GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

ivan2987 said:
da,stavio mi frend nedavno tu Pirelli Scorpion....
on kaže da je guma odlična,zadovoljan je.


A koja je shema,di se može kupit?

Ime i Prezime
Adresa za isporuku
Kontakt broj
- dostava 25,00 kn
- plačaš sve prilikom preuzimanja
- uz gumu naravno račun
- ovisno u koje doba dana dobijem podatke dostava unutar 24-48 sati ( Subota -Nedjelja se ne računa )

I to je to, naravno podatke možeš poslati na pp  (y)
 
bimba said:
a onda uzmeš gumu namijenjenu za mješovitu upotrebu

Ja ti mogu ponuditi:

Pirelli Scorpion.MX Extra DOT1510 za 332,00 kn
Pirelli Scorpion MX Extra DOT0613 za 375,00 kn
Pirelli Scorpion.MX Midium Soft za 430,00 kn

Da ne bi bilo svaki cigo svog konja hvali, mogu ti uz ovo reć još sljedeće. Ponudio sam ti Pirelli-a jer se radi o vrhusnkom proizvođaću koji je trenutno u vrhu kada su svjetska prvenstva u pitanju. S druge strane, sto ljudi , sto čudi, i svatko će ti se kleti u drugu gumu. Radi se o tome da je segment hard enduro/motocross veoma specifičan i subjektivna strana tu dolazi najviše do izražaja i zbog toga je u ovom segmentu kada je u pitanju izbor guma , pa tako i motora skoro nemoguće napravit neku selekciju po pitanju najbolji, dobar , loš. Na našem tržištu, najzastupljeniji je tu Mitas, ali to može zahvaliti prvenstveno cijeni.  (y)

Samo mi još reci u čemu je razlika između ove dvije DOT1510 i DOT0613?

Godina proizvodnje ili?
 
ivan2987 said:
Imaš 2015?
Neboj se gume stare 2-3 godine pogotovo ako je dobro uskladištena
a u bimbe 100% je  (y)
Iako vjerojatno ima i 2015
 
DADO+ said:
osim navedenog, za onaj prije se sjećam da sam izvalio dobru lovu ;)
a ova dva valjda ne mogu fulati toliko jedan od drugoga za kontrolu,
kako su drugi (3alfa3 npr.) pisali o njima, pa ću vidjeti
  :mrgreen: baš otipkao

http://www.ebay.com/ulk/itm/191291627995

Evo ovog koristim,inače prodaju se i u Louisa po 15 eura.Strava je ;)
 
e te tražim, prodaje jedan i na forumu, ali mislim da bi trebalo to biti i jeftinije,
pa ono; nije hića i do sezone će biti valjda ...  (y)
 
DADO+ said:
e te tražim, prodaje jedan i na forumu, ali mislim da bi trebalo to biti i jeftinije,
pa ono; nije hića i do sezone će biti valjda ...  (y)
Moj je već na putu :mrgreen: 30kn, free shipping
 
Može, plan mi je usporedit ga sa manometrom na benzinskoj. Svojevremeno bio naručio 3-4 jeftilen digitalne vage iz kine (one na koju se objesi predmet koji se važe) i sve su pokazivale isto tako da niska cijena ne mora odmah značit sranje.
 
bricksrheavy said:
Može, plan mi je usporedit ga sa manometrom na benzinskoj. Svojevremeno bio naručio 3-4 jeftilen digitalne vage iz kine (one na koju se objesi predmet koji se važe) i sve su pokazivale isto tako da niska cijena ne mora odmah značit sranje.

(y) ja našao jedan klasični bez baterija - testiran - točan  :D

ovako nešto
CYP055-Car-Tire-Pressure-Gauge-Diagnostic-Tools-detector-Auto-font-b-Motorcycles-b-font-Manometer-font.jpg
 
DADO+ said:
(y) ja našao jedan klasični bez baterija - testiran - točan  :D

ovako nešto
CYP055-Car-Tire-Pressure-Gauge-Diagnostic-Tools-detector-Auto-font-b-Motorcycles-b-font-Manometer-font.jpg

To imam i ja doma, naručio sa ebaya i koštalo je nekih 2 i pol kikirikija no nisam nikad koristio. Znači valja?
 
Kao bitno ti je i od zivotne vaznosti kolki ce tlak bit dok juris astronoskih 76 kroz trnjane i garcin    :hehehe:
 
Kakvu faking stazu, pa tamo samo pickice bez muda idu  :jesus:  uostalom imam sve sto mi je potrebno pa cak i IC mjerac vanjse temp gume  :LOL:
 
a ne znam - ti si rođen za TT  (y) ali ja kako sam već malo stariji
samo vrtim:
bolje i muda u gaćama, nego da mi je u mašti Aquila GV 650  :mrgreen: ;)
 
Kad/ako ikad budes volio motor onoliko koliko ga volim ja ( pod motor mislim na motor, ne na ono smece sto zovete motorima ) onda ces znat koliko je tesko sjedit na terasi kljakav i polomljen, a jedino na sta se mos popet je resicarsko smece koje nepodnosis organski, e da, toliko ocajan kad budes e onda ces moc reci "da ja volim motor", a dotad  :prsti: