GSR 600 2007 ! ! !

darko_b said:
Koje gume, kako se voziš  :misli:
nemoj sad komplicirat, sam iznesi podatak, a stil vožnje i temperaturu asfalta ču si ja več prilagodit (y)
 
Koje gume?nisu sve iste...ja sam na PP obicne za sada

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Koje gume?nisu sve iste...ja sam na PP obicne za sada

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
pa zato sam ga i pitao koje gume :mrgreen:
 
Ak ce pomoc..
8f9d49b1bb97f0049c1523dd61c6e004.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
A di si ti sad?u Zagreb idem sad uskoro na par dana..valjda...moram slozit financije [emoji107][emoji53][emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
A di si ti sad?u Zagreb idem sad uskoro na par dana..valjda...moram slozit financije [emoji107][emoji53][emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
zadar-zagreb-vinkovci pa di me uhvatis...mislio sam na djir motorom :wink: :mrgreen:
 
Faber said:
Ak ce pomoc..
8f9d49b1bb97f0049c1523dd61c6e004.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
ne treba za to ići u manual, tip je čak u oglasu i slikao lancobran i naljepnicu na kojoj pišu preporučeni tlakovi, ali treba nešto laprdati da se prije proda :LOL:
dok prvi puta sjedneš na motor, prvo te nauče da se cestovne gume na motoru pumpaju 2,3/2,9 i da s time nema greške u normalnoj vožnji, čovjek je vjerojatno jučer kupio prvi motor pa ne zna :LOL:
 
fabera ni slučajno, on i bez manuala zna na koje tlakove se pumpaju gume :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
ne treba za to ići u manual, tip je čak u oglasu i slikao lancobran i naljepnicu na kojoj pišu preporučeni tlakovi, ali treba nešto laprdati da se prije proda :LOL:
dok prvi puta sjedneš na motor, prvo te nauče da se cestovne gume na motoru pumpaju 2,3/2,9 i da s time nema greške u normalnoj vožnji, čovjek je vjerojatno jučer kupio prvi motor pa ne zna :LOL:
dobro si uočil sliku (y)..... al jbg ni na kraj pameti mi da se sjetim pogledat :shock:
 
Meni su kao pocetniku uvijek pumpali 2.5 i 2.9....tako sam se toga i drzao..


Preporodio sam se kad sam stavio 2.4 2.5.. Totalno mi je motor vozniji..
 
darko_b said:
zadar-zagreb-vinkovci pa di me uhvatis...mislio sam na djir motorom :wink: :mrgreen:
A bio malo na sjeveru..nisam mogao usranije vrijeme ubost ali ajde..bilo je lijepo..ma sam se brzo vratio nisam se nikom osim svom sogoru javio i jednoj mladoj dami [emoji15][emoji13] jedna slija..negdje prema Slanom Doli..Samobor..a druga u pi materini prema Gornjim Trpucima [emoji15][emoji1787] po kisi..
6c1557cb0b97bd329fce4439ebd18893.jpg
4d5dc862c91727b124f9b6f369156bd6.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
pozdrav
eto i mene na GSR600, 2007, 20000km, kupljen sasvim slučajno, nadam se da će služit narednih par godina bez grešaka