GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Diablo Rosso III, dostupan na lageru proizvođaća, ja ovaj tjedan radim prvi narudžbu/uvoz u ovoj godina, i roba mi stiže unutar dva tjedna. Bridgestone S21, po najavi, u distribuciju ide krajem veljače, a C.SportAttck 3 krajem ožujka.

E sad, ovisno o potražnji , kada stignu , počet će se voziti. Međutim, za konkretne i točne informacije, da bi ja bio u mogućnosti napisati to je takva i takva guma, i stajati iza toga, to ću moći tek tamo pred jesen.
 
LemmyZD said:
(y) (y) (y)
Reci mi molim te kakve su DR II? U usporedbi s recimo M7RR ili S20

Suho i vozne osobine, ništa lošija, ni bolja
U odnosu na M7RR , lošija po kilometraži i na mokrom
U odnosu na S20 lošija na mokrom, bolja po kilometraži

DRIII stiže kroz dva tjedna
 
bimba said:
Diablo Rosso III, dostupan na lageru proizvođaća, ja ovaj tjedan radim prvi narudžbu/uvoz u ovoj godina, i roba mi stiže unutar dva tjedna. Bridgestone S21, po najavi, u distribuciju ide krajem veljače, a C.SportAttck 3 krajem ožujka.

E sad, ovisno o potražnji , kada stignu , počet će se voziti. Međutim, za konkretne i točne informacije, da bi ja bio u mogućnosti napisati to je takva i takva guma, i stajati iza toga, to ću moći tek tamo pred jesen.
Onda cemo se cut za jedno mj dana pa da odlucin hocu li za kakvu hypersport a M7RR je uvik dobra kupnja  (y)
 
bimba said:
Nemam pojma o čemu pričaš  :mrgreen:

Stigle Diablo Strade, nisam ih gledao i pipkao jer su na drugoj adresi, pretpostavit cemo da je sve ok.  :tongue:
Zahvaljujem jos jednom.  (y)
 
DADO+ said:
kad stigne, isprobaj i javi jel' valja  (y)
Stigao mjerni uređaj :mrgreen:
:misli: usporedio sam ga sa manometrima na dvije pumpe; na jednoj je bio analogni a na drugoj digitalni - u četiri mjerenja odstupanje u odnosu na manometar na pumpi je u prosjeku bilo unutar 0.1 bara. Što se tiće kvalitete izrade izgleda skroz solidno (pogotovo u odnosu na koliko košta) (y)
 
bimba može cijena setova guma za skuter x10
zanimaju me Metzeler Feelfree i Pirelli Diablo Scooter
 
120/70-15
150/70-13

Trenutno nemamo komplet prednja i zadnja na lageru, ali pustili smo narudžbu , pripremamo se za sezonu , i gume stižu kroz dva tjedna.

Cijene guma za sezonu 2016 , gotovina:

120/70-15 Feelfree 395,00 kn
150/70-13 Feelfree 416,00 kn

120/70-15 D.Scooter 395,00 kn
150/70-13 Feelfree 416,00 kn

Trenutno imam dva komada Feelfree-a u 150/70-13, cijena sada u zimskom sniženju 353,00 kn

 
bimba koliko pumpat gume pireli diablo rosso 2  na ducati monster 1100s 2009.
voznja solo ,otvorena :misli:
 
F 2,2
R 2,4
 
bimba said:
120/70-15
150/70-13

Trenutno nemamo komplet prednja i zadnja na lageru, ali pustili smo narudžbu , pripremamo se za sezonu , i gume stižu kroz dva tjedna.

Cijene guma za sezonu 2016 , gotovina:

120/70-15 Feelfree 395,00 kn
150/70-13 Feelfree 416,00 kn

120/70-15 D.Scooter 395,00 kn
150/70-13 Feelfree 416,00 kn

Trenutno imam dva komada Feelfree-a u 150/70-13, cijena sada u zimskom sniženju 353,00 kn

po ovom su cijene za metzeler i pirelli iste ili je doslo do greske kod c/p :D
 
Barabones said:
po ovom su cijene za metzeler i pirelli iste ili je doslo do greske kod c/p :D

Nije greška, iste cijene će biti .

E , zaboravio sam ti reći da trenutno od navedenog imam Metzelera u 150/70-13 još dva komada i trenutno ti je akcijska cijena 354,00 kn. Isplati ti se sad uzeti zadnju pa za par tjedana kad mi stigne prvi ulaz ove godine, prednju naknadno  (y)

 
bimba said:
Nije greška, iste cijene će biti .

E , zaboravio sam ti reći da trenutno od navedenog imam Metzelera u 150/70-13 još dva komada i trenutno ti je akcijska cijena 354,00 kn. Isplati ti se sad uzeti zadnju pa za par tjedana kad mi stigne prvi ulaz ove godine, prednju naknadno  (y)

super, hvala ti  (y)
prenesem frendu pa se čujemo
 
Metzeler Sportec M3, 652,00 kn
 
piljun said:
Ima ko iskustvo sa racetec rr om u k2 smjesi.



Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

hm kolko sam sad uspio nać ipak je k3 predviđena za cestu a ne k2  :misli:

onda , jel proba neko ?

usporedba vs GP Racer vs supercorsa  :misli:
 
piljun said:
hm kolko sam sad uspio nać ipak je k3 predviđena za cestu a ne k2  :misli:

onda , jel proba neko ?

usporedba vs GP Racer vs supercorsa  :misli:

Ja sam potrosia jednu K2 zadnju i sad imam K1.

Nemogu je usporedit sa gore navedenim, al osjetno se brze vozi u odnosu na diablo rosso corsa

Trenutno se vozim  na K1 i pri  temp od 7 -  12 stupnjeva  se moze fino potegnut

Nism ti puno pomoga al eto bar nesto

Poz
 
piljun said:
Ima ko iskustvo sa racetec rr om u k2 smjesi.



Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

brzo se grije, precizna, zove na življu vožnju, brzo se hladi ..
ne bih je vozila ispod 15 Celzijusa, po mokrom nije za divljanje baš..
slična Pirellici SC2  :wink: