima arm pumpa je smetala. :rolleyes: :eek: 🤣
 
Jebeno..daj nek mi onda netko objasni kako VR koji je hebo majku svima na svim motorima, nije imao problema sa rukom, ramenom, itd sad ne moze u bodove?

sport napredovao da je to nemoguce..ako ne dajes 100% svaki trening ne boris se za naslov..ni u cemu.. ali tu na forumu ekipa prica price i pricice..

sad bi najradje trazio onaj post od prije par godina kad je netko (tada) pametan rekao da zasto VR koci ca cijelom sakom a ne samo sa 2 prsta..uzmite pilule, ali ne previse..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dovla and zagrepcan
I Prosinecki je vozao cijeli svijet sa rolicom a danas ne bi mogao 10min odigrat..kako to, kako to..

usput, i meni idu na qrac frizurice, slikice, suzice i sve ostalo..ali kada vidim kolicinu gluposti..

umalo zaboravih - ruganje MM..da je dobio sto je zasluzio..vecina ljudi na ovom forumu, velika vecina, nakon takvog pada, ne bi cvijece brala tom rukom vise..
 
I Sancabo i Giovanni da Zagabria volim i postujem kao drugove i komuniste, ali mislim da ne dozvoljavate da se ljudi izraze.

Svi oni tamo su iskljicivo da zabavljaju nas, bez toga nema novaca i nema prvenstva. Oni ne ostvarju nikakvu dodatnu vrijednost. Mi dijelimo mišljenje kakav je nas utisak. Jednako mi je bila besmislena pumpa za ruku Jacku, koliko i cetvrtasu. Samo ca ovaj od tega dela malo vecu dramu pa stoga i malo vise kritika.

Kruha, igara i demokratije! ❤️
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Meni se čini da klavijature nisu bile ni blizu.
Suzuki je bio najbliže, a logikom stvari jedino oni nemaju satelitski tim.
Ahh da u motogp ništa ne ide logikom stvari.
PO mom nahođenju mogli bi završiti sa Ducati ili Aprilia.
Prica ide da je Suzuki satelit bila Davidova inicijativa i da je to Golijat iz Japana ugasio... 🤔
 
  • Like
Reactions: Spori
svi pisu o arm pumpu a ocito je jedino meni drago da je miller pobijedio. i ja imam problema sa arm pumpom ako ne napravim 5 sklekova prije karlobaga :mrgreen:
 
I Sancabo i Giovanni da Zagabria volim i postujem kao drugove i komuniste, ali mislim da ne dozvoljavate da se ljudi izraze.

Svi oni tamo su iskljicivo da zabavljaju nas, bez toga nema novaca i nema prvenstva. Oni ne ostvarju nikakvu dodatnu vrijednost. Mi dijelimo mišljenje kakav je nas utisak. Jednako mi je bila besmislena pumpa za ruku Jacku, koliko i cetvrtasu. Samo ca ovaj od tega dela malo vecu dramu pa stoga i malo vise kritika.

Kruha, igara i demokratije! ❤️
Sve 5..forum je tu da se napisu zelje i pozdravi, no nisu stvari crno bijele..Quartararo je izrazito iritantan decec nove generacije..a to sto pozira i oblaci se ko tenkre, jebi majku, nije jedini..

no poanta je..da je jedno to kaj mi mislimo da mu je s rukom, a drugo je ono sto on zna..i onda cijeli taj utisak, plus dojam chokera od prosle sezone, spaja se u sliku koja je iskrivljena..
 
  • Like
Reactions: bolcic
Pričate bezveze... pa valjda rekreativci koji svako malo naprave koji đir po Grobniku najbolje znaju da li je Fabia s razlogom usporio pump arm ili je on kao zadnja pičkica samo tražio izliku da ne pobijedi...
Da -Jack i Bagnaia. Lijepo osvježenje u GP-u.