GSR 600 2007 ! ! !

Switch

Member
Ovo je tema za korisnike (čitaj motoriste) koji čekaju GSR-a, naime silom prilika izbačeni smo iz teme o zeki (valjda smo im popili živce) pa sad imamo svoju...oj čekaroši javite se i iskreno se nadam da nećemo napuniti 80str... :rofl:

 
Switch said:
Ovo je tema za korisnike (čitaj motoriste) koji čekaju GSR-a, naime silom prilika izbačeni smo iz teme o zeki (valjda smo im popili živce) pa sad imamo svoju...oj čekaroši javite se i iskreno se nadam da nećemo napuniti 80str... :rofl:
I ti čekaš?
Ja sam se iznenadio kake je sve brzo riješeno. Manje od 2 tjedna od pomisli da ga kupim:))
 
Flegma said:
I ti čekaš?
Ja sam se iznenadio kake je sve brzo riješeno. Manje od 2 tjedna od pomisli da ga kupim:))

Pih, ja pomislio u petak a dolazi 5.dana poslije + sredio sve papire + neš opreme...prezadovoljan... (y)
 
ja svojega preuzimam u cetvrtak. :peace: a narucila sam 24. 4. tak je dugo trajalo jer je varijanta s ABSom
 
Sayock said:
ja svojega preuzimam u cetvrtak. :peace: a narucila sam 24. 4. tak je dugo trajalo jer je varijanta s ABSom
Gledao sam ti ga danas. Isti je samo na tvom blatobranu piše ABS :mrgreen:
 
oni koji ne cekaju nemaju pravo glasa ili :confused2:

Flegma said:
i ja uzeo kofer i nosač....Totalno me iznenadili brzinom.  (y)

:shock: ne odusevljava me gsr s kuferom na sebi...  :misli:
 
2fast4you said:
oni koji ne cekaju nemaju pravo glasa ili :confused2:

Imaju pa nismo mi kramasaki drajveri, ti budu te odrali živog ak im izofftopičariš njihovu već crknutu temu  :LOL:
 
2fast4you said:
oni koji ne cekaju nemaju pravo glasa ili :confused2:

:shock: ne odusevljava me gsr s kuferom na sebi...  :misli:
Istina, ali je jako praktično kada se zaputiš 500 km na 2-3 dana, a to mi nije strano. Moram još uzeti tank torbu i pičiiiiii (doduše i motor :mrgreen: :mrgreen:)
 
meni bi na njega bolje "sjeo" neki soft bag nego kufer  :misli: ali, znam da dobro dode...  :?
 
2fast4you said:
meni bi na njega bolje "sjeo" neki soft bag nego kufer  :misli: ali, znam da dobro dode...  :?

Ja ću probat s tank torbom...
 
dosli su u petak. prisustvovala sam skidanju kutije s mojeg :mrgreen: Od opreme sam narucila vjetrobran, gljive, nalju za rezervoar, nosac i kofer. isti kofer kao Flegma, samo u boji motora.
 
2fast4you said:
meni bi na njega bolje "sjeo" neki soft bag nego kufer  :misli: ali, znam da dobro dode...  :?
Hmm..u pravu si. definitivno. I težište bi bilo malo niže i lakše za prebacivanje, ali ipak, kofer mi je dosta praktičniji. Mogu zaključati i ostaviti, a po doma ga ne trebam vozit.-)
 
ni meni nije fora kofer, ali posto svakodnevno nanasam puno stvari... osim toga, uvijek ga mogu skinuti. tank torbu imam. i ruksak.
 
Sayock said:
dosli su u petak. prisustvovala sam skidanju kutije s mojeg :mrgreen: Od opreme sam narucila vjetrobran, gljive, nalju za rezervoar, nosac i kofer. isti kofer kao Flegma, samo u boji motora.

Ja sam uzeo crashbar-ove, a i joshy je na putu k meni  8), sviđaju mi se i nastavci za čuku od karbona to ide sljedeće.
 
Switch said:
Imaju pa nismo mi kramasaki drajveri, ti budu te odrali živog ak im izofftopičariš njihovu već crknutu temu  :LOL:

Ma nebu tebe niko živog oderal nego nije lijepo vrijeđat ljude.
I da naravno ne želim vam 80 stranica i toliko čekanje jer to nebi želio ni najgorem neprijatelju.
Uživajte u pilama, ko zna možda se i sretnemo negdje  (y)
 
Switch said:
Imaju pa nismo mi kramasaki drajveri, ti budu te odrali živog ak im izofftopičariš njihovu već crknutu temu  :LOL:

Nemoj tako! Pa baš je tema o novom zecu progutala najviše OT-a, normalno da je ljudima dojadilo!

Dajte više slike tih vaših puknutih rama, pardon, GSR-a :mrgreen:
 
Incredible said:
Ma nebu tebe niko živog oderal nego nije lijepo vrijeđat ljude.
I da naravno ne želim vam 80 stranica i toliko čekanje jer to nebi želio ni najgorem neprijatelju.
Uživajte u pilama, ko zna možda se i sretnemo negdje  (y)

Thnx. na ljepim željama, ak se sretnemo plačaš pivu jer si nas stero iz teme... :LOL: 8) :LOL:
 
Ivek said:
Nemoj tako! Pa baš je tema o novom zecu progutala najviše OT-a, normalno da je ljudima dojadilo!

Dajte više slike tih vaših puknutih rama, pardon, GSR-a :mrgreen:

Samo ti copraj, ja vidio više puknutih ninja nego rama od GSR-a...ti to offtopičariš po našoj temi ili??? :jesus: