GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

Zildjian said:
mislin da nije ps, nisu krali djelove s drugih modela...
suzuki se još traži u prednjim farovima, oce neki radikali izgled ali mu ne ide baš  :no:

ne da mi se proučavat sliku u detalje, ali prvo šta sam vidio je usisnik, a ni ova naljepnica Gsxr baš ne stoji kako treba
 
fali mu samo milka nalja i to je to...  :mrgreen:

shala. nekako je, hmm, cudan. je, ima neku dozu agresivnosti i to je  (y) ali malo je obal i mekan i ne znam. :neznam: ali auspuh, nakon sto sam pogledala sliku par puta, i nije nako strasan.

ne znam sta ste se uhvatili usporedbe s cbkom, gadarija od njenog topa je nenadhebiva  :(
 
Nije los ali ni nije to to....nekak te nove hiljadarke su mi dizajnom premoderne ili moglo bi se reci ruzne.Dok izadje novi model vecini je ruzan a tek je poslije lijep.Po meni je to to dok ga prvi put vidis i srce ti stane.I honda i kawasaki novi su mi ruzni do bola,suzuki moze proci a yamaha i ducati su mi jednostavno savrsenstvo dizajna.Ovaj suzuki ni vam ni tam.Vidjet cemo s vremenom.
 
Nije loše, ali barem na slici mi je far malo u banani.
Nekako mi se čini da Suzuki polako, ali sigurno gubi na svojoj brutalnosti u dizajnu odnosno postaje nekako žanskast ili ti "Yamahast" motor.
 
Kako može plastika prednje maske i plastika poklopca zračnog filtera biti u komadu???
Zagledajte se malo da vidite koliko treba skinuti tog da se dodje do filtera...
I ona gornja "ŠKRGA" ne štima...nema sjene koja treba biti tu...

Čisti PS!  :palacdolje:
 
Ako nije PS, onda koji im je q, šta dr..aju više s tim prednjim svjetlom..napokon su pogodili na šestici i 750, a na 1000-ici opet  :bonk:..a auspuh može proć..uglavnom, bolji je od ovog na suzi 07/08 i kawi 08, čijim dizajnerima treba odat priznanje na remek-dijelima...
 
Bonbon...samo, gdje mu je nosač za tablicu.... :misli:
 
:shock:predobar je.. Odmah bi ga zakapario da imam keš.
A što se tiče topa, to se lako rješi..
 
ma..........k6 je car među SUKCIMA......sve mu je ljepo...rezeorvar,auspuh,svijetla,dug rep.....(mislim o k6)

ovaj ima prekratak rep,ko da nece biti mjesta za suvozača...pre kratak i premali auspuh...za razliku mogli su ga sada napraviti okruglog ili kockastog ili šesterokut...
 
Teški FŠ.  :palacdolje: Btw,honda je na slici izgledala grozno,očajno pa sam prominija mišljenje. Za fanove suzane se ipak nadam da neće na
"ovo" sličit,barem ne prednji kraj.
 
Fala Bogu! Uvik i u svemu postoje dva kraja ili krajnosti tako i u ovom slučaju.