GSXR 1000 K7

101 said:
Je možda i bude , ali po pravilniku buš na trkama moral imat dva topa !!! :palacdolje: :palacdolje:

Ma bude se Sale trudil da promjene pravilnik!  :jesus: :mrgreen:
 
sve gore i gore...  :x :x :x
 
meni skoro isto izgleda osim kaj su ga poružnili s kiklop svjetlom...
spuhovi su okej al tek kad se zamjene....sviđa mi se kaj su sastrane....joj ma nema do aprilije sve šta je dobro ona već ima :D
 
Sasa MK Motori said:
istina, ni ja ne vidim nikakve promjene. Sigurno ce biti nesto jaci zbog druge elektronike ali koliko ce se to osjetiti, to cemo vidjeti samo mi na stazi. Bas sam razgovarao sa Taubijem oko kuplunga, naime za utrke se bolje pokazao kuplung na sajlu pa cemo vidjeti na koji nacin bi mogli zamjenit tu hidrauliku za sajlu na novom modelu. Bit ce potrebno malo prilagodjavanje i podesavanje ali u kompletu, novi motor moze biti samo bolji od starog. Ja se samo nadam da ce Akrapovic napraviti jedan auspuh kao do sada  :?
a zaš je sajla bolja od hidraulike :misli:
pa nemože nikak lakše bit sajlom odvajat kvačilo neg hidraulično... :neznam:
se kvari ta hidraulika ili šta ??
 
na bikewalls.com ima 13 lijepih 1900×1200 slikica :) KOliko slike mogu biti lijepe s tako ruznim motorom.  :palacdolje:
 
Svaki dan mi je sve ljepši kak ga gledam, a kaj se tiče fara i ovak i onak bi ga skinul dole za stazu!  :D
 
Kralj je kralj pa kak god on izgledao!Zajedno sa zx 10 opet drže pobjednički tron u klasi. Tema o 2007 R1: meni je ljepa ova boja meni ona ... Čitajući ove dve teme skužio sam ispred kafića R1 na cesti i stazi Suzuki hmm, pa tak je i dosad bilo....
 
GSX 1402 said:
Kralj je kralj pa kak god on izgledao!Zajedno sa zx 10 opet drže pobjednički tron u klasi. Tema o 2007 R1: meni je ljepa ova boja meni ona ... Čitajući ove dve teme skužio sam ispred kafića R1 na cesti i stazi Suzuki hmm, pa tak je i dosad bilo....

Replika:

Suzuki i Kavasaki na stazi  (y)
 
darQ said:
a zaš je sajla bolja od hidraulike :misli:
pa nemože nikak lakše bit sajlom odvajat kvačilo neg hidraulično... :neznam:
se kvari ta hidraulika ili šta ??
puno lakša su potrebna podešavanja na sajla sistemu a i nema prenapetosti kvačila kao na hidraulici...ukratko
 
meni je ružan, pogotovo auspusi  :palacdolje:
 
Svi vi koji pljuvate i kenjate po motoru to je samo zato što ste zavidni. :jesus: Sumnjam da bi i jedan od vas ga odbil imat doma.Motor je čista petica (y)
 
mv_agusta said:
meni je ružan, pogotovo auspusi  :palacdolje:
Ma sasvim mi je jasno tvoje mišljenje, ti si se već navikao na talijanski poluproizvod pa si več izgubio osječaj...
 
Javio mi Puscenik iz Kelna da motor puno bolje izgleda u zivo nego na slikama. Od podatak je rekao da motor naravno ima vise snage, zahvaljujuci novoj elektronici snaga je i bolje rasporedjena ... zatim ima vece ispusne ventile, a Taubi je proucavajuci po stranicama rekao da su tu jos mnogi sitni al bitni detalji poput titanskih ventila i slicno, sve u cilju da se okretaji motora malo podignu a time i snaga. Kod Suzukija je dobro sto po onom kako izgleda, motor ce i dalje biti strasno jak odozdola, a na visokim okretajima sigurno nece zaostajat za konkurencijom, zapravo za R1.
E da, ova dva nova auspuha nisu tako veliki, potpuno su isto teski kao onaj jedan proslogodisnji.