GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Pukla gurtna koja drži vreću za spavanje , vidim da vreća lamata u retrovizoru iza mene, 2 sek poslije zaškripi guma ugasi se motor, i driftanje iz lijeve trake do zaustavne  :vozi: hvala bogu da nisam pao, :moli: i hvala slovencu na Vstromu koji je stao i pomogao mi vreću isčupati.  (y)
Šteta - portgan blatobran + štitnik lanca, guma za bacit, vreća (jebeš vreću).
 
Uuuuuuuu Zlogi dobro je prošlo (y) Kužiš sad razliku kofer - bisage, a ljudi se pitaju što bi :misli: i koferi su im ružni.
 
Jebga tak je kak je nazalost ispalo  :(
Bimba stiglo je hvala na brzini  (y)
 
Nema na čemu  (y)
 
Jel mi može netko napisati kakva iskustva sa Metzelerkama K1 i K2 korištenim na cesti na temperaturama 15-25 stupnjeva (9-10 mjesec)?
Došao sam do nekih sa staze, solidno izgledaju. O zadnjim gumama se radi,  a ostavio bi kupnju novih za slijedeću sezonu pa bi htio iskoristit koju od ovih do kraja.
Koliko sam skužio K2 zadnja je za niže temperature  :misli:
 
K1 i K2 bi trebale biti ekvivalent Dunlop GP212 (ovisno o smjesi) dok K3 je ekvivalent Dunlop GP Raceru. A tako bi se trebale i ponašati, naravno sve je to teorija, prakse nemam  :mrgreen:
 
Borinjo said:
Jel mi može netko napisati kakva iskustva sa Metzelerkama K1 i K2 korištenim na cesti na temperaturama 15-25 stupnjeva (9-10 mjesec)?
Došao sam do nekih sa staze, solidno izgledaju. O zadnjim gumama se radi,  a ostavio bi kupnju novih za slijedeću sezonu pa bi htio iskoristit koju od ovih do kraja.
Koliko sam skužio K2 zadnja je za niže temperature  :misli:
Ne možeš uspoređivati stazu s cestom.
Da, na Grobniku tvrđa smjesa, grijači i temperatura staze niža.
 
Dobar dan! Treba mi hitno set guma za shivera pa me zanima da li bimba može srediti neke Mitasice?? Ili neki drugi set ako ima neka akcija ili slično..? Hvala!
 
kokolo_f said:
Dobar dan! Treba mi hitno set guma za shivera pa me zanima da li bimba može srediti neke Mitasice?? Ili neki drugi set ako ima neka akcija ili slično..? Hvala!
:LOL:
U kojoj si ti vremenskoj zoni zapea :misli:
 
Pozdrav Bimba i ekipa.
Može koji prijedlog za nove papučice za K 1300r,
Uzeo sam pred kraj pretprošle godine Pirelli Angel gt,  nove su bile super,
suha vožnja ovu sezonu ok,rijetko kad proklizavanje,
ali nedavne dvije vožnje po  kiši(bože sačuvaj).
Ajmo sad neki prijedlog za nabavku za iduću sezonu.
Znači vozim i suho i kišu, ni me struh hahahhah.
 
na platnu žena, ja, kofer i tank torba, cca 400km :naklon:

nikada više, ali JBG, bilo je i jedno žešće kočenje s prednjom uradi sam ABS-om i zadnjim blokiranjem,

(neka blesava ženica s golfom, bez tablice izletila sa strane na cestu :LOL: )


3hYX8py.jpg
 
zlogi,

ona tvoja je PD koliko je ova ostavila traga :LOL:

ali mi nije bilo baš do fotkanja,
više sam joj yebo sve po spisku ;)

tj.

bila je već za baciti, ali sam mislio da bude izdržala još i put do Omiša i nazad
i onda mi se baš desi takvo kočenje na daljem putu :mrgreen:

HDiQ2eV.jpg
 
Rudar said:
Pozdrav Bimba i ekipa.
Može koji prijedlog za nove papučice za K 1300r,
Uzeo sam pred kraj pretprošle godine Pirelli Angel gt,  nove su bile super,
suha vožnja ovu sezonu ok,rijetko kad proklizavanje,
ali nedavne dvije vožnje po  kiši(bože sačuvaj).
Ajmo sad neki prijedlog za nabavku za iduću sezonu.
Znači vozim i suho i kišu, ni me struh hahahhah.

Metzler Roadtec 01, namontira danas, moran još probat....