GSX S1000 napokon pokucao i na moja vrata

Bob Rock said:
750 nemaju u salonu ?

nema, cisto bi volio radi estetske usporedbe.. 750 nema ni strasnu cijenu al opet tesko da bi ga uzeo iako litra ode na 100tkn dok dodjes do ceste, ruzno :shock:
 
I mislio sam da ga nema...Prodano je sve sa zaliha... Moj če tek sa trake sići 15.10.  :(  ...Ne mogu se lovom dobaciti do ovog od 1000 cc,ali mi je i prejak za moje potrebe.. Treba mi za na posao i za na more ljeti... 99% gradska vožnja, tako da če mi 750 biti sasvim u redu.. Sigurno da je litrenka bolja, ali mi je estetski ljepša 750-ica..
 
Nije loše, sad je u fazi oporavka, obnavlja mu se dlaka  :) ...Hebi ga , tužno izgleda u odnosu na prije, ali radujem se svaki put kad napad te nesritne seboreje prođe.. Onda smo 4-5 mjeseci mirni... Kad se još malo oporavi stavit ču koju fotografiju na temi o ljubimcima..A eto, Suza če mi pomoći da manje mislim na to  :wink:
 
Bob Rock said:
I mislio sam da ga nema...Prodano je sve sa zaliha... Moj če tek sa trake sići 15.10.  :(  ...Ne mogu se lovom dobaciti do ovog od 1000 cc,ali mi je i prejak za moje potrebe.. Treba mi za na posao i za na more ljeti... 99% gradska vožnja, tako da če mi 750 biti sasvim u redu.. Sigurno da je litrenka bolja, ali mi je estetski ljepša 750-ica..

e jebote naopake drzave, tko ima love opet ne moze do motora :mrgreen:
 
Bob Rock said:
Nije loše, sad je u fazi oporavka, obnavlja mu se dlaka  :) ...Hebi ga , tužno izgleda u odnosu na prije, ali radujem se svaki put kad napad te nesritne seboreje prođe.. Onda smo 4-5 mjeseci mirni... Kad se još malo oporavi stavit ču koju fotografiju na temi o ljubimcima..A eto, Suza če mi pomoći da manje mislim na to  :wink:

(y)
 
Prosao danas do gore.. Fora izgleda.
ef27779b5bc8636dc02b69163a73cc9d.jpg


Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

 
Eto netko prodaje skoro novog ... prava makina (y)
netko s foruma :misli:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsx-1000-999-cm3-oglas-22932879
 
hellboy1974 said:
Eto netko prodaje skoro novog ... prava makina (y)
netko s foruma :misli:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsx-1000-999-cm3-oglas-22932879

mnogo lep al premala razlika na cijenu novog :huh:
 
Evo malo dojmova nakon prvih 2000km..
Motor mi je vrlo upravljiv i lagan za voziti. Nakon 20kg težeg z750 ovo je divota. Od početka imam osjećaj da ga vozim godinama. Lijepo pada u zavoj, čak i kad kočiš u njega ne širi putanju. Sic je udoban, a pozicija relativno uspravna i ugodna za dulje voznje. Najviše sam napravio 600km u jednom danu i to bez neke veće muke. Suspenzija mu je previše skakutava na grbama ali mislim da je to stvar tvorničkih postavki. Kad se vratim sa godišnjeg probat ću to posložiti. Inače najveća mana i meni uglavnom jedina ozbiljna je zivčan odaziv na gas do 4000 okretaja. Kod davanja gasa, nakon što je bio skroz zatvoren motor osjetno cuka te je teško držati konstantnu brzinu na niskim okretajima. To je osjetan problem kod otvaranja gasa pri izlasku iz zavoja te prelasku preko grba jer motor neočekivano krene. Planiram preko zime odfurati ga na dino stol i napraviti ecu remap. Toliko za prvi tjedan...
 

Attachments

  • DSC_01961.jpg
    DSC_01961.jpg
    1 MB · Views: 576
Ajde poslikaj malo bolje taj kufer i nosač. Meni je f bio zanimljiv ali nedostatak neke prtljage me ohladio...
 
Nosač je robustan i čvrst 800kn. Imao sam isto od Givia na z750 i dan danas je tip top. Na to ti jos ide postolje 200kn a kofer biras kakav hoćeš od 30-56l
Ja imam 46l u koji stanu dvije full kacige.
 
Zvuk je ok, nije pretih. Normalno volio bi da je dublji i glasniji u leru, al sa današnjim euro 4 normama i ograničenjima... dobro je. Inače kad makneš serijski auspuh zvuk je skoro isti tako da se ne isplati mjenjat ga ako ne misliš i grane. Ta opcija je skupa i povlači druge troškove, a da ne spominjem probleme na tehničkom. Snimat ću jedan dan zvuk pa staviti.