GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

moguće  (y)
ja uopće ne volim motor :misli: čak sam mislio, kad sam bio mlađi,
da bi mogao na moto susretima vizavi toga nešto nategnuti,

ali danas, pogotovo sa svojim - ništa  :( :LOL:


...samo pitaju za R1  :mrgreen:
 
Kinge, jos nisam sjeo ma motocikl i da me nije odusevilo.

Mene samo mrze napuvani tipovi koji sjednu par puta na husaberg i provozaju se po sumi i odma su EnduroLab.
 
Sredju said:
Kinge, jos nisam sjeo ma motocikl i da me nije odusevilo.

Mene samo mrze napuvani tipovi koji sjednu par puta na husaberg i provozaju se po sumi i odma su EnduroLab.

:LOL:

oni ne prate teme o gumama, jer su im u "malom prstu" ;)  :mrgreen:
 
KING RR said:
Kad/ako ikad budes volio motor onoliko koliko ga volim ja ( pod motor mislim na motor, ne na ono smece sto zovete motorima ) onda ces znat koliko je tesko sjedit na terasi kljakav i polomljen, a jedino na sta se mos popet je resicarsko smece koje nepodnosis organski, e da, toliko ocajan kad budes e onda ces moc reci "da ja volim motor", a dotad  :prsti:

Ja sam iz pouzdanih izvora dobio informaciju da ti u biti nemaš motor, odnosno da ga čak i ne znaš vozit, zato molim te o gumama nemoj komentirat  :jesus:
 
giphy.gif
 
bimba said:
Ja sam iz pouzdanih izvora dobio informaciju da ti u biti nemaš motor, odnosno da ga čak i ne znaš vozit, zato molim te o gumama nemoj komentirat  :jesus:

Najjači si bimba , od kad sam na forumu ovo je najjači komentar
 
bimba said:
Ja sam iz pouzdanih izvora dobio informaciju da ti u biti nemaš motor, odnosno da ga čak i ne znaš vozit, zato molim te o gumama nemoj komentirat  :jesus:

Tako je  :mrgreen:  preciznije nisam ga nikad ni imo i nisam nikad ni vozio    :mrgreen:
 
plastikman said:
Najjači si bimba , od kad sam na forumu ovo je najjači komentar

Nemoj da ti herc otkaze od tolikog ponosa, znas ono, dat ce bimba opet popusta dobricina prava, pa je lizanje supka potpuno nepotrebno  :mrgreen:
 
KING RR said:
Nemoj da ti herc otkaze od tolikog ponosa, znas ono, dat ce bimba opet popusta dobricina prava, pa je lizanje supka potpuno nepotrebno  :mrgreen:

Prc do jaja.



:mrgreen:
 
KING RR said:
Nemoj da ti herc otkaze od tolikog ponosa, znas ono, dat ce bimba opet popusta dobricina prava, pa je lizanje supka potpuno nepotrebno  :mrgreen:
Još da se ja prodajem za 100kn ko neki šepavi dušebrižnici možda bi se i uvrijedio.
Ali evo odgovaram ti sa klonje jer koliko vidim ti je nemaš kod kuće pa eto kroz usta ispada
 
pozdrav svima..

posto se blizi proljece, dolazi i kupnja novih guma za ljubimicu..radi se o Yamahi R6 2005. god. pa bih htio pitati koje gume da uzmem? posto sam totalni lajbek sto se toga tice, svaka preporuka je dobrodosla..

ne vozim na stazi, za svakodnevnu upotrebu..

hvala..
 
BarellOfFun said:
pozdrav svima..

posto se blizi proljece, dolazi i kupnja novih guma za ljubimicu..radi se o Yamahi R6 2005. god. pa bih htio pitati koje gume da uzmem? posto sam totalni lajbek sto se toga tice, svaka preporuka je dobrodosla..

ne vozim na stazi, za svakodnevnu upotrebu..

hvala..

procitaj prethodnih 306 strana i sve ce ti biti (ne)jasno...
 
bimba said:
Što se nas tiče ( Motobox ) ista je u tijeku. Međutim , u web shopu cijene nisu još ažurirane, upravo se radi na tome jer ne spuštamo cijene za jednaki postotak na sve artikle, nego popust ovisi o količinama koje imamo i datumima proizvodnje.

Popusti idu do 30% na normalne cijene, i odnose se na Metzeler i Pirelli gume sa lagera
Nadam se i dajemo sve od sebe da sve bude vidljivo u web shopu do kraja tjedna
U međuvremenu, može mi se u temi , ili putem pp-a poslat upit za gume koje su interesantne pa ću ja brzo dat cijene i modele koje možemo ponudit sa popustom

Jel azuriran web da idem gledat ili da maltretiram tu? :)
Trenutno imam Z6 (120/180 set), trebam novi set ili nesto usporedivo ako je jevtino. ;)
Na Z6 imam NULA zamjerki (ok, realno, malo teze se ruše u nagib ali to je sve) iako sam trosio i neke "modernije" gume prije njih pa se necu zalit ako ih "moram" opet staviti.
Zadnji put kad gledah Z6 cifru na webu bile su realno isto kao i prije ~3 godine kad sam stavio zadnji set.

Thnx!
 
Cortez said:
Jel azuriran web da idem gledat ili da maltretiram tu? :)
Trenutno imam Z6 (120/180 set), trebam novi set ili nesto usporedivo ako je jevtino. ;)
Na Z6 imam NULA zamjerki (ok, realno, malo teze se ruše u nagib ali to je sve) iako sam trosio i neke "modernije" gume prije njih pa se necu zalit ako ih "moram" opet staviti.
Zadnji put kad gledah Z6 cifru na webu bile su realno isto kao i prije ~3 godine kad sam stavio zadnji set.

Thnx!
Koliko si km odradija u te tri sezone???
 
Cortez said:
20.000km od 06./2013. do sad.
Realno ti svaka moderna ST guma moze biti idealna jer očito nisi agresivan vozač,ja bi na tvom mistu gleda koja je najpovoljnija.Meni je recimo Z8 već na 7000 bija gotov ali san vozija dok nije došla do konaca,sve skupa 8000 km-Honda Hornet 600
 
cadjo said:
Realno ti svaka moderna ST guma moze biti idealna jer očito nisi agresivan vozač,ja bi na tvom mistu gleda koja je najpovoljnija.Meni je recimo Z8 već na 7000 bija gotov ali san vozija dok nije došla do konaca,sve skupa 8000 km-Honda Hornet 600

Thnx, nisam znao kakav sam vozac.  :mrgreen:

Imam nesto oko 100.000km na raznim ST gumama i Z6 su mi ok, a koliko vidim jeftinije nista ni ne postoji,
however, zbrajanjem trenutnih cijena na bimbaweb-u dolazim do 1510kn, sto bi sa lokalnom montazom ispalo
10kn vise nego sto sam ih platio 2013. godine usred sezone.

:?

Nije da imam nesto previse izbora jer nove gume svakako trebam, ali sjetih se gledati cijene sad jer sam ocekivao
da se moze fino uštedit, kad ono..  :?
 
Cortez said:
Thnx, nisam znao kakav sam vozac.  :mrgreen:

Imam nesto oko 100.000km na raznim ST gumama i Z6 su mi ok, a koliko vidim jeftinije nista ni ne postoji,
however, zbrajanjem trenutnih cijena na bimbaweb-u dolazim do 1510kn, sto bi sa lokalnom montazom ispalo
10kn vise nego sto sam ih platio 2013. godine usred sezone.

:?

Nije da imam nesto previse izbora jer nove gume svakako trebam, ali sjetih se gledati cijene sad jer sam ocekivao
da se moze fino uštedit, kad ono..  :?
Pirelli angel st 1500kn set. Mislim okvirno :misli:
Super guma koja ide u nagib kao sportska (y)
 
poštar said:
Pirelli angel st 1500kn set. Mislim okvirno :misli:
Super guma koja ide u nagib kao sportska (y)

Super, trazim popuste za Z6 a ti preporucis nesto jos skuplje. :)
Da su 1500 uzeo bi ih.