GSXR 1000 K7

PeroGsx-r said:
(y) (y) uskoro mi stiže takav ... :D :D 8)

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer: :D
 
Pivi said:
Darq, daj se molim te naući postat slike na forum...više sam puta naišao na tvoje slike...i vidim thumnail i idem kliknut a ono nema link...daj probaj ti kliknut na svoju sliku.....jesi?   Kužiš?
:wink:
sorry...kasno sam skužio...ovoga...medo je u par postova ispod promjenio putanju thumbnail-a...pa...ono...ja nisam niš dirao..sorry...
 
razlika K5 K7

razlikeiy7.gif
 
sale ti si neki čarobnjak...? :mrgreen:

šalim se dobro da si složio ovaj gif, tako se najbolje vidi...

p.s. samo si trebao malo duži period promjene staviti :mrgreen: :LOL:


p.s.s. kad se prikaže stari, vidi se da je novi ispod... :mrhappy:
 
Sad sam uocio jedan detaljcic. Ako je ovo stvarno definitivan izgled K7, tada ce on imati dvije spulje. Mislim da se na slici dolje to lagano vidi.

suzukik7detaljpn6.jpg
 
Sasa MK Motori said:
Sad sam uocio jedan detaljcic. Ako je ovo stvarno definitivan izgled K7, tada ce on imati dvije spulje. Mislim da se na slici dolje to lagano vidi.

suzukik7detaljpn6.jpg

možda onda i dva cilindra :jesus: :jesus:
 
Sasa MK Motori said:
Sad sam uocio jedan detaljcic. Ako je ovo stvarno definitivan izgled K7, tada ce on imati dvije spulje. Mislim da se na slici dolje to lagano vidi.

suzukik7detaljpn6.jpg
točno...euro 3 :wink:
 
sportska voznja na stazi,  normalna cestovna voznja i voznja na mokrom terenu (staza vjerovatno)

slicno kao sto ima bmw na k1200s
 
Ma znam to, nego tako oni dezinformatori sa Raptorsa tvrde. To OK, ali traction control na seriskom motoru.  :misli:
 
Medo said:
Ma znam to, nego tako oni dezinformatori sa Raptorsa tvrde. To OK, ali traction control na seriskom motoru.  :misli:

raptors and rockets imaju samo fals fotke... podatci su im recimo tocni...

vidjet cemo, sutra je predstavljanje
 
Da, spomin ju i B-Kinga sa Hayabusinim motorom da dolazi i9duću sezonu a da je Hayabusa ostala ista.
 
Medo said:
Da, spomin ju i B-Kinga sa Hayabusinim motorom da dolazi i9duću sezonu a da je Hayabusa ostala ista.

iducu sezonu niposto ne vjerujem.. imali bi tri motora u istoj klasi.. sv, bandit i onda gsr

a bandit sada izlazi novi (vodenjak-cista propast) i kazem, drzat ce ga do 2008. kada ce ga zamjeniti gsr

my two cents