Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Meni danas stavljene gume na motor isto EVO, jedva cekam skupit motor da ga probam 😁
 
  • Like
Reactions: Dene
Moooožda je mala razlika od polovice korištenja na strani EVO, "obične" su znale tu i tamo blago pustiti nakon što su bile potrošene do pola, kod ovih nisam takav dojam stekao, doduše vjerovatno su i uvjeti korištenja nešto drukčiji jer je sad asfalt ful ugrijan. Nisam toliko dobar vozač da bih neku znatniju razliku primijetio.
 
Nekako mi prednja pepa dosta vjv je veci tlak jer sam im zaboravio rec na koliko da napuhaju a i servisirao sam prije 2 dana vilice pa moze bit da sam se navikao na losije pa mi ovo cudno
 
Moooožda je mala razlika od polovice korištenja na strani EVO, "obične" su znale tu i tamo blago pustiti nakon što su bile potrošene do pola, kod ovih nisam takav dojam stekao, doduše vjerovatno su i uvjeti korištenja nešto drukčiji jer je sad asfalt ful ugrijan. Nisam toliko dobar vozač da bih neku znatniju razliku primijetio.
Dovoljno dobro za mene. Tnx (y)
 
Upravo skinuo SF+ i stavio SF + evo

Pa cemo vidit kako ce ici

DF881BB7-F161-46B5-8424-FB811083B771.jpeg
 
Mitas Sport Force + Evolution (samostelujuci pritisak)

12 km napravljeno na gumi 😂😂😂😂😡
Zao mi je al sad mi je lakse 😆...ja sam prilikom izlijetanja u zavoju rasjeko bt016 pro nakon 500km 😔 tako da sam ja nesto km i napravio
 
  • Love
Reactions: SpoRRi