Grba za utrke

još da hoće reć koja je to tak super kemija za skidat boju :mrgreen:
 
Zadnjih par dana se radi punom parom. Prednja i stražnja vilica su gore, namontirane gume na felge, diskovi, kočione pumpe, pancir crijeva...
Sutra mašinu u okvir, hladnjak ulja, instalacija. Do kraja tjedna moram upaliti motor.  :shocked:
 
:D nisam te stigo davit sa glupostima al vidim da napreduješ pun gas  (y)

Ali i ja sam do sad bio u garaži i isto se napreduje  8)

Nego pitanje koje si ulje stavio u vilice i koliko ga ide  :misli:
 
Ovo su slike od prije par dana, jučer ga napokon upalio, i sve radi na moje veliko iznenađenje.
Bilo je puno muke dok sam sve napravio kako sam zamislio.
Odlično radi sa gljivama i Mikuni 36, sve suvišno je maknuto, korišteno puno aluminija.
Prednja vila je Showa 43, kompletno servisirana. Po manualu ide ulje 10W, mislim 415 ml po štapu.
Stavio sam Ipone, jer sam ga imao pri ruci, mislim da je sve dobro, od Motula do Shella.
Nisam uspio riješiti neki lagani protočni auspuh pa za prvu trku ostaje ovaj, poslije ide neki aluminijski.
 
Da tema bas ne rikne skroz.  :wink:
Sezona je više-manje uspješno odvožena, motor ide jaaaako dobro, koči jako dobro, nema potrebe za nikakvim FCR fergazerima, mašina je 100% originalna.
Samo treba puno guma i puno treninga...
 
Planovi za slijedeću sezonu:

Promijeniti originalni top. Nabavljen Micron auspuh, aluminijski, protočni. Motor će bolje disat a ušteda u kilama ogromna.
Nabavljen lanac 520, zadnji alu lančanik 520. Ipak je to motorić od 100 konja, pa da im se malo olakša... :wink:
 
To majstore,vjerujem da ćemo se vidjeti na nekim događajima slijedeće sezone koliko će biti moguće,u Križevcima sigurno ali ovaj put s pravim transparentom podrške . Da,samo komentar glede Microna. Uz ondašnji Archimoto koji je bio isto potpuno aluminijski ali skroz do izlaznog spoja ,svakako ponajbolji izbor .Imao sam ga na grbi86,kasnije na Gpxu750 ! Lijep pozdrav !  (y) (y) :021: