GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

Malo su mi neke linije mlake, kao agresiva, a pol tog oblo..
 
Ma vi ste svi prolupali!  :mrgreen:

Kada bi se našao u nedoumici između cbr-ke i gsxr-a u biti nema razmišljanja cbr-ka
Meni je prekrasna  8)

Jedino Sekol je dao pravi argumenat!  :wink:
 
Horny said:
Ma vi ste svi prolupali!  :mrgreen:

Kada bi se našao u nedoumici između cbr-ke i gsxr-a u biti nema razmišljanja cbr-ka
Meni je prekrasna  8)

Jedino Sekol je dao pravi argumenat!  :wink:

Ko i uvijek  (y)
 
Neznam što je problem sad sa tim cbr-om, jedva ste prihvatili da je najjači i najbrži a valdja ćete prihvatit i da je naljepši motor  :mrgreen: Suzuki je samo još jedan u nizu...vjerojatno će imat i +10kg i naravno po motopulsu snage će imat "taman"  :mrgreen:
 
skladne linije i profinjen dizajn..........ako bude popraćen ogovarajućom mašinom u što ne sumnjam, bit će hit........... (y)

naravno ako nije PS :mrgreen:
 
aurellie said:
Neznam što je problem sad sa tim cbr-om, jedva ste prihvatili da je najjači i najbrži a valdja ćete prihvatit i da je naljepši motor  :mrgreen: Suzuki je samo još jedan u nizu...vjerojatno će imat i +10kg i naravno po motopulsu snage će imat "taman"  :mrgreen:

:mrgreen: Samo čekam taj test. Ne samo snage, nego će svega biti taman  :mrgreen:
 
Makar je ovo samo fotomontaža, na prvi pogled izgleda izvrsno. Možda zato što je centralni dio malo premasivan, ili je sjedalo previše otraga, ali motor djeluje vrlo ozbiljno i agresivno i to mi se dopada.
 
To je slika stara par mjeseci: http://www.motoplus-web.com/forum/viewtopic.php?t=2386&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=22f8bfdb73232f05c1fffc32f9b7ebce
 
PS

i ružan je
 
mislin da nije ps, nisu krali djelove s drugih modela...
suzuki se još traži u prednjim farovima, oce neki radikali izgled ali mu ne ide baš  :no:
 
Meni se ovaj, kao i svako gsxr do sad, jaaakkooo sviđa....možda bi malo prednje svjetlo promijenio,ali....sve u svemu  (y)