GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

brzina said:
E, o tome pricam. Ne vozim se samo zadnjih 7 dana, jer stvarno ne mogu



Ovo joj je fejs https://www.facebook.com/AlaskaMotoGirl/


@bimba U kojim dimenzijama bi i koje ofroad gume preporucio za cbr 600rr ???
Jer, ove KAroo gledam sada
na sajtu, nema za prednju u 17" dimenzijama...

Gasi internet
 
Pozz ekipa, ima li tko neku preporuku za gume za maxi enduro motocikl tipa tenerka 1200 ili gs koje su izrazito za cestu i za naterivanje , znači nesto mekano i da može proći sto manje km???!!?
 
Jana od Virovitice said:
Pozz ekipa, ima li tko neku preporuku za gume za maxi enduro motocikl tipa tenerka 1200 ili gs koje su izrazito za cestu i za naterivanje , znači nesto mekano i da može proći sto manje km???!!?

Pirelli Scorpion Trail II definitivno najbolji izbor
 
Barabones said:
Pirelli Scorpion Trail II definitivno najbolji izbor
Probao sam na gs 1200 od kolege, solidno je to, dok sam recimo sa michelinom bio skroz razočaran, neznam koji je bio ali to je drlog, isto tako i sam trenutno na xjr vozim diablo rosso corsa 2 i to je guma po mojoj mjeri....

Sa Pirellijem nemožeš fulat.
 
Jana od Virovitice said:
Probao sam na gs 1200 od kolege, solidno je to, dok sam recimo sa michelinom bio skroz razočaran, neznam koji je bio ali to je drlog, isto tako i sam trenutno na xjr vozim diablo rosso corsa 2 i to je guma po mojoj mjeri....

Sa Pirellijem nemožeš fulat.

to je sigurno onaj anakee 3, losiju gumu nisam vozio
a opcenito mi ne pase michelin na motoru
 
Barabones said:
to je sigurno onaj anakee 3, losiju gumu nisam vozio
a opcenito mi ne pase michelin na motoru
rekao bi da si u pravu, bože saćuvaj, živa plastika.

I sam ne volim Michelin , osim pilot power ONE, toje jejedina guma od Michalina sa kojom sam se mogao voziti pa i skrenuti kad je trebalo.
 
Bimba, meštre, inbox ti je pun...ne mogu poslati PP. :mrgreen:
 
Riješeno  (y)
 
Bimpa...
gume star 2god. i 14 000km su zrele za zamjenu iako na oko izgledaju ok?
 
Malo se strpite, u problemima sam. Upao nam krypto virus pa vraćamo podatke, otvaramo poslovnicu u ZG, sin mi je slomia nogu, ne znam gdje mi ja glava gdje mi je rep, nemam vremena ni minutu. Čim budem imao malo vremena odgovorim  (y)
 
bimba said:
Malo se strpite, u problemima sam. Upao nam krypto virus pa vraćamo podatke, otvaramo poslovnicu u ZG, sin mi je slomia nogu, ne znam gdje mi ja glava gdje mi je rep, nemam vremena ni minutu. Čim budem imao malo vremena odgovorim  (y)

Čestitam! Javi nam samo adresu dućana da znamo gdje ćemo ubuduće kupovat gume  (y) (y)
 
bimba said:
Malo se strpite, u problemima sam. Upao nam krypto virus pa vraćamo podatke, otvaramo poslovnicu u ZG, sin mi je slomia nogu, ne znam gdje mi ja glava gdje mi je rep, nemam vremena ni minutu. Čim budem imao malo vremena odgovorim  (y)

Auuuu...nije ti bas najbolje pocela Nova... :shock: Drz se, nedaj se (y)!
 
Zog said:
Pa zašto si onda napisa Bimpa? :misli:

Tak da ti imas o cemu sad mislit...