GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

Joj kako dobar bajk a kako ruzan auspuh lol,u svih novih R-ova su auspusi i nosaci tablice katastrofa






Doduse svi ovi novi R-ovi su mi izgledom malo "prenafrizirani",a sto se tice gsxr-a 1000,za mene je najljepsi onaj model K2
 
Lijepo  (y) (y) Samo bih volio da u suzukiju malo smanje prednji kraj, kod svih novijih motora pari ko da je maska od nekog GT-a
 
nije mi nešto, malo mi je prednji kraj čudan :misli:
 
mv_agusta said:
nije mi nešto, malo mi je prednji kraj čudan :misli:

Tak je i večini bila nova cbr-ka 1000 odvratana, ali kada ju se dulje gleda sve je ljepša i ljepša...barem meni!  (y)

 
Horny said:
Tak je i večini bila nova cbr-ka 1000 odvratana, ali kada ju se dulje gleda sve je ljepša i ljepša...barem meni!  (y)

A ne CBR-ka je i dalje jako ruzna (pogotovo ona crvena) ali ovo, nije loseee.

Zbilja zanimljiv prelaz maske narezervoar, naglasava aerodinamicnos, ali mi malo vizir ne prati moderne linije cijelog motora. Ispuh sasvim prihvatljiv i reko bi ljep u odnosu na druge.

Reko bi ova Suza je ko suza (y)
 
Horny said:
Tak je i večini bila nova cbr-ka 1000 odvratana, ali kada ju se dulje gleda sve je ljepša i ljepša...barem meni!  (y)

meni je cbr1000rr još uvjek gadan vidio sam ga u metRRo bijeloj i onda je podnošljivo ali u bilo kojoj drugoj boji mi se bzvz
 
Motor djeluje "civilizirano"!!!!  :LOL: :LOL: :LOL:

Šalim se, super izgleda.

Samo, kada se sa ovoga padne... Kuku lele, kaj će to koštat!!!! :misli:
 
mv_agusta said:
meni je cbr1000rr još uvjek gadan vidio sam ga u metRRo bijeloj i onda je podnošljivo ali u bilo kojoj drugoj boji mi se bzvz

Nemoj offat, pljujemo po Suzukiu, a ne Hondi!   :mrgreen:

Dobar je Suzuki... ne izgleda loše  (y)
 
Horny said:
Tak je i večini bila nova cbr-ka 1000 odvratana, ali kada ju se dulje gleda sve je ljepša i ljepša...barem meni!  (y)
oš reč sve ružnija i ružnija

jedino ona bijela kak tak liči na nekaj